Реальна правда про пітливості Out Токсини в Hot Yoga

Home » Review » Fitness » Реальна правда про пітливості Out Токсини в Hot Yoga

 Реальна правда про пітливості Out Токсини в Hot Yoga
Можливо, ви чули, що ви можете «піт токсини», роблячи Бікрам йога або інші стилі гарячої йоги. Насправді, цей термін став настільки популярним, що багато хто почав приписувати практику медичних посібників, які не можуть насправді бути там.

Розуміння Пота і детоксикації

Ваше тіло є складним маленький блок з системою своїх власних, щоб позбавити себе від речей він не може використовувати або не потрібно. Ми називаємо ці речі, як токсини.

Після того, як розщеплюється в печінці, токсини в нашій крові або жовчі фільтрують через нирки або кишечник і виводиться з організму в сечі або стільця. Незважаючи на те, що деякі з них можуть сказати вам, піт дійсно не є частиною рівняння.

Функція поту, щоб охолодити тіло вниз, коли він був перегрітий. Це може статися під час напруженої діяльності, коли ви розфуфирена або особливо в жаркий літній день. В кінцевому рахунку, причина поту не впливає на його зміст, по крайней мере, не таким чином, вважається корисним.

Пот в основному складається з води і слідів сечовини, молочної кислоти, і мінеральних речовин.

За винятком води, жоден з продуктів у вашому поті не виводяться з організму в досить великих кількостях, щоб змінити або поліпшити метаболічні функції організму. У всякому разі, надмірна втрата рідини через піт може бути шкідливим, якщо він не буде легко замінити.

Навіть натрій з організму в поті так швидко повторно абсорбуються через епітеліальні натрієві канали шкіри, що робить мало, щоб змінити рівні натрію в нашій крові.

Зведення до мінімуму екологічних Токсини

Наші тіла піддаються різного роду токсинів кожен день, включаючи забруднення навколишнього середовища і пестицидів в повітрі, консерванти в продуктах, які ми їмо, і миючих засобів та косметики ми розмістили на нашій шкірі. Чи є ці речі погано для тіла? Ймовірно.

Але, щоб припустити, що вправи поту основи може пом’якшити ці наслідки, є необгрунтованим. Це говорить про те, що ви можете вжити заходів проти чого ви повинні уникати в першу чергу. Замість того, щоб намагатися «піт» хімічні речовини ви схильні до, звести до мінімуму вплив на їсти здорову їжу, використовуючи натуральні засоби для чищення, і читати етикетку будь-якого продукту, який ви плануєте розмістити або в вашому тілі.

Переваги потовиділення в Hot Yoga

Коли справа доходить до «потіння з токсинів» в гарячому класі йоги, багато людей будуть робити це при припущенні, що вони можуть позбутися мартіні минулої ночі або тарілки чилі сиру фрі, вони знали, що вони не повинні були з’їдені. По правді кажучи, в той час як йога не допоможе потім ці речі, практики все ще можуть запропонувати переваги.

Фізичні вправи в поодинці допоможуть спалити частину жиру з калорій ви споживали. Проте, той факт, що температура була піднята в гарячому класі йоги зовсім не означає, що ви будете спалювати більше жиру. Швидше за все, це просто акт здійснення, вилазячи з свого стільця і ​​робочого OUT-, який допомагає спалювати жир, незалежно від температури навколишнього оточення.

Інші переваги гарячої йоги включають в себе:

  • Ви, як правило, спалювати більше калорій через збільшення частоти серцевих скорочень і обміну речовин.
  • Кровотік в ваші руки і ноги збільшуються, забезпечуючи більш насичений кисень крові до м’язів.
  • М’язовий тонус і гнучкість поліпшуються.
  • Стрес знімається, і ви відчуваєте себе краще.