Чому Йога нідра потужний спосіб розслабитися

Home » Review » Fitness » Чому Йога нідра потужний спосіб розслабитися

Чому Йога нідра потужний спосіб розслабитися

Йога нідра є одним з найглибших станів розслаблення ваше тіло може бути в повній мірі при збереженні свідомості. Ви залишаєтеся в стані усвідомленого сновидіння, усвідомлює середу вашої мрії, але мало або взагалі не поінформованість про вашу реальної середовищі.

Цей процес зберігає і зміцнює свою енергію для практики йоги. Він також розслабляє систему і готує його до медитації і пранаями. Дуже важливо, ви викроїти час для йога нідра серед інших ваших методів тренування.

Готуємося до йога нідра

Коли ви перебуваєте в цьому стані глибокого відновлення і релаксації, ви спрямовуєте свою увагу на різні частини тіла, і це активує нерви в цих областях. Він також допомагає організму приймати та інтегрувати переваги Йога асани, які ви просто практикували. Він триває десь між 15 до 30 хвилин.

Ви зазвичай робите Йог Нідра розмістить ваш йог тренування, і це найкраще, щоб покрити себе або зберегти тепло вашого тіла, роблячи це. Температура тіла падає в процесі, і ви можете в кінцевому підсумку почуття холоду. Так тримати ковдру під рукою.

Це може бути здійснено на практиці саме по собі теж, але це не рекомендується робити це після обіду, тому що ви могли б у кінцевому підсумку подрімати.

Переконайтеся, що ви практикуєте йогу розслаблюючій в тихому місці, де немає перешкод або порушення.

Як зробити йога нідра

 1. Ляжте на спину, і нехай Труп Поза або Шавасана.
 2. Закрий очі. Помістіть ноги таким чином, щоб вони комфортно один від одного. Переконайтеся, що ваші ноги повністю розслабитися, і ваші пальці стикаються убік. Руки повинні бути розташовані вздовж тіла, але трохи один від одного, залишаючи ваші долоні відкритими і звернені вгору.
 3. Переконайтеся, що ви дихаєте повільно, але глибоко. Це додасть повне розслаблення. Як ви дихаєте, ваше тіло буде перебувати під напругою, і, як ви видихаєте, ваше тіло заспокоїться. Зосередьтеся на себе і своє тіло, забуваючи всі інші завдання. Відпусти і здатися!
 4. У разі, якщо ви відчуваєте себе незручно або знайти біль або дискомфорт у нижній частині спини, просто використовувати подушку, щоб підняти ноги. Це дасть вам більше комфорту.
 5. Після того, як ви абсолютно комфортно, починаючи з нижньої. Драйв свою увагу на правій нозі. Розслабте ногу повністю, і нехай вашу увагу обертається навколо вашої ноги протягом декількох секунд. Потім перейти до правого коліна, ваше праве стегно, і всій правій нозі. Зробіть те ж саме для лівої ноги.
 6. Нехай ваша увага буде звернено на все тіло, геніталій, ваш шлунок, пупок, груди, плечі, руки, горло, обличчя і корону.
 7. Дихайте глибоко і повільно і дотримуватися всі відчуття в тілі. Розслабтеся повністю. Перебування в цьому стані релаксації протягом декількох хвилин.
 8. Після того, як ваше тіло повністю розслаблене, став відомо про вашому оточенні. Потім повільно поверніть праворуч з закритими очима. Ляжте на право протягом декількох хвилин.
 9. Коли вам зручно, сидіти повільно і обережно відкрийте очі.

Переваги Йога нідра

Йога нідра має багато переваг. Але це його основні переваги.

 • Це охолоджує тіло після інтенсивного тренування йоги і відновлює нормальну температуру тіла.
 • Вона забезпечує активацію нервової системи і допомагає організму засвоювати переваги асана.
 • Вона вимиває токсини з організму.
 • Це допомагає відпочити і розслабитися під час вагітності.

Йога нідра Vs. медитація

Йога нідра це не зовсім те ж саме, що і медитація. У той час як ви робите Нідра, ви лягти і в напів-гіпнотичний стан, стан між неспанням і сплять.

Однак, коли ви медитуєте, ви сидите з хребтом прямостоячим і більш пильні і усвідомлені, ніж коли ви знаходитесь в йозі Relax нідра.

Це майже як підготовка до медитації. Це практика сенсі висновок, що насправді готує вас піти в стан медитації. Ваше увага звертається всередину, і ваш розум і тіло заспокоїлося, так що ви досягнете психічний стан медитації.

Сьогодні для більшості людей, це дуже важко медитувати, просто тому, що ми настільки зайняті і неспокійні, що важко сидіти і мовчати протягом тривалого часу. Коли ви опануєте Йога нідра, він автоматично допоможе вам взяти на себе виклики медитації, і найближчим часом, ви зможете медитувати з легкістю.

Загальні поради, щоб зробити Йога нідра

 • Цілком природно, мати випадкові думки і відволікатися на них в той час як ви знаходитесь в Нідра. Чи не приборкати їх. Крім того, не відчувайте себе винуватим, якщо ви заснете під час практики.
 • Зіграйте ніжну музику – або м’які піснеспіви або інструментальну музику – перш ніж почати Йог Relax нідра. Це допоможе вам розслабитися. Але це не обов’язково, тому що ви в кінцевому підсумку розслабитися на свій власний внутрішній ритм.
 • Не пропустіть крок перевертання з правого боку і сидів через кілька хвилин. Коли ви перебуваєте на правій стороні, це допомагає ваш потік дихання через ліву ніздрю, і, отже, ваше тіло остигає.

Тепер, коли ви знаєте, як зробити Йога нідра, що ви чекаєте? Йога нідра є настільки ж освіжаючим як хороший сон. Він освіжає і омолоджує Вам не подобається ніяка кількість кофеїну може. Побалуйте і насолоджуйтеся!