Найпопулярніші міфи Йоги Розорені

Home » Review » Health » Найпопулярніші міфи Йоги Розорені

Найпопулярніші міфи Йога BUSTED

О, так!  Ви читаєте це право. Всупереч поширеній думці , що все знають про йогу і знаходяться в ній в якій – то момент свого життя, є деякі люди , які триматися подалі від нього. Завдяки міфам вони вірять в про цей вид мистецтва. Прочитайте цю запис , щоб більш уважно поглянути на міфах і фактах про йогу.

Йога є ключовим словом серед фітнес-виродків сьогодні. Тим не менш, є ще більшість, хто ніяковіє прийняти цю давню форму режиму придатності через деякі поширені чутки, що відносяться до йоги міфології. Йога, в дійсності дозволяє більш уважно поглянути на своїй істинної особистості. Проте, користувачі стали його більше для фізичних переваг останнім часом.

10 популярних міфів Йога Розорений:

#Myth 1: Фізична гнучкість є ключовим словом для занять йогою

Практика йоги асани на регулярній основі насправді, допомагає в досягненні більшої гнучкості. Насправді, в порівнянні з іншими формами фітнес-процедур, це мистецтво допомагає навіть тим, хто ніколи не здійснювали протягом усього їхнього життя.

#Myth 2: Йога зачинає вам шість-пак абс

У той час як це робить мистецтво запропонувати вам фізичні переваги, він має набагато більше в магазині. Йога в істині, пропонує Вам можливість пройти повну трансформацію – фізично, фізіологічно і психологічно. Таким чином, вона перетворює ваш спосіб життя, а також ваш погляд до життя.

#Myth 3: Гаряча йога це найкращий спосіб, щоб перейти від млявих м’язів до фабрики

Так, є незліченна кількість людей, що працюють після цієї йоги форми, які знаходяться у вагоні, щоб схуднути. Бікрам йога, яка широко відома як Hot Yoga, дійсно допомагає у втраті ваги. Проте, вибрати будь-яку форму йоги, якщо і коли практикуються на регулярній основі з граничною самовідданістю пропонує Вам бажані результати.

#Myth 4: Йога тільки для жінок

Все більше і більше жінок сьогодні звертаються до йоги. Тож не дивно, що ми не чуємо цей міф йоги. Насправді, будь-яка людина може зробити йогу, незалежно від їх статі і віку. Єдине, що вам потрібно, це відкрите мислення. Такі люди, як Б.К.С.Айенгара Бікрам Чоудхурі, Т. Крішнамачарьі і багато інших відомих вчителя йоги чоловіки.

#Myth 5: Тантра йога секс розкуто

Попит на Тантра Йога, особливо в західних країнах призвело до неправильної інтерпретації цієї форми. Тантра Йога це божественно прекрасний досвід, який святкує об’єднання чоловічої та жіночої статі – Шива і Шакті, щоб бути більш точним. Хоча ця форма йоги робить пропозицію сексуального звільнення, є більше до неї. Тантра Йога дійсно допомагає направляти свою енергію таким чином, що вона знаходиться в гармонії з космічним унісон.

#Myth 6: Вагітні жінки повинні утримуватися від практики йоги

Цей міф абсолютно безглуздий. Йога допомагає в підтримці вашого тіла і розуму повністю розслаблено, коли ви вагітні. Різна асана ексклюзивно розроблена з урахуванням стану вагітної жінки. Однак, як і інші форми вправ, ви повинні обов’язково слідувати порадам вашого лікаря, перш ніж приступити до роботи на цьому, а також.

#Myth 7: Практика йоги на відкритому повітрі для досягнення кращих результатів

Йога, коли виконується в безтурботності, пропонує ідеальні результати. Тим не менш, це може бути здійснено в будь-якому місці. Тільки переконайтеся, що є правильна циркуляція повітря в приміщенні, так як дихання є життєво важливим компонентом для всіх поз йоги.

#Myth 8: Йога не може бути персоналізованої

Це ще одне популярне оману. Кожне тіло відрізняється, тому є потреби кожної людини. Всі асани можуть бути змінені, в певній мірі, маючи на увазі вимоги кожної людини.

#Myth 9: Увімкніть йогу в вашому щоденному режимі для кращих оргазмів

«Рим був побудований не за один день». Це прислів’я дуже вірно, коли справа доходить до цього міфу. Підвищена гнучкість, яка поставляється зі звичайною практикою пропонує вам насолоджуватися вашої сексуального життя в кращу сторону, не викликає сумнівів.

#Myth 10: Йога Індуїзм

Це, мабуть, один з найпоширеніших помилок про йогу. Це форма, яка перетворює вас в цілому людини і не має ніяких зобов’язань ні до якої релігії. Вам просто потрібно бути людиною, щоб практикувати йогу.

Тепер, коли міфи йоги були розорені, ми сподіваємося, що ви можете почати практикувати цю прекрасну форму відродження і омолодження з граничною самовідданістю відразу!

Поділіться цією інформацією з друзями та сім’єю, і зробити Yoga великий досвід для всіх навколо вас. Залишайте коментар зі своїми думками по цій статті.