Повітряна Йога – Що це таке і які її переваги?

Home » Review » Yoga Basic » Повітряна Йога – Що це таке і які її переваги?

Повітряна Йога - Що це таке і які її переваги?

Чи не заворожує літати в повітрі? Хіба ми не всі в захваті від трапеції художників в цирках, які Повертайте і в підвішеному стані в повітрі? Не було б непогано зробити щось подібне? Якщо ваша відповідь так, повітряна йога це те, що ви повинні робити. Світло і омолоджуючу, це все добре. Подивіться нижче, щоб дізнатися, що антена йога це все о.

Що таке Aerial Yoga?

Aerial Yoga або анти-гравітація йога являє собою поєднання традиційних асан йоги, акробатики і танцювальних рухів, зроблених в підвішеному стані в повітрі за допомогою гамака. Вона була задумана близько десяти років тому фітнес-практиків в Нью-Йорку, щоб зробити вправи сесії більш приємним. Крім того, деякі складні пози йоги, які важко припустити, на землі набагато простіше на практиці, коли ви підвішені в повітрі. Ви можете спробувати все пози йоги, зважені в повітрі, з деякими спеціально пристосовані для повітряних йоги.

Air Йога і антигравітації йога деякі з інших назв Aerial Yoga. Практикувати Aerial Yoga, вам потрібно гамак, підвішений до стелі за допомогою опорних ланцюгів близько 2 до 3 футів від землі або відповідно до вашим зручністю. Вам не потрібно турбуватися про гамаку розривання з вагою вашого тіла і тиск ви увіткнути на нього під час фізичних вправ, як він може прийняти вагу до 300 кг. Гамак додасть різноманітність в ваш йоги сесію, і задоволення робити асану в повітрі Unmatchable.

Як зробити Aerial Yoga (Anti-Гравітація Йога)

1. Процедура

Візьміть гамак, виготовлений з матеріалу нейлону високої щільності і підвісити його зі стелі до рівня, зручного для вашого зростання. Ви можете пов’язати її або на стегнах або руках. Отримайте ваш килимок теж, як ви можете помістити його на землю під амортизатор і помістіть ноги на нього щоразу, коли ви торкаєтеся земель між позами або в позах, коли частина вашого тіла стосуються земель.

Підвіска з гамака знижує тиск на вашому тілі, створює простір в суглобах, розпаковує хребет, і робить вас більш мобільними. Тепер, це ідеальна ситуація, де ви можете практикувати всі асани, які ви знайшли важкий практикуючи на землі. Зворотні пози як Sirsasana і Halasana стало набагато легше в повітрі. Там не буде ніякого тиску на голові і хребті, запобігаючи таким чином шиї і болю в спині. Ви зможете проходити через ряд традиційних поз йоги легко, як Tadasana, Ада Муха Svanasana, Gomukhasana і т.д., з доданим задоволенням робити це підвішеним в повітрі.

Виконуючи ці пози, переконайтеся, що ви підключаєте дихання на ваші рухи, заглибитися в позу і утримувати її протягом більш тривалого часу. Як, буде менше болю і тиску на вашому тілі, поки ви підвішені, утримуючи позу протягом більш тривалого часу, стає легше, забезпечуючи більш глибоке розуміння йоги пози, які можуть бути реалізовані на місцях.

2. Безпека

Повітряна йога безпечна до тих пір, як ви дізнаєтеся і практикувати під керівництвом сертифікованого інструктора йоги. Інструктор допоможе вам виконати пози в правильному порядку, позбавляючи вас від травм. Переконайтеся, що ви не зупинити себе занадто високо від землі, щоб уникнути падінь і отримати травму. Ви повинні бути обережними про те, скільки часу ви проводите висить вниз головою, як це може привести до ускладнень.

3. Поради

 • Переконайтеся, що ви босоніж і носити вільний одяг бавовни для легкого маневрування через матрац.
 • Візьміть легку їжу і пити багато води перед тренуванням, щоб підготуватися до інтенсивної тренуванні.
 • Уникайте алкоголь і куріння або прийом будь-яких ліків перед антеною класу йоги.
 • Не наносіть лосьйон на руки, як це може зменшити зчеплення на гамаку.
 • Не забудьте видалити всі ваші аксесуари і підстригати нігті до початку сесії, щоб уникнути будь-яких пошкоджень в гамак.

4. Запобіжні заходи

Найкраще, щоб уникнути Aerial Yoga, якщо ви вагітні, мають очні хвороби, недавно перенесла операцію, мають проблеми з серцем, проблеми кісток, високий або низький кров’яний тиск, протезування стегна, і закупорка носового проходу. Якщо ви страждаєте від артриту або глаукоми, то краще уникати фізичних вправ.

Крім того, якщо ви страждаєте від внутрішніх хвороб вуха, запаморочення, травм голови, ожиріння, або рани або має тенденцію до непритомності, або якщо ви приймаєте ліки, які можуть привести до легковажності, то краще за все, щоб уникнути практик.

5. Підйомне Переваги йоги

 • Повітряна Йога зробить вас більш гнучкою і збільшити свій фокус
 • Це зміцнить ваші м’язи і зняти стрес
 • Це дає досвід ситного вправ Залучаючи всі ваші м’язи
 • Цей метод відмінно підходить для вашої спини, і це знімає напругу в хребті і тазостегнових суглобах
 • Вправи проти старіння і затримує початок серцевих проблем
 • Він покращує кровообіг і очищає вашу систему
 • Повітряні розтягує йоги і зміцнює ваше тіло
 • Він буде будувати силу і рухливість в вашому тілі
 • Це розслабляє тіло і піднімає настрій
 • Практика вирівнює ваше тіло і ваш розум центрів
 • Він будує свій сердечник і сили верхньої частини тіла
 • Це врівноважує ваше істота і оновлює свою енергію
 • Метод призводить до гармонії та світу в своєму розумі

Тепер, коли ми знаємо, що тягне за собою Aerial Yoga, давайте подивимося на деякі з найбільш поширених питань, що стосуються практики.

Відповіді експерта для Питань читачів

Чи зможу я зробити Aerial Yoga в першому класі?

Так, з хорошим інструктором, ви будете мати можливість вибрати метод в першому класі і практика його успішно.

Те, що я повинен взяти з собою на мій Aerial клас йоги?

Візьміть пляшку води, поту рушник і неупереджено вивчати і практикувати добре.

Як це відчувати після сеансу Aerial Yoga?

Ви будете почувати себе легше і оновилася після сеансу Aerial Yoga.

Що робити, якщо я боюся висоти?

не в Aerial Yoga, ви не більше 3 дюймів від землі. І більшу частину часу, ваш вага розподіляється між гамаком і підлогою.

Мені потрібно бути практикуючий йогу робити Aerial Yoga чи?

Ви не обов’язково повинні бути йоги практикуючий зробити Aerial Yoga. Все, що вам потрібно, це бажання вчитися і на практиці.

Повітряна Йога є відмінним способом, щоб зрозуміти ваші динаміки тіла з землею і при підвішеною в повітрі. Це весело тренування, що дає вам ніколи раніше досвід польоту. Приєднуйтесь до Aerial клас йоги і випробувати магію, яка розгортатиметься.