Топ 10 Пози Йоги Для того, щоб поліпшити вашу пам’ять

Home » Review » Health » Топ 10 Пози Йоги Для того, щоб поліпшити вашу пам’ять

Топ 10 Пози Йоги Для того, щоб поліпшити вашу пам'ять

Втрата пам’яті може бути складною. Для того, щоб жити з ним кожен день може нахилятися ваш рівень довіри. Незручності забування важливих дат, слабке спогад про пам’ятні події і повсякденних речі неправильного приміщення може отримати пригнічують. У таких ситуаціях, ви хочете для наддержав, щоб допомогти вам подолати його і тут 10 пози йоги, які тільки що.

Пам’ять Поліпшення Пози йоги

1. Bakasana (Кран Pose)

Переваги: Bakasana дає відчуття рівноваги, покращує концентрацію і координацію.

Процедура: Сядьте в положенні на корточках на підлозі. Тримайте дистанцію витягнутої руки між обома колінами і тримати ноги на землі. Візьміть ваші долоні між колінами і помістити їх твердо на землі, тримаючи коліна і лікті на тому ж рівні. Тепер зігніть тулуб вперед, підніміть ноги вгору і збалансувати все тіло долонями. Тримайте голову прямо і дивитися вперед.

2. Падмасана (поза лотоса)

Переваги: Падмасана заспокоює розум і зменшує м’язову напругу.

Процедура: Сядьте на підлогу , ноги витягнутими і хребта прямостоячі. Зігніть праве коліно і помістіть його на ліве стегно. Підошва правої ноги повинна бути звернена вгору , а п’яти ближче до живота. Повторіть ту ж процедуру з іншою ногою. Тепер покладіть руки на коліна в положенні мудра. Тримайте голову прямо і дихати м’яко.

3. Padahastasana (Standing Forward Bend)

Переваги: Padahastasana бадьорить нервову систему і збільшує кровопостачання мозку.

Процедура: Встаньте прямо, ноги разом. Підніміть руки прямо над головою. Руки повинні стосуватися вух. Зігніть вниз на стегнах і досягти ваших ніг. Ваш торс і голова повинна бути звернена і обніматися стегна і руки , розміщених по обидва боки від ваших ніг.

4. Сарвангасана (стійка на плечах Pose)

Переваги: сарвангасани лікує безсоння, знімає гіпертонію і заспокоює головний біль.

Процедура: Ляжте на спину тримаючи ноги разом. Підніміть ноги під кутом 90 градусів. Натисніть руки на підлогу, зігніть лікті, тримайте талію своїми руками і підняти їх з ногою вище робить пряму лінію. Тримайте ваші лопатки прямі.

5. Halasana (Плуг Pose)

Переваги: Halasana заспокоює нервову систему, знімає стрес і втому.

Процедура: Ляжте на спину і тримати руки по обидві сторони тіла долонями вниз. Підніміть ноги під кутом 90 градусів. Потім підтримуючи стегна руками, підняти їх із землі. Візьміть ваші ноги над головою під кутом 180 градусів, що робить ваші пальці торкаються підлоги. Намагайтеся тримати спину перпендикулярно підлозі. Поверніть руки у вихідне положення.

6. Paschimottanasana (обсаджений нахил вперед)

Переваги: Paschimottanasana лікує головний біль і підвищує концентрацію.

Процедура: Сядьте з витягнувши ноги вперед. Підніміть руки вгору, з рукою торкаючись вухами. Нахиліться вперед на стегнах з живота і грудей , обіймаючи стегна і голову на коліна. Ваші пальці повинні стосуватися пальців ніг, і ви можете тримайте руки трохи зігнуті в ліктях.

7. Tadasana (деревостани Pose)

Процедура: Встаньте на підлозі в прямому position.Stretch рука в повітрі і привести їх down.Fold лівої ноги від коліна і помістити його на внутрішній стороні правої thigh.Look прямим. Приєднуйтесь до долоні в молитві позиції і поставити їх перед вашим chest.Close очі і розслабтеся.

8. Sukhasana

Переваги: Це кращий асан , щоб розслабити розум, тіло і душу.

Процедура: Сядьте на підлогу з вашими розставивши ноги прямо перед you.Bend лівого коліна і складіть його таким чином, щоб підошва лівої ноги знаходиться на внутрішній стороні вашого правого стегна.
Зігніть праве коліно таким чином, щоб підошва правої ноги знаходиться на зовнішній стороні лівої ікрі muscle.Place руки на колінах. Чи не розтягувати body.Keep спину прямо, закрийте очі і розслабтеся.

9. Vajrasana

Процедура: Встати на коліна на колінах floor.Your, великі пальці і гомілковостопні суглоби повинні бути паралельні один одному і повинні стосуватися ground.Place долоні на knees.Keep ваш хребет прямо. Подивіться в напрямку вперед, закрийте очі. Розслабтеся.

10. Що лежить героя Поза

Процедура: Помістіть своє тіло в Ваджрасану позі (див позі згаданої вище) .З невеликим ривком, спробуйте зігнути своє тіло назад , поки голова не торкнеться ground.Keep руки на підлозі на зручній відстані від вашого тіла, долоні up.Rest голову по обидва боки тіла або просто тримати його в центрі. Закрий очі.

Постарайтеся практикувати ці поради & методу дому та побачити чудову різницю він залишає позаду на думці, тіло і душу. Щасливий дотримуюся!