Пренатальна йога Під час Другий триместр

Home » Review » Health » Пренатальна йога Під час Другий триместр

Пренатальна йога Під час Другий триместр
Другий триместр дні слави для пренатальної йоги. Ваше ранкове нездужання, ймовірно, стихло (або зробить це найближчим часом), і в той час як ваш живіт росте, він ще не почав гальмувати вашу здатність вільно пересуватися. Це час, щоб увійти в ритм регулярно відвідувати дородові заняття йогою.

На додаток до вас фізично більш комфортно в найближчі місяці, пренатальна класи йоги часто ваш єдиний форум для задоволення інших вагітних жінок. Почуття спільності і підтримувати це сприяє є основною перевагою пренатальної йоги, один, що, по крайней мере так само важливо, як і фізичні аспекти.

Нижче ви знайдете поради з питань, які, швидше за все, виникають у жінок, що займаються йогою під час другого триместру вагітності. Якщо ви тільки починаєте з йогою під час вагітності, читати цю пренатальну ДОС йоги і Етикет першої для деякої важливої ​​інформації.

нові йоги

Якщо ви ніколи не робили йогу перш, другий триместр це ідеальний час, щоб почати. Переконайтеся в тому, щоб знайти передпологовій клас йоги з досвідченим викладачем. Багато жінок вивчити йогу вперше під час вагітності, так що не хвилюйтеся, що ви будете єдиними нові йогами в класі.

досвідчені йоги

Ви можете почати виявити, що ваші регулярні заняття йогою трохи занадто інтенсивним і будь-які пренатальні класи, які раніше здавалися надто ніжний відчувають більше швидкість. Звичайно, немає ніяких причин, щоб відмовитися від своїх регулярних занять, якщо ви все ще відчуваєте себе сильними і можуть включати свої власні пристосування для поз, які не підходить в міру зростання живота. Одна чудова річ, ви можете отримати від відвідувати заняття допологової йогою, проте, є шанс зустрітися і порівняти з іншими вагітними жінками заміток. Це може виявитися безцінним джерелом інформації і підтримки.

Головна Практикуючі

Крім того, навіть якщо ви завзяті будинку практики, ви можете спробувати відвідувати передпологовій клас йоги один або два рази на тиждень для товариства і почуття спільності цих класів прийомних. Коли ви робите практику у себе вдома, не забудьте включити пренатальне сонце привітань.

Ранкова хвороба

Будемо сподіватися, що будь-яка хвороба ранку ви випробували в першому триместрі, і Ви відчуваєте себе набагато краще фізично. Якщо нудота затримуючись, продовжувати приймати його легко на себе.

публічна

До другої триместр, більшість жінок відчувають себе комфортно ділитися тим, що вони вагітні. Якщо ви все ще намагаються тримати його тихо і не почали показувати, як і раніше важливо, щоб сказати які вчителів йоги ви є, що ви вагітні, і як далеко ви перебуваєте, щоб вони могли адаптувати типи змін і коригувань, які можуть запропонувати вам ,

Другий триместр Адаптація

Багато що пренатальне пристосування призначене для розміщення великого живота і запобігти стисненню матки. Розмір вашого живота може сильно варіюватися в другому триместрі вагітності, але, швидше за все, ви починаєте, щоб показати, що означає матка більше не захищена таз, так що ви будете хотіти, щоб почати адаптацію ваших поз, відповідно, можливо уникнути поз де ви лежите на животі і в глибоких поворотах.