Пози Йоги, які поліпшать вашу руку Strength

Home » Review » Fitness » Пози Йоги, які поліпшать вашу руку Strength

Пози Йоги, які поліпшать вашу руку Strength

Поряд з потужним ядром, вам потрібні сильні руки, щоб реалізувати передові противаг руки Йоги в і інверсії. Люди часто запитують мене, як поліпшити свої сили рук в підготовці до цих позам. Хороша новина в тому, ви не повинні почати піднімати тяжкості або робити підтягування. Просто продовжуйте займатися йогою регулярно, і ви будете нарощувати м’язи, потрібно до того часу ви готові спробувати ці пози. Ось подивіться на типах вагових пози ви можете працювати на цьому шляху.

Пози для початківців

 • Звернені вниз собака – Адхо MUHKA Svanasana : Ще одна хороша новина: одна з поз , які ви робите частіше за все в заняття йогою також є одним з кращих способів поліпшити свої сили рук. Хоча це правда , що для того , щоб зробити лицьову сторону вниз собаку відпочинку пози, необхідно підтримувати більшу частину ваги з ногами, немає обійти той факт , що ваші руки працьовиті теж.
 • Plank Поза : Plank часто називають першим коромисло в йозі. Хоча ноги все ще на землі , в цій позі, більшість вашої ваги знаходиться в ваших руках. Тримайте плечі безпечним шляхом тонкої настройки вашого вирівнювання. Ваші плечі повинні бути безпосередньо на зап’ястя. Спробуйте створити пряму лінію від верхівки голови до п’яти , так що ви не є ні підвищенням приклада і не дозволяючи йому звисати.
 • Підтримувані Side Plank : Повна сторона дошки, в якій ви балансувати на одній руці , і край одній нозі більш проміжної позі (див нижче), але це підтримується зміна підходить для початківців.

проміжні Пози

 • Crow Pose – Bakasana : Crow часто перший баланс руки, студенти йоги снасті. Навчання дійсно більше про пошук центру ваги , ніж все інше. (Підказка: це, ймовірно , трохи далі вперед , ніж ви хотіли б бути, але не так багато , що ви падаєте на обличчі.) (Ще один натяк :. Створити аварійну майданчик подушок під вашим обличчям на всякий випадок)
 • Чотири кінцівки персоналу Поза – Chaturanga Dandasana : Робити багато chaturangas (версію Йога в віджимання) є одним з кращих способів створення сили рук. Важливо , щоб зробити їх з хорошим вирівнюванням, однак, щоб уникнути травми плеча. Також необхідно знати , коли сказати , коли, так неакуратно вирівнювання призводить до травм, більш імовірно, відбудеться , коли ви втомилися. Якщо взяти клас з великою кількістю Віньяс, знайте , що ви завжди можете вибрати , щоб пропустити їх , коли ви відчуваєте , що Ваша форма вислизає.
 • Side Plank Поза – Vasisthasana : Бічні дошки великі для роботи на одній руці , в той час. Як ваша впевненість зростає, ви можете почати грати з її численними варіаціями.
 • Висхідний Облицювальні собаки – Урдхва MUHKA Svanasana : Так як ваші стегна від підлоги в цій позі, це також тренування для ваших рук. Як правило, вгору собаки не витримують в протягом тривалого часу в заняттях йогою, але ви можете зробити довший захоплення будинку. Просто переконайтеся , зігніть лікті і котитися плечі назад і вниз , коли ви вперше в позу. Це тримає ваші плечі від повзе вгору до вух.

Розширений Пози

 • Firefly Поза – Tittibhasana : Після того, як ви отримаєте ручку на перше коромислі (наприклад, ворону, вище), інші приходять порівняно легко. Тим НЕ менше, вам потрібно нарощувати сили , щоб витримати вагу вашого тіла з тільки вашими руками.
 • Політ Ворон Пози – Ека Пад Galavasana : Політ Ворон поєднує в собі ногу голуба з гербом ворони. Розширення вашого ноги в спину трохи складніше. Я думаю , що легше потрапити в руки баланс з вашої задньої ноги зігнуті під вашим тілом , а потім розширити його, замість того , щоб спробувати підняти задню ногу від підлоги , коли це вже прямо.
 • Handstand – Адо Муха Vrksasana : Більшість людей дізнаються стійку біля стіни першого, який є хорошим способом для створення сили рук. Переконайтеся в тому , щоб тримати ваші руки дуже прямо , коли ви ноги так , щоб вони не згиналися.
 • Бічний Crow Pose – Паршва Bakasana : Є на насправді дві версії бічній ворони. Під – перше, спробуйте балансувати з прикладом спочиває на одній руці і колінах на інший. В кінці кінців, ви можете спробувати його , використовуючи тільки один важіль, який підтримує приклад.
 • Колесо Поза – Урдхва Dhanurasana : Там дуже багато відбувається в повному колеса, не останнім з яких є те , що вона займає хороше кількість сили руки , щоб змусити себе і утримувати цю позицію.