Шакті Йога – Що це таке і які її переваги?

Home » Review » Fitness » Шакті Йога – Що це таке і які її переваги?

Шакті Йога - Що це таке і які її переваги?

Чи відчуваєте ви стрес в рази? Хочете дізнатися остаточне спокій поряд з фізичної? Ось розумні рішення для всіх ваших потреб. Дізнайтеся, унікальні і найкращі в класі стилів йоги з YogaOrama і вибрати ідеальний режим фітнесу для вас.

Якщо ви жадаєте, щоб з’ясувати, кращий стиль йоги, який допоможе вам знайти душевний спокій, а також допоможе вам залишатися у формі і здоровим, то Шакті йога може бути кращим вибором для вас. Також називається Йога Шакті, це було справедливо називають як жіночому практикуючих йогу, як він зосереджений більше на рух нижньої частини живота і стегон.

Слово «Шакті», була отримана з санскритського терміна, який означає «творчу енергію». Шакті йога ділиться на владу Виньяса йоги і Шакті Виньяса йоги. Існують різні асани, які люди можуть практикувати у себе вдома разом з пранаямой і медитацією.

Шакті йога є однією з таких форм йоги, яка може бути легко здійснена в домашніх умовах. Все це займає мало часу і зусиль, щоб практикувати цей унікальний тип йоги. Є певні асани / позах, які вважаються частиною цього Шива Шакті йога. Деякі з цих асан включені в Сурья Намаскар.

ВС Привітання або Сурья Намаскар входить в позах йоги Шакті. Ця асана робить акцент на плавному русі і переходів між різними позами. Сурья намаскар також видно з духовної точки зору. Вона зображує поклоніння Господу Сурья згідно з традицією хінді.

Шакті Йога Асани

Є 12 кроків / представляє взаємопов’язаний, які разом утворюють Sun привітань. Щоб дізнатися Sun Привітання простим способом слідувати крок за кроком інструкцій, наведених нижче, і почала: –

Поза 1:  Встаньте прямо. Принесіть свої руки в молитві позиції / Анджали мудра. Видихніть.

Поза 2:  Вдихніть і підніміть руки в напрямку вгору, тримаючи долоню разом. Зігніть верхню частину тіла назад.

Поза 3 : Видихніть, нахиліться вперед , щоб торкнутися пальців ніг пальцями. (Вигин від талії)

Поза 4:  Вдихніть і крок за кроком праву ногу назад; вигинати спину і підніміть підборіддя.

Поза 5:  Тепер видихніть і крок назад ліву ногу. Обидві ноги повинні бути в змозі дощечки. Розтягнути їх. Тут ваша вага тіла повністю збалансований на руках і ногах.

Поза 6:   Опустіть коліна, груди і лоб і торкнутися землі.

Pose 7:  Вдихніть, розтягнути вперед і вигин в зворотному напрямку. Тримайте прямі руки. Це положення також відомо як Sarpasana, бхунджангасан або положення змії.

Поза 8:  Видихніть, завити ваші пальці і підніміть стегно.

Поза 9:  Вдихніть і крок правою ногою вперед в верхній частині стопи , натягнутої на підлозі. Знову підніміть підборіддя і дивитися прямо.

Поза 10:  Зігніть вниз , щоб торкнутися пальців ніг пальцями.

Поза 11:  Вдихніть, витягніть руки назад від над головою.

Поза 12:  Видихніть і плавно повернутися в перше положення.

Це дуже хороша вправа, щоб почати свій день вранці. Він тримає вас здоровим, підходять і помолодшав на протязі всього дня. Крім того, це дає духовні переваги.

Поряд з Сурья Намаскар, дихальні вправи або пранаяма також входить в Шакті йогу. Для того, щоб вивчити основи пранаями, дотримуйтесь інструкцій, наведених нижче, і почала: –

1. Shvasana Марга Шудді:

Практикуючи цей вид пранаями, спочатку потрібно дихати повністю. Потім закрийте ліву ніздрю і повільно відпустіть дихання з правого. Треба зробити це в кілька ходів. Ви можете почати це на 5 ударів на початку і прийняти їх до 54. Повторіть той же самий процес з правого боку.

2. Anulom Vilom:

Це також відомо як альтернативного носового дихання. Закрийте праву ніздрю і вдихніть лівої ніздрів. Потім негайно закрийте ліву ніздрю і видихніть з правою ніздрею. Таким чином, спробуйте повільно і глибоко дихав, міняючи ніздрі.

3. Капалабхаті:

Сядьте в Sukhasana, Падмасаной або ваджрасане Поза (в залежності від того підходить вам). Вдихайте повністю і глибоко. Тепер відпустіть дихання протягом декількох ударів з обох ніздрів одночасно. Можна піти до 108 ударів при цьому Капалабхаті. Пам’ятайте, не практикують так багато ударів, якщо ви новачок. Почніть з 5 ударів.

Увага : Капалабхаті може бути шкідливим , якщо не практикується належним чином.

Шакті йога є ідеальним вибором, якщо ви хочете спробувати інший тип йоги. Практикуйте регулярно, і отримувати його запевнили перевага. Як розділити ваші зворотні зв’язки. Щасливий дотримуюся!