Чому Alignment Питання Йоги

Home » Review » Yoga Basic » Чому Alignment Питання Йоги

 Чому Alignment Питання Йоги
«Слухайте своє тіло» є те, що ви чуєте знову і знову в занятті йогою. Для багатьох студентів це жорстка директива, щоб слідувати, особливо коли одні і ті ж вчителі йоги, які говорять вам, щоб слухати своє тіло, також тренує вас в незручних позах і закликаю вас, щоб залишитися там довше, ніж хотілося б. Так що це? ви повинні робити це по-своєму або свій шлях?

Що таке вирівнювання?

Вирівнювання є слово, яке ми використовуємо в йозі, коли ми говоримо про ідеальний чином, що поза повинна бути зроблена. Перед тим, як хвилюються про словах «ідеальний» і «повинні» знати, що хороший учитель йоги визнає, що є багато варіацій в людських тілах і розглядати вирівнювання як процес більше, ніж кінцевий результат.

Вирівнювання це слово, яке відноситься до того, що ваші суглоби позиціонувати себе по відношенню один до одного. Гарне вирівнювання ставить мінімальне навантаження на суглоби для ефективного руху.

Щоб ще більше ускладнити питання, кожен стиль йоги має свої власні думки про те, оптимальному вирівнюванні, його власних методах, і, іноді (в Анусаре, наприклад), свій власний описовому мову.

На початку, взяти «коли в Римі» підхід до цих стилістичним розбіжностям. Зрештою, ви знайдете стиль і вирівнювання філософії, які найкраще підходять для вас. Варто відзначити, що більшість, якщо не всі, з наших уявлень про вирівнювання, виходить з впливу дев’ятнадцятого століття фізичного руху культури на розвиток сучасного йоги, а не з будь-якого древнього універсального вихідного матеріалу.

вирівнювання Paradox

З одного боку, ми знаємо, що ніякі два тіла не схожі один на одного і як поза здається більш важливим, ніж, як вона виглядає. Нам сказали, щоб не порівнювати себе з іншими або прагнути до досконалої позі. З іншого боку, ідеально вирівнювання завжди демонстрував, ілюстровані, прагнула, і з поправкою на. Як ми можемо примирити ці дві протилежні директиви? Якщо вирівнювання вийти у вікно, в ім’я прийняття?

Як ви поза має значення. Вирівнювання не тільки про те, щоб Поза виглядати красиво.

У більшості випадків, правильне вирівнювання пропонує найбезпечніший спосіб зробити поставу. Часто це пов’язано з укладанням кістки для оптимальної стабільності і звести до мінімуму зносу на суглобах.

Ви можете бути в змозі м’язи себе в факсиміле складної пози (або навіть простий), але без належного вирівнювання, ви схильні до великих ризик отримання травми. Частина прийняття є готовність прийняти допомогу, коли вам це потрібно. У сучасній йоги, це означає використання реквізиту вільно, як і піонер Айенгар. З реквізитом, можна припустити, більше пози в шляху, який підтримує безпечне вирівнювання.

Вирішуючи парадокс вирівнювання вимагає перемир’я між вашим інтелектом і емоціями. Інтелектуально ви бачите учитель зробити позу, ви бачите себе зробити це, ви намагаєтеся змоделювати себе на вчителя. Емоційно, з тобою все гаразд з, де ви знаходитесь по відношенню до вчителя. Ви культивувати усвідомлення, щоб відчувати себе позу в вашому тілі, щоб відчувати себе, коли ви могли б використовувати деяку допомогу, і, щоб дозволити собі прийняти цю допомогу.