Початок Йога тренування для чоловіків

Home » Review » Fitness » Початок Йога тренування для чоловіків

Як зробити Йога Пориньте Коли ви людина - Початок йога тренування для чоловіків

Хоча це може бути важко для будь-якого, щоб подолати свій первісний дискомфорт і почати займатися йогою, це здається особливо важким для деяких чоловіків. Існує одна людина, яку я знаю, хто говорить зі мною про спробу йогою кожен раз, коли я бачу його, але не цілком може зробити сам це зробити. Є кілька факторів, які роблять його важким для хлопців, щоб показати їх перший клас йоги, незважаючи на лежачому в їх основі відчуття, що це було б дуже добре для них. Якщо це звучить знайомо, один з кращих способів, щоб почати відчувати себе більш комфортно практикувати деякі пози самостійно в домашніх умовах. У той час як я завжди заохочую початківці ходити в клас як можна більше, є також багато сказати для навчання декількох поз заздалегідь і починає відчувати переваги регулярної практики.

Слово про реквізиті

Реквізит як блоки і ковдри дійсно може зробити велику різницю в практиці йоги для початківців. Використання реквізиту дозволяє отримати в правильному положенні, щоб допомогти вашому організму розтягнути безпечним способом. Якщо у вас немає офіційних реквізиту, ви можете спробувати наше гребний гвинт хакі. Блоки особливо корисні. Ви можете використовувати товсті книги, коробки, перевертали сміттєві баки, крок табурети, дитячі стільці, все, що у вас є навколо будинку.

Слово про диханні

Ви можете використовувати для вимірювання тренування в повторах, наборах, або хвилинах. Йога пози вимірюється в вдихів. В ідеалі, глибокі повні вдихи через ніс. Якщо поза заподіює вам дискомфорт, подумайте про відправку дихання в область, де це відчуття є. Зверніть увагу, якщо ваш подих хоче йти швидше або дрібніше в певних позиціях і спробувати подовжити його. Якщо дихання стає важко в будь-якій позі, вийти і відпочити.

Увага: Узагальнення Вперед!

Це процедура, яка призначена для людей з вузькими стегнами, підколінні сухожилля і плечі, але сильними верхніми тілами. Взагалі кажучи, це описує багато людей, які здійснюють, але не мають досвіду йоги, але це може так само легко працювати для жінки з таким же типом кузова. Крім того, є багато людей, які є гнучкими, або природно, від йоги, або з будь-якого іншого типу вправ. Якщо це відноситься до вас, подивіться на деякі з інших наших тренувань йоги.

Постійний Forward Bend

Перша поза є постійним нахил вперед, який, як правило, легше розтягнути на підколінних сухожиллях, ніж сидячому нахил вперед, так як сила тяжіння виручає. Не турбуйтеся про торкаючись пальцями ніг або підлогу. Просто повісьте над прямими ногами без блокування колін. Ваші ноги повинні бути приблизно на відстані HIPS ‘один від одного. Ця поза називається Uttanasana.

Зробіть глибокий вдих і прийти до половини вперед вигину (ардха Uttanasana). Це означає, що придумують, поки ваша спина не є плоскою і не кладіть руки на гомілки або стегна (не ставити свої руки прямо на колінах). Наступного видиху, малювати пупок у напрямку до хребта і відкинути в глибокий нахил вперед. Повторіть це туди і назад 5 разів, звертаючи увагу на ваші вдихів і видихів.

Випад Плюс Twist

Зігніть коліна стільки, скільки потрібно взяти з собою долонями до мату. Крок правої ноги на задню частину циновки, тримаючи ліве коліно зігнуті над лівою щиколоткою. Перебування на подушечку правої ноги і тримати праву ногу прямо. Ви можете прийти з рукою або використовувати блоки під руками. Візьміть кілька вдихів в випаду цього бігуна. Потім посадите праву руку твердо на підлозі або блок і підніміть ліву руку до стелі, входячи в твіст. Зверніть увагу, якщо скручування робить його важче дихати. Тримайтеся 3-5 вдихів, потім відпустіть ліву руку на підлогу, крок правої ноги вперед до переднього вигину і повторіть з іншого боку.

Кішка і Корова

Потім приходять у ваші руки і коліна. Переконайтеся в тому, щоб встановити з зап’ястя під плечима, а коліна під стегнами. Якщо ваші коліна чутливі, покласти ковдру або рушник під ними для заповнення. Ви збираєтеся розігріти хребет з деякими кішками коров’ячих відрізками. На вдиху підніміть куприк, опустіть живіт і підніміть голову. На наступному видиху, підвернути хвіст, округлити хребет і опускайте голову. Продовжити ці опозиційні рухи на кожен вдих протягом 5 раундів.

Звернені вниз собака

Тепер ви збираєтеся рухатися в дивиться вниз собаки. Можливо, ви чули про цю позі, навіть якщо ви ніколи не робили йогу раніше. Це одна з найбільш поширених поз. зроблено майже в кожному класі йоги. Руки і коліна положення встановлює вас приємно. Завиток ваші пальці під і впихнути в свої руки. Випрямити ноги, проведіть ваші плечі назад, так що вони вже не над зап’ястям і привести свій зад високо вгору. Ваше тіло робить форму V. Нехай голова висить важкою. Зігніть одне коліно, а потім інший, рознос з ніг. Ви можете зберегти ваші коліна зігнуті, якщо ви не можете випрямити ноги. Перебування протягом 5 вдихів.

дошка

Позиція Plank може бути вам знайома, якщо ви будете слідувати тенденціям тренування. З лицьовою стороною вниз собаки, перекласти своє тіло вперед, так що ваші плечі назад на зап’ястя. Ваші стегна падіння і ваші ноги залишитися прямо, як ви збираєтеся зробити поштовх вгору. Уявіть собі пряму лінію енергії від верхівки голови до п’яти. Просто тримаючи дошку хороший спосіб зміцнити своє ядро. Сидіть протягом 5 до 10 вдихів, переконавшись, що ви можете тримати вирівнювання на повний робочий день. Якщо ваші стегна починають занурити або плече провисання, прийшов час, щоб вийти.

присадкуватий

Прогулянка руки назад на ноги. Відкрийте ваші ноги так широко, як ваш килимок (близько 18 дюймів одна від одної). Перетворіть свої пальці, і зігніть коліна на корточках (гірлянда поза). Це дійсно складне завдання для людей з щільно стегном, так що використовуйте наступні зміни в разі потреби. Якщо ваші п’яти спливали, скачати ковдру і ковзати під п’ятою підтримки. Ви хочете, щоб мати можливість відпочити назад в п’яти, а не нахиляючи свою вагу вперед, який відбудеться, якщо ви залишаєтеся на подушечках ваших ніг. Ви також можете ковзати щось під зад, щоб підтримати вас. Блок-йога є великим, якщо у вас є. Якщо ви можете, принести свої лікті всередині коліна і руки в молитві позиції в передній частині вашого серця. Якщо це не працює, тримайте руки на підлогу. Якщо у вас є біль в коліні, виходь. Якщо є дискомфорт в області стегон і в паху, уявіть собі, посилаючи своє дихання в цих областях.

дерево Поза

Встань і витрусити ноги. Тепер ви збираєтеся працювати на балансує позі. Перенесіть вагу тіла на праву ногу і зігніть ліве коліно, щоб підняти ліву ногу від підлоги. Прийти в позі дерева, ви збираєтеся помістити підошву лівої ноги на внутрішній стороні правої ноги. Якщо ви можете отримати його на внутрішній стороні стегна, великий. Якщо немає, то помістіть його опустити вниз, але не безпосередньо на стороні коліна. Знайти нерухому точку, щоб зосередити свій погляд на і утримуйте протягом 5 вдихів. Це нормально гойдатися і навіть падати. Просто повернутися вгору. Хороші речі про дерево є те, що ви швидко покращити свій баланс зі звичайною практикою. Не забудьте зробити обидві ноги.

поза шевця

Коли ви закінчите з деревом приходять, щоб сидіти на підлозі. Принесіть підошви ніг разом, і нехай ваші коліна випадати в обидві сторони, щоб розтягнути область паху в позі шевця. Якщо це важко, спробуйте сидить на складену ковдру або блок. Ви також можете помістити блоки (або подушку) під кожне коліно підтримки. Дихайте глибоко вдихає і видихає тут.

міст Поза

Ляжте на спину, коліна зігнуті, ступні паралельно. Нахиліться і переконайтеся, що ви можете зачепити ваші п’яти кінчиків пальців. На вдиху підніміть таз від підлоги до моста пози. Спробуйте чергуванням пальці за спину і заправити плечі під для плечової ділянки. Якщо це не працює, тримати руки по боках. Не дозволяйте вашої ноги виявляються або коліна розлучатися. Тримайте стегна піднімаються протягом 5 вдихів, а потім відпустіть. Відпочинок кілька вдихів, а потім підніміть знову. Якщо у вас є блок під рукою, підтримуваний міст з блоком під вашим крижів також варіант.

Бонус Поза! ворона

Crow поза у вашій першому тренуванні йоги? Так, і я вам скажу, чому. Люди з сильними верхніми тілами і ядрами можуть часто озброїти залишки незабаром після того, як вони починають робити йогу. Ламаючи ці пози, які можуть здатися неможливими в першу демістифікують йогу і зміцнює довіру. Вам не обов’язково потрапити відразу, але це цікаво спробувати. З присідаючи, приїжджайте на подушечках ваших ніг. Зігніть лікті прямо назад, перетворюючи свої верхні руки в полку для колін. Підніміть приклад багато і починають зміщуватися свою вагу вперед. Напружте коліна щільно в ваших передпліч. Грати з підйомним одну ногу або, може бути, обидва відчувають себе від землі. Якщо ви відчуваєте, що ви не готові до цієї позі, не проблема. Просто пропустіть його.

труп Поза

Кожен сеанс йоги закінчується на відпочинок в трупі поза, званих також остаточне розслаблення. Ідея полягає в тому, щоб лежати повністю розслаблені, насолоджуючись ефектами вашої практики і очистити розум для міні-медитації.