Проста йога Пози спалити весь ваш живіт жир протягом місяця!

Home » Review » Weight Loss » Проста йога Пози спалити весь ваш живіт жир протягом місяця!

Йога є новий фітнес-мантра, що багато людей по всьому світу йдуть тепер дні. Йога це наука про збереження свого розуму, тіла і внутрішньої душі в спокої. Йога відома її перевага, щоб заспокоїти нерви, дистрес розуму і енергію вашого тіла навиворіт. Це допомагає поліпшити циркуляцію крові, приплив кисню в організмі і покращує функціонування всіх органів тіла. Йога також допомагає зменшити живіт жир і дати вам обрізати животик. Ви можете слідкувати за кілька пози йоги, щоб позбутися від цих додаткових фунтів від вашого тіла і отримати тонований вгору животик. Прокрутка над знайти деякі з кращих і легко слідувати пози йоги:

1. Воїн Pose 1

Воїн створює зміцнює ядро, спини і стегна і допомагає спалювати жир живота. Помістіть ноги паралельно один одному і привести свою ліву ногу на 90 градусів. Нехай ваше право перебування ноги всередині і видих. Зберігаючи ноги прямими, підніміть руки над головою і привести їх у відповідність з вашим плечем. Поверніть голову з очима на зап’ясті. Виконайте 10 повторень на кожну сторону.

2. Воїн Pose 2

Ця йога поза невелика зміна воїна ставлять тільки. Почніть вправу з тими ж методами, як воїн позі. Замість того, щоб піднімати руки над головою, ви підніміть руки в сторони, розтягуючи їх на максимум, витягнутої в сторону від тулуба. Поверніть голову з лівої ноги, а потім повернутися у вихідне положення. Виконайте те ж саме з іншого боку. Виконайте 10 повторень на кожну сторону.

3. Голова Поза

Ця поза зміцнює хребет і підтягує м’язи живота, стегон і сідниць. Встаньте прямо з долоні складені перед вашим обличчям. Зігніть коліна і присісти ваше тіло вниз таким чином, що здається, ніби ви сидите на краю стільця. Підніміть руку S над головою і спробувати зберегти баланс тіла. Натисніть плечі вниз і вигнути хребет, і нехай ваш торс заглибитися в положенні. Утримуючи позицію протягом 3-х до 6 вдихів, випуску і слідувати від 5 до 8 повторень.

4. Лук Pose

Ця поза заряджає ваше тіло, покращує травлення і підтягує м’язи живота. Ляжте на живіт на йога килимок з вашими руками з боків, і витягнувши ноги. Підніміть ноги і зігніть коліна і привести їх до голови. Stretch назад руки і тримати ваші щиколотки руками. Утримуйте положення протягом 15 до 30 секунд і повернутися в початкове положення.

5. понтон постави

Ця йога поза приваблює спину і м’язи ніг, яка дозволяє організму позбавитися від жиру на животі. Ляжте на спину, витягнувши ноги і ваші руки на вашого боку. Вдихніть і підніміть ноги вгору, з вашими пальцями і ногами, відчуваючи розтягування. Підніміть верхню частину тіла, щоб сформувати 45 градусів, і нехай ваші руки досягають для витягнутих ніг. Утримуйте позицію протягом 10 до 15 секунд і повторіть вправу 5 разів.