Шанті Йога – Як зробити і які її переваги?

Home » Review » Yoga Basic » Шанті Йога – Як зробити і які її переваги?

Шанті Йога - Як зробити і які її переваги?

Будучи в світі це найкраще, що можна. «Шанті», як ви знаєте, це санскритське слово, яке приходить від «Shantham» означає світ, і практикувати Shanti Yoga дає вам саме це.

Це не простий метод, врахуйте. Навчання включає в себе стає фізично, розумово і духовно недоторканими. Зусилля повністю стоїть, хоча. Маючи свої сили в синхронізації є великим, і це досвід, який не може бути описана словами.

Цікаво спробувати, чи не так? Ми отримали все, що вам потрібно знати про це, прямо тут. Читайте далі.

Що таке Шанті Йога?

Шанті Йога стиль, розроблений Шанті Gowan, добре відомий гуру йоги, що базується в Австралії. Народився і виріс в Індії, вона добре знайома з концепцією йоги і аюрведи і налагоджена його розвивати Shanti Yoga.

Шанті Йога лікує фізичний біль і зменшує емоційні проблеми. Це цілісне лікування і приносить повне благополуччя. На довершення до всього, Шанті Йога ніжна, легко і просто.

Цей стиль працює на ваше тіло, розум і дух. Фізичні аспекти цього методу включають в себе ніжні і розслаблюючі вправи, які зміцнюють ваші суглоби, м’язи і кістки.

Після фіксації фізичних аспектів, він працює на вашому емоційне благополуччя за допомогою медитації і йогического дихання. Вирівнювання фізичного і психічного, що робить Shanti Yoga стояти осторонь.

Шанті Йога являє собою поєднання дихання, пози йоги і медитації. Це допомагає в лікуванні через концентрацію, свідомість і усвідомлення тіла.

Все це, в поєднанні з Аюрведой, робить Shanti Yoga повним і кращим. Давайте подивимося на його процесі.

Shanti Yoga Practice

Йога практика Shanti включає в себе три етапи, які є зовнішньої йогою, внутрішня йоги і інтегральної йогою.

зовнішня Йога

Зовнішня йога фізичний аспект Shanti Yoga. Вона складається з набору поз йоги, які зміцнюють тіло і відкрити свій сердечник. Вони роблять ваше тіло гнучким і ваші кінцівки моторним.

Метою цього є, щоб зробити ваше зовнішнє тіло здоровим і, таким чином, захищати і підтримувати ваші внутрішні тканини.

Давайте дізнаємося про деякі Shanti Пози Йоги нижче.

1. бхунджангасана (Low Cobra Поза)

Бхунджангасан або Low Cobra Поза є невеликою зміною кобри Пози. Тут ви не розтягуються стільки, скільки ви робите в Cobra Поза. Поза нагадує підняту голову змії. Бхунджангасана є збудливим backbend, і ви повинні тримати його до тих пір, як ви відчували себе комфортно.

2. Bitilasana (Корова Pose)

Bitilasana або корови Поза нагадує позу корови, і, отже, названий так. Санскритське слово «Bitila» означає корову. Bitilasana це стоячи на колінах асана і працює краще за все, коли практикується вранці. Утримуйте позу до тих пір, як ви відчували себе комфортно в ньому.

3. Падмасана (поза лотоса)

Падмасана або поза лотос є ідеальним сидячим положенням, що також традиційної практика, сидячи в стародавній Індії. Ця поза вважається медитувати. Це більш виражений варіант простого присідаючи. Сидіти в ньому до тих пір, як ви можете.

4. Врікшасана (поза дерева)

 Врікшасан або дерево Пози є постійним асан, який ідеально підходить для отримання балансу. Це практикується з відкритими очима, на відміну від багатьох інших асан. Асана схожа на позу дерева. Утримуйте позу, поки ви можете збалансувати його на одній нозі комфортно.

5. Adho Муха Svanasana (Навернені вниз собака)

Адо Муха Svanasana або Навернені вниз собака поза є перевернута поза, яка виглядає як собака, нахиляючись вперед. Практика асан на порожній шлунок рано вранці для досягнення найкращих результатів. Утримуйте позу до тих пір, поки не зволікати, розтягувати, або будь-яку іншу біль.

Внутрішня Йога

Внутрішня Йога зцілення і зміцнення внутрішніх органів шляхом звільнення, поширення та регулювання потоку прани по всьому тілу. І це робиться на практиці пранаями, яка йогічний дихання.

Тут ви контролюєте вдих і видих повітря, а також повністю інформовані про процес.

інтегральна йога

Інтегральна йога направлена ​​на гармонізацію і врівноважити психіку і знайти зв’язок між вашим розумом і тілом. Як тільки це буде досягнуто, ви усвідомлюєте свою душу і її місце в ширшому універсальному дусі.

Переваги Shanti Yoga 

 • Шанті Йога зменшує закупорку в потоці прани і сприяє поширенню його в кожному центрі, кожен нервових закінчень, і всіма фібрами своєї істоти.
 • Він підвищує імунітет.
 • Він покращує структуру сну і дозволяє краще спати.
 • Це забезпечує психічне спокій.
 • Shanti відновлення Йога допомагає від операції або хіміотерапії.
 • Він знімає кістково-м’язовий біль.
 • Шанті Йога покращує гнучкість тіла і зменшує жорсткість.
 • Вона лікує психосоматичні розлади.
 • Він забезпечує ефективний спосіб для втрати ваги і ожиріння.
 • Шанті Йога може вилікувати і запобігти фибромиалгии.
 • Це знижує високий кров’яний тиск.
 • Це допомагає в спільних проблемах, артриті і реабілітації.
 • Шанті йога знову заряджає тіло і бореться з втомою.
 • Він стимулює циркуляцію енергії в організмі і підвищує розумову ясність.

Відповіді експерта на питання читачів

Чи можу я практикувати Шанті Йога під час відновлення після травми або операції?

Так, але тільки після консультації з лікарем і вчителем йоги.

Чи є Shanti Yoga релігійним?

Ні, Шанті Йога має духовні елементи, які допоможуть вам краще себе.

Поєднання психічного, фізичного і духовного благополуччя це кращий спосіб жити, і коли є випробуваний метод легко доступний, які можуть допомогти вам досягти цього, ви повинні отримати, щоб вивчати і практикувати це негайно. Зробіть Шанті Йога частина вашого життя, і ви не пошкодуєте про це. Продовжувати.