Пози Йоги для годуючих мам

Home » Review » Health » Пози Йоги для годуючих мам

Якщо ви годуюча мати, ваше тіло відчуває, що більше за все в шиї, плечах, і назад. Є багато чудових речей про годувала свою дитину, але нездоровим назад не один з них. Ці пози йоги протидіятимуть, що згорблені над почуттям, підкреслюючи рухаючи плечі вниз і назад і повторне відкриття грудей. Якщо ви тільки недавно народила, заспокойтеся і зупиниться, якщо щось викликає біль.

Кішка-Корова простягання (Chakravakasana)


Коли ви годуєте багато, він може відчувати себе, як ви застрягли в цьому положенні згорблений над навіть якщо ви не годувати дитину. Роблячи кілька кіт-корова розтяжку допомагає принести рухливість назад в хребет, ефективно відклеювання його. Спробуйте перебільшуєте округле положення (кішка) на здуття спини високо. Це дозволить зробити арочне положення (корова) відчувати себе ще краще.

Sphinx Поза


Sphinx поза пропонує приємний, ніжний спосіб ввести невеликий отвір серця. Ви навіть можете зробити це поза лежачи на ліжку, якщо у вас немає часу, щоб вийти мат. Або, користуючись можливістю, щоб показати вашій дитині, що час животик все. Просто переконайтеся, щоб ваші плечі вниз від вух. Натискання тверда в долоні і передпліччя, це хороший спосіб зробити це.

Серце відкриття з Bolster або блоку

Якщо у вас є всього кілька хвилин, щоб це серце ножа ваших йти до розтягування. Ви будете потребувати в блоці (переважно один з кутами округлені) або валик під лопатками, щоб отримати повний ефект, однако. Це насправді не має значення, що ви робите з вашими ногами тут, так як ми зосереджуємося на верхній частині тіла. Ви можете тримати їх на підлозі, відкрити коліна положення богині, або просто зігнути коліна і помістіть підошви ніг на підлозі.

Міст Пози (сет бандха сарвангасани)


Для моста пози підійміть стегна, сплітаються руки під своїм тілом, і закотити плечі під одним за раз. Відчуйте лопатки надійно на спині. Не турбуйтеся про те, як високо ви підніміть стегна. Якщо у вас є блок під рукою, ви можете спробувати підтримуваний міст. Блок проходить під крижі.

Половина Човен Pose (Паршва Navasana)


Напів катер пропонує можливість працювати на ваше відкриття серця і абс в той же час. Справа в тому, щоб пам’ятати, що це не має значення, як високо ви можете принести свій торс. Це більш важливо, щоб тримати ваш хребет довгий і прямий. Підключіть ваші плечі в гнізда, малювати лопатки разом і дозволяють ці дії, щоб розширити грудну клітку. Якщо у вас є диастаз випрямляється, поговоріть зі своїм лікарем, перш ніж відновити черевні вправи.

Нахил вперед з чергуванням рядків Fingers

Фактичний нахил вперед не є обов’язковим в цій позі. Головна подія, щоб встати в висоту, розкачати плечі назад, сплітається пальці за спиною, малювати руки до підлоги і надути груди. За додаткову розмашисто, вперед нахилитися ноги. Зігніть коліна, якщо це більш зручно варіації.

Розширений трикутник Поза (Утхіт Trikonasana)

Утхіта Trikonasana
Для того, щоб отримати кращі розтягнути грудну з трикутника пози, зосередити увагу на укладку вашого верхнього плеча безпосередньо над нижнім плечем. Випряміть верхню руку і привести його паралельно підлозі. Підключіть ваше плече в гніздо, перш ніж піднімати Вашу руку весь шлях. Ви також можете тримати руку на стегно, якщо це відчуває себе краще. Трикутник є великою натяжкою для біцепсів стегон теж.

Звернені вниз собака (Адо Муха Svanasana)


Низхідна перед собака відчуває себе добре тільки про будь-який час. Так як ми були підкреслюючи сердечне відкриття, ви можете відчути, як ви хочете, щоб підштовхнути ваші груди через, і нехай ваш хребет гамак. Не піддавайтеся спокусі, прагнучи натомість для прямої спини і широких лопаток, наводячи свої плечі назовні. Наша мета полягає в тому, щоб привести тіло в стан рівноваги, що не зіштовхнути його в несправному стані в протилежному напрямку.

заключні думки

Використовуйте ці ділянки протягом усього грудного вигодовування місяців, щоб полегшити ваші болі в плечах і спині. У міру зростання вашої дитини, ви можете годувати рідше, але тримає важкий дитина може бути настільки ж втомлює. Дуже важливо, щоб піклуватися про своє власне тіло так само, як ви годуючи ваша дитина. Крім того, вивчити маму і дитину заняття йогою в вашому районі для більш поз орієнтовані на молоді мама.