Проста асана, які допоможуть вам позбавитися від головного болю

Home » Review » Health » Проста асана, які допоможуть вам позбавитися від головного болю

Багато з нас не зацікавлені в попрямувати в аптечку з початком головного болю. У таких випадках краще всього попрямувати в свій йога килимок замість цього.

Коли головний біль наближається, ваша енергія витече, так багато, що ви не в змозі зосередитися на завданні під рукою. Все, що ви хочете зробити, це позбавитися від нього. Деякі головні болі приносять уздовж тиску і навантаження на очі, шию, плечі і спину. Все це може бути досить виснажливим. Ви могли б, ймовірно, поп-таблетку, яка не є здоровим, або скачати в ліжко несвоєчасного ворсу, який буде тільки порушити вашу рутину.

Причини головного болю?

Є багато причин, ви можете мати головний біль. Основна причина, однак, стрес і напруження. Коли ви перевантажені роботою, ви, як правило, щоб отримати головний біль.

Інтенсивне тренування, гормональний дисбаланс, зниження естрогену, відраза до певної їжі (шоколаду, кави, сир і т.д.), мігрені, довга і недалекоглядність – всі ці загальні причини цього болю в голові.

Яка Йога допоможе вилікувати головний біль?

Коли головний біль на все, що вам потрібно зробити, це зняти цей стрес. Якщо ви зробили з вискакують занадто багато таблеток, що практикує йогу це відмінний варіант. Кілька заспокійливих завихрення, поряд з дихальними вправами, працюватимуть відмінно, щоб допомогти полегшити біль.

Йога має цю вроджену здатність, щоб зменшити напругу миттєво. Він також заспокоює розум і покращує циркуляцію крові. Це дійсно потужний природний засіб від головного болю.

Коли головні болі викликані через напругу в плечах, шиї і спині, йога м’яко розтягує ці частини і відкриває блоки, що дозволяє вільну циркуляцію крові і кисню до голови.

Йога також дає вашому тілу шанс уповільнити і розслабитися, тому витісняють тривогу і напруженість, які можуть бути основними причинами головного болю. Після того, як ваше тіло заспокоюється, ваш головний біль буде м’яко зникати.

Йога переконується, що є досить циркуляції крові і кисню до мозку. Гравітація гарантує, що ви тільки спускаючись все час, так що кров Об’єднавши у ваших ніг. З йогою, ви дозволяєте потік йти в протилежному напрямку, до мозку, і це дуже корисно для вашого тіла один раз в той час.

8 Ефективні асани йоги для головного болю Relief

1. Padangusthasana

Padangusthasana є одним з перших і найголовніших асан йоги ви будете вчитися. Це, досить просто, стоїть нахил вперед, який вимагає, щоб зловити ваш великий палець ноги руками. Коли ви нахиляєтеся вперед, кров ллється вниз до голови, сприяючи циркуляції, а також достатня кількість кисню. Ваш головний біль зведеться майже миттєво.

2. Ardha Pincha Mayurasana

Ardha Pincha Mayurasana або Дельфін Поза, дуже схожий на Адхо Муха Svanasana (ви також можете практикувати цю асану, щоб позбутися від головного болю). Але замість того, щоб відпочивати вага тіла на долоні, вона спочиває його на ліктях. Ця асана дає спину і шию хорошу розтяжку, а також дозволяє кровотік в головному мозку. Розмотування і відпочинку простягання з цим насосом додаткового кисню якраз те, що потрібно, щоб полегшити головний біль.

3. Прасаріта Padottanasana

Ця асана також стоїть нахил вперед. Багато що, як Padangusthasana, або Uttanasana (також корисно, щоб полегшити головні болі), ця поза передбачає повну складку на животі, що дозволяє ваша спина, шия, плечі і голова вигоду від фонтанної крові внаслідок антигравітації вигину , Це знімає головний біль майже миттєво.

4. Супта Virasana

Коли головний біль є стресом, ви повинні переконатися, що ви послабити і розтягнути спину і плечі, щоб звільнити захоплений стрес. Ця асана передбачає, що задоволення зняття напружень розтягу, в той час як майже миттєво звільняючи вашу головний біль. Що лежить героя Поза, звичайно, герой дня, коли у вас болить голова.

5. Віпаріта Карань

Ця асана виглядає складною, але це, насправді, відновне позі. Це прищеплює почуття спокою в усьому своєму розумі і тілі. Все, що вам потрібно, це стіна і розтягуватися. І від йде головний біль!

6. Paschimottanasana

Paschimottanasana дивовижний сидячи нахил вперед. Це одна з кращих асан йоги для полегшення головного болю, а також простий позі, яка має безліч переваг. Ця асана заспокоює мозок і знімає стрес. Обидва ці є основними тригерами, коли справа доходить до головного болю. Ви повинні спробувати це в наступний раз, коли ви страждаєте від жахливої ​​головного болю.

7. Ананда Balasana

Якщо біль у спині випромінює вгору по хребту є основною причиною головного болю, ви повинні зробити крок назад і розслабитися. Happy Baby Поза або Ананд Balasana є ідеальним асан, щоб допомогти вам зробити це.

8. Шавасани

Нарешті, настає Шавасани. Кінцевою релаксант, який дає вам заряд енергії протягом декількох хвилин. Чи є це стрес, біль і біль, або будь-яка інша проблема, Шавасани є відмінним рішенням для всього цього. Так що наступного разу у вас є головний біль і відчувати себе повністю витекла, візьміть на цю асану.

Ви коли-небудь замислювалися йога для головного болю допомоги? Йога це дивовижна практика, особливо якщо у вас є головний біль. Він виліковує проблему від своїх коренів і робить, що він не рецидив. Крім того, якщо ви практикуєте йогу регулярно, ви ніколи не могли б отримати головний біль на всіх! Профілактика завжди краще, ніж лікування.