Пози Йоги для поліпшення ніг сила і тонус м’язів

Home » Review » Fitness » Пози Йоги для поліпшення ніг сила і тонус м’язів

Пози Йоги для поліпшення ніг сила і тонус м'язів
Хочеш поліпшити свої сили ніг і м’язове визначення з йогою? Стоячі пози шлях. Для того, щоб стати сильніше, спробуйте збільшити ваш час утримання для кожного з цих поз. Почніть з трьох до п’яти вдихів і працювати звідти. Ми часто швидко рухатися через ці пози в класі потоку, але тримати їх довше має різний ефект. Тримайте стегна займалися всім і зробити ваші колінні вгору. Ваші ноги можуть трястися на перший, але це нормально. Постійні залишки є хорошим способом, щоб зосередитися на силу ніг, але і привести в серцевині.

початківці

Звернені вниз собака – Ада Муха Svanasana
Downdog часто називають відпочинок позу, а решта дійсно для ваших рук. Свідомо малюнок своєї ваги назад в ваші ноги, які, як правило , чим сильніше група м’язів, дає Твоїм рукам відпочити від підшипника вашої ваги. Тому переконайтеся , що тримати ваші стегна високі підбори і рухомі по напрямку до підлозі в цій позі.

Extended Side Angle Пози – Утхіт Parsvakonasana
Там часто акцент на положенні важеля в цій позі, але це на самому справі не має значення , відпочинок ви передпліччя на стегні або подайте руку твоєї весь шлях до підлоги до тих пір , поки ви залишаєтеся глибоко в передньому коліні. Зосередьтеся на тому , щоб ваші стегна паралельно до підлоги коліном над щиколоткою , і нехай падіння руки , де він може.

Mountain Поза – Tadasana
Навіть найпростіший з стоять позах може бути тренування , якщо ви залишаєтеся займатися всім. Для ніг, це означає , що поширення ваших пальців широко і спираючись на м’язи стегна. Стегна мають невелике внутрішнє обертання, яке , в свою чергу , що поширюються кістки сидячі.

Піраміда Поза – Parsvottonasana
Знову ж , все про збереження ваших м’язів активні в цій позі, особливо стегна малюючи наколінники вгору. Мікробусін в передньому коліні заощадить ваш з’єднання в довгостроковій перспективі, особливо якщо ви схильні до гиперєкстензии.

Підняті руки Поза – Урдхва Hastasana
Продовжуючи взаємодія і вирівнювання , що ви встановлене в горі поза (вище).

Постійний нахил вперед – Uttanasana
Інша поза , що ми робимо так часто , що це легко ковзати по поверхні , а не наближається до нього з увагою кожен раз. Щоб поглибити нахил вперед, нехай ваше обертання приходить від таза , а не в нижній частині спини.

Стоячи Straddle Уперед Bend – Прасаріта Padottanasana
Подібно Uttanasana, але з ніг один від одного. Незважаючи на те, що часто думав про те , що «мета» цієї пози, щоб отримати голову на землю, це на самому ділі не про це. Насправді, я часто бачу , студенти дуже широку позицію, щоб отримати їхні голови закриті на підлогу. Я не рекомендую брати ноги не ширше , ніж близько 3,5 футів (давати чи приймати, в залежності від вашого зростання) , так як відбувається ширше відкриті ваші стегна до зносу.

Дерево Поза – Vrksasana
Перша Балансування представляє більшість людей вирішувати. Дивіться , де ви поклали ногу, розміщуючи на протилежній нозі. Перейти на вище або нижче коліна, уникаючи самого суглоба. Ви можете бути хитким , і це нормально.

Трикутник Поза – Trikonasana
Так само , як в Прасаріта padottonasana (вище), не піддавайтеся спокусі прийняти вашу ногу більш широкий в спробі отримати ваші руки ближче до підлоги. Поза дійсно не про це. Йдеться про створення міцної основи в ногах , що дозволяє більш повно відкрити скриню.

Воїн I – Virabhadrasana I
Воїн Поза є відмінним місцем , щоб почати послідовність стоячих поз. В воїна I, стегна особою до переднього. Спробуйте відокремлюючи ноги до сторін нашого мату , якщо ви відчуваєте , як це важко тримати точку стегна на вашій задній нозі , звернену вперед.

Warrior II – Virabhadrasana II
Воїн Ii часто слідує по п’ятах воїна I , але вимагає відкриттів стегон в сторону мату. Перебування в глибині передньої коліна , щоб працювати м’язи стегна.

проміжний

Незручно Голова – Utkatasana
Щоб зосередитися на ногах, це все про те , як низько ви можете піти і як довго ви можете тримати його. Я вважаю корисним , щоб тримати стегна стиснувши і думати про ногах , як єдине ціле. Удджае вдихи також мають вирішальне значення.

Eagle Поза – Garudasana
Eagle може випливати з utkatasana (трохи вище) , тому що ваші ноги вже знаходяться в потрібному зігнутому положенні. Скручування ніг і балансування робить це в основному укріплювач теж.

Half Moon Поза – ардха Chandrasana
іншого шансу працювати на сили ніг і рівновазі. Піднята нога повинна залишатися настільки ж активним , як тут опорної ноги.

Король Dancer Поза – Natarajasana
Продовження роботи , розпочатої в позі дерева (вище). Це допомагає ваш баланс , щоб мати дрішті або координаційний центр , який не рухається.

Зворотний Воїн
Для роботи ніг, пам’ятайте , що навіть ваш торс нахиляється назад, передня нога повинна залишатися глибоко вигнуті з коліном над щиколоткою.

Круговий трикутник Поза – Parivritta Trikonasana
Набір для потоків ноги добре від піраміди представляють (вище). Ноги діють як стійкої опорної точки пози, забезпечуючи місце , з якого груди може відкрити, тому тримати їх сильно працювати без блокування коліна.

Warrior III – III Virabhadrasana
Я рекомендую робити цю позу з руками на стегнах , так що ви можете відчувати себе , якщо вони знаходяться на одному рівні. Швидше за все , що сторона піднятою ноги будуть хотіти звести вгору, так працювати , щоб просіяти його одягаю, зберігаючи вашу ногу паралельно підлозі.

просунутий

Круговий Half Moon Поза – Parivritta Ardha Chandrasana
Ця поза має так багато відбувається , і все це залежить від стабільності вашої опорної ноги. Балансування і скручування багато роботи, не кажучи вже про збереження високо підняв ногу і прямо.

Колесо Поза – Урдхва Dhanurasana
колеса створюють необхідні сильні ноги , щоб підняти своє тіло і нести більшу частину ваги , як ви тримаєте позицію. Дуже важливо , щоб тримати ваші ноги від опиняючись і коліна обніматися до вашої середньої лінії.