Топ-7 Йога Асани для літніх

Home » Review » Fitness » Топ-7 Йога Асани для літніх

Топ-7 Йога Асани для літніх

Вік це просто число, кажуть вони. Але, для тіла, що може бути не так. Ви можете чітко відчувати його наслідки, тим більше, з 60-х років. Болі, болі і слабкість вітати Вас, і якщо достатньо не піклуватися, вони отримають вас і зробити вас нудно. Тому, перш ніж вона стає занадто пізно, і ви стаєте прикутим до ліжка, спробуйте наступні 7 простих асан йоги, які працюють чудеса для людей похилого віку.

До цього, давайте дізнаємося, як йога допомагає літнім людям.

Йога Для порятунку для літніх людей

Ви помітили, ваші дідусі та бабусі збираються про їх день повільно і баритися зі справами? Ну, це проблиск того, що вони переживають. З віком кістки і суглоби слабшають, і баланс погіршується. Подумки теж, це впливає на них, з легкої депресією оселившись в, як вони свідчать їх тіла старіння.

Йога практика змусить їх відчувати себе активними і молодими. Це підніме їх і допомогти їм стати на ноги і йти про їх день з мінімальною допомогою. Це не буде підкреслювати їх, як вплив йога є низьким і довговічним. Дослідження, проведені Національним інститутом охорони здоров’я, Університет Південної Каліфорнії і Університету Каліфорнії в Лос-Анджелесі показали позитивні результати, спонукаючи багатьох людей в їх 60-х, 70-х і 80-х років, щоб прийняти його.

Практика асан один раз в день, і ви готові піти. Йога уповільнює процес старіння, розм’якшення м’язів і підтримки гнучкості. Отже, якщо ви хочете бути активними і здоровими, навіть в той час як ви знаходитесь в 60-х і вище, спробуйте наступну асану принаймні два-три рази на тиждень.

Йога для літніх – 7 найкращих асан

1. Tadasana (Mountain Поза)

Tadasana або Поза гори є основою всіх асан. Всі інші пози йоги є варіаціями Tadasana. Ви можете практикувати Tadasana в будь-який час доби і не обов’язково на порожній шлунок. Але якщо ви хочете , щоб стежити за ним з іншими асанами, переконайтеся , що ви робите це вранці на голодний шлунок. Tadasana є базовий рівень Хатха – йога асани. Зазвичай, поза утримується близько 10 до 30 секунд, але ви можете зменшити тривалість відповідно з вашої зручності.

Переваги Tadasana для літніх людей

Tadasana відмінно працює для скорчившись літніх людей шляхом поліпшення їх пози. Вона зміцнює свої слабкі стегна й щиколотки, що робить його більш легким для їх маневру. Він також знімає біль і біль, розроблену в зв’язку з похилим віком. Поза покращує травлення і покращує кровообіг, згладжуючи з проблем старих людей з їжею і кислотністю.

2. Баддха Конасана (метелик Pose)

Баддха Конасана або метелик поза виглядає як метелик б’є крилами. Він також схожий на позицію шевця на роботі. Практика Баддха Конасана вранці на голодний шлунок і кишечник чистими. Це базовий рівень Виньяса йога асана. Тримайте це в протягом одного року до п’яти хвилин або налаштувати його в відповідно до вашої зручності.

Переваги Баддха Конасана для літніх людей

Баддха Конасана стимулює сечовий міхур і нирки, допомагаючи дідок тримати питання екскреції в страху. Звільнивши себе стає гладкою і регулярної. Він активує стара людина, довести його / її з легкої депресії і знімає втому і занепокоєння. Поза згладжує процес менопаузи.

3. Balasana (дитина Поза)

Balasana або дитина представляє нагадує становище дитини в утробі матері. Вони кажуть , що ви знову пережити своє дитинство в останні роки свого життя, що робить його придатним для старших людей , щоб спробувати Balasana. Практикуйте вранці натщесерце або ввечері після того, як чотири-шість годин на проміжку після їжі. Balasana є початковий рівень Виньяса йога асана. Тримайте його в протягом одного-трьох хвилин або до тих пір , як ви можете.

Переваги Balasana для літніх людей

Balasana відпускає напруга, побудоване в тендітних тілах старого. Зокрема, в спині, грудях і плечах. Він тримає їх попередження шляхом відганяючи запаморочення. Balasana робить внутрішні органи еластичними, що сприяє здоровій функції організму. Це допомагає в створенні глибокого і стійкого дихання, яка заспокоює людей похилого віку і допомагає їм вести життя тривожність безкоштовно.

4. бхунджангасана (Кобра Pose)

Бхунджангасан або Cobra Пози є збудливим backbend , яка виглядає як піднята голова кобри. Це одна з кращих поз йоги для літніх людей . Ця поза змусить слабких літніх людей різким і швидким. Практика це кожен день вранці на голодний шлунок і кишечник чистий або у вечірній час , даючи проміжок від чотирьох до шести годин між вашим останнім прийомом їжі і практики. Бхунджангасана є початковий рівень Аштанга йога асана. Тримайте його в протягом декількох секунд, або до тих пір , як він відчуває себе комфортно.

Переваги бхунджангасана для літніх людей

Бхунджангасана розпушує напружився нижню задню частину старого і розтягує свої м’язи в плечах, грудей і живота, щоб тримати їх гнучкими і здоровими. Поза піднімає їх настрій і піднімає їх вгору, щоб встати і зробити щось весело. Загалом, це підвищує їх гнучкість тіла, тим самим покращуючи мобільність. Найголовніше, що вона зміцнює хребет, забороняючи будь-які скорчившись.

5. Adho Муха Svanasana (Навернені вниз собака Поза)

Адо Муха Svanasana або Навернені вниз собака поза є асана , який схожий на позицію собаки , коли вона нахиляється вниз, обличчям вперед. Санскриті пози означає , що. Це відносно легше позою для престарілих , щоб спробувати. Практикуйте вранці на голодний шлунок і кишечник чистого для досягнення найкращих результатів. Адо Муха Svanasana є початковий рівень Аштанга йога асана. Утримуйте позу в протягом декількох секунд або хвилин , поки ваше тіло не дозволяє.

Переваги Адхо Муха Svanasana для літніх людей

Адо Муха Svanasana підвищує довіру, і для тих, хто пішов з активного життя і послабили тіла через старіння, це є благом. Він буде нагадувати їм все, що вони досягли, щоб досягти стану вони перебувають і змусити їх відчувати себе пишатися своїми досягненнями і довгий термін служби. Разом з тим, перевернута поза дозволяє більше крові текти в мозок, освітлення з пізнанням, роблячи розум літньої людини гостріше і менш схильні до забудькуватості.

6. Trikonasana (трикутник Pose)

Trikonasana або трикутник Поза виглядає як трикутник , коли ваше тіло приймає позу. Це досить просто , і один з небагатьох поз в йозі , які вимагають , щоб тримати очі відкритими , в той час як в позі. Практика Trikonasana вранці на голодний шлунок і кишечник чистими. Асана є початковий рівень Виньяса йога асана. Тримайте це в протягом 30 секунд або більше, в залежності від того, наскільки ваших дозволів тіла.

Переваги Trikonasana для літніх людей

Trikonasana знижує кров’яний тиск, загальна проблема, з якою стикаються люди похилого віку. Це зменшує жир з талії і стегон, і тримає їх світло і підтягнутим. Поза дає стабільність і баланс і запобігає метушливість і дисбаланс. Він зміцнює і розтягує руки і ноги, які допомагають людям похилого віку зробити їхню справи краще.

7. Шавасана (поза трупа)

Шавасани або Труп Поза розслаблююча асана виконується в кінці сеансу йоги. Тіло виглядає як труп в Шавасане з нульовим рухом. Це складно , тому що вам потрібно , щоб заспокоїти свій розум і повністю розслабити своє тіло в цій позі , не хвилюючись. Шавасани є початковий рівень Аштанга йога асана. Перебування в Шавасане від 10 до 15 хвилин або більше , якщо ви відчуваєте , як він, але переконайтеся , що ви не заснете.

Переваги Шавасана для літніх людей

Шавасани виліковує безсоння, загальну хронічну проблему в літньому віці. Через відсутність фізичної активності, тіло літніх людей, не втомлюється досить, щоб добре спати вночі. Швидкий сеанс йоги шавасаной є хорошим засобом. Він покращує концентрацію, підвищення якості життя літніх людей. Поза має лікувальний ефект на тих, у кого цукровий діабет, слабке психічне здоров’я, і ​​запор.

 Заходи, які необхідно прийняти

  • Дуже важливо, щоб під час практики, літні люди не повинні змусити себе і робити рівно стільки, скільки їх дозволу тіла.
  • Навіть тривалість сеансу йоги не підходить для них. Короткий і простий є ідеальним.
  • Переконайтеся, що ви берете консультації з лікарем, перш ніж йти вперед з практикою йоги і навчати тільки під сертифікованим інструктором йоги, перш ніж почати здійснювати самостійно в домашніх умовах.
  • Якщо у вас є певні недуги, згадайте його до йоги інструкторові заздалегідь, так що необхідні корективи для послідовності йога асана, щоб не погіршити проблему будь-якими засобами.
  • Повторіть пози замість того, щоб утримувати їх протягом більш тривалого періоду часу і добре відпочити після кожної пози.

Відповіді експерта для читачів Питань

Є більш прості вправи йоги, ніж асана для старших початківців?

Так, є. Сукшма Йога підходить для старших початківців. Він являє собою набір простих вправ, які вимагають кілька хвилин практики.

Чим відрізняється старший йог в порівнянні зі стандартною практикою йоги?

Йога для літніх людей в значній мірі те ж саме, що і для інших. Манера практика відрізняється, хоча. Для літніх людей, зусилля і тривалість менше.

Фізичні вправи важливі для всіх. Більш того, в літньому віці, як він тримає тіло здоровим і від слабкості. Йога ідеально підходить для вправ для літніх людей. Вона легко адаптується до їхніх потреб і, найголовніше, зберігає травми в страху. Таким чином, отримати до нього, поки ще не занадто пізно або повідомити ваші бабусі і дідусі або батьків щодо цього і робити їм величезну користь.