Мудра Жести в Йогі

Home » Review » Yoga Basic » Мудра Жести в Йогі

 Мудра Жести в Йогі
Мудра жест, як правило, робиться руками, що фокусує і направляє енергію в позі йоги або медитації. Мудро давнє походження. Більшість з тих, які використовуються в сучасних йогах приходить з індуїстських і буддійських традицій. Мудрі також іноді називають ущільнення, так як ви активно об’єднує дві частини руки. Вважається, що для створення шляху для енергії (прана), щоб текти і допомогти розблокувати чакри. Руки покриті акупунктурні і рефлексологія точок, які можуть пояснити цілющі ефекти деяких мудра. Інші більш символічний характер. Як і інші аспекти йоги (асани, пранаями і медитації, наприклад), послідовна практика є ключовим фактором. Мудро нешвидко виправити. Хоча вони можуть бути зроблені в будь-якому місці, вони будуть найбільш ефективними, якщо вони включені в медитації або релаксації рутину. Мудрі часто використовуються в Кундаліні йоги.

Загальні Мудрі в хатха-йоги

Ви вже можете використовувати мудрі, не усвідомлюючи цього. Найбільш поширена іноді називають молитвою або положенням Намисто, але більш точно охарактеризувати як Анджали Мудро.

Анджали Мудра : Натисніть долоні лівої і правої руки щільно один в одного. Ця мудра , як вважають, має заспокійливу дію , оскільки це приносить ліву і праву сторони мозку в гармонії.

Гьян Мудра : Натисніть великим і вказівним пальцями разом. Продовжити решту прямо пальцями. Коли ви сидите в положенні зі схрещеними ногами, інші спини ваших рук на стегнах. Ця мудра символізує єдність і зв’язок. Він також називається джняна (Знання) мудра.

Вішну-мудра: вказівний і середній палець згинають у бік долоні. Великий палець, безіменний палець і мізинець залишаються продовжений. Це рекомендований мудро для альтернативної ніздрі дихання (наді sodhana).

Гаруда Мудра : Крюк великі пальці правої і лівої руки, схрестивши зап’ястя долоні до грудей. Продовжити решту Ваших пальців. Це виглядає як птах, яка має сенс , тому що Гаруда від того ж кореня, що й garudasana (орел пози). Ця мудра вважається тонізуючим і балансування.

Дхіана – мудра : У той час як сидячи, покладіть ліву руку на колінах долонею вгору. Покладіть праву руку на верхній частині зліва і принести ваші пальці торкнутися вище ваших долонях. Це класична буддійська медитація мудра.

Лотос Мудра : Принесіть свої долоні на дотик , як в Анджали мудра. Тримайте свої пальці, сищик і основи вашої долоні притискається один до одного , як ви відокремлюєте центри долонь і віяла інших пальців. Це робить форму , як квітка лотоса. Ця мудра представляє відкритість і цвітіння.

Кундаліні Мудра : Зробіть кулак лівою рукою. Розширте лівий вказівний палець і зробити кулак правої руки стискаючи що вказівний палець. Великий палець правої рук лежить поверх лівої вказівного пальця. Це положення пов’язане з сексуальністю і єдності.