Коли (і що) є перед Йогою

Home » Review » Health » Коли (і що) є перед Йогою

Коли (і що) є перед Йогою

Кожен Йога FAQ на планеті погоджується на цій одній точці, ви не повинні нічого важкого о другій годині з’їсти, перш ніж ви плануєте займатися йогою. Якщо ви коли-небудь ігнорувати цю раду, ви виявили причину цієї традиційної мудрості. Як перейти до передньої частини мату і назад, поворот і нахил вперед, це незручно, і, можливо, навіть нудотним, щоб мати занадто багато в вашому животі. Але ви хочете, щоб йти в клас з хорошим кількістю енергії і без відволікання від голоду гризти на животі. За допомогою всього лише трохи планування, ви можете управляти своїм розкладом снек, так що ви потрапили, що місце між повним і голодують раз.

Деякі традиції, особливо ті , які виступають за ранкову практику, як Аштанга, порадьте , що ви робите вашу асану на абсолютно порожній шлунку (і після купання і переміщення дефекації, до речі). Б.К.С.Айенгар, в своїй класичній книзі  Світло на Йоги , пише , що , якщо це важко для вас, ви можете випити кави, какао, або молока перед йогою, яка, по крайней мере , в разі подальшого два, ймовірно , не звучить занадто привабливий. Як і більшість речей йогические, ви знаєте , ваше тіло краще , так що ви повинні вирішити , який попередньо йог снек працює для вас.

коли Поїсти

Є щось дуже легкий годину до класу, як правило, працює добре (ваше тіло може змінюватися, звичайно). Якщо ви працюєте в класі після роботи або в стислі терміни і зрозуміти, що ви просто повинні з’їсти щось, ви можете скоротити його трохи ближче, якщо ви просто взяти кілька ковтків чогось. Після занять, ви можете з’їсти, коли ви голодні, хоча ви можете помітити, що увага, яку ви дали вашому тілу під час занять закликає вас тримати його світло і здоровим, який є одним із способів, йога може допомогти вам схуднути.

Що їсти

Здорові рослинні гризе є шлях. Дотримуйтесь правила ви могли б використовувати для будь-якої попередньої тренування закуски, з деякими винятками. Глибокі повороти і вигини вперед ви робите в йозі, особливо ймовірно, витіснить відрижку і газ, так що ви хочете, щоб уникнути речей, які викликають ті. Вам також не потрібно карбюратор навантаження в абсолютно так само, як ви робите для запуску або поїздки на велосипеді. Це більше про пошук те, що буде сидіти добре і нести вас через сеанс.

  1. Фрукти + Protein : Шматок високоякісних фруктів волокна плюс протеїн, як яблуко з горіховим маслом, хорошою йти до. Чаша з ягід з невеликим кількістю йогурту і інший варіант. Банан також великий вибір.
  2. Горіхи : Жменя мигдалю є одним з основних продуктів або замінити ваші улюблені горіхи.
  3. Бар : Висока волокно, з високим вмістом білка, низький вміст цукру в барі за вашим вибором.
  4. Зерна : вівсяні або інші приготовані зерна також , як правило, працюють добре.

Що не їсти

  1. Все , жирної або смаженої : Ви напевне будете шкодувати про це , якщо ви йдете на гамбургер і картопля фрі перед класом , коли ви починаєте рухатися.
  2. Круто яйця : Добре для білка, погано для відрижки.
  3. Часникові продукти : Той же принцип, що і вище. Якщо ви можете це терпіти, часник мереживний продукти , як хумус в порядку , але ви не можете насолоджуватися смаком , як багато вдруге.
  4. Смузі : Це може бути спірним , так як деякі люди люблять їх до йоги смузі. Якщо вони працюють для вас, великий, але вони також можуть вихлюпуватися навколо у вашому шлунку, особливо в позах , де є тиск на живіт , як salabhasana. Краще зберегти смузі для лікування після-класу.