Шивананда Йога – Все асани і їх переваги

Home » Review » Yoga Basic » Шивананда Йога – Все асани і їх переваги

Шивананда Йога - Все асани і їх переваги

Чи ти знаєш? Йога є єдиним методом, де ви можете знайти психічне спокій поряд з фізичної енергією. Є тисячі асан йоги в традиційних книгах. Цілком очевидно, що людина не може практикувати всі асани в день. Але практики і мастерингу мало хто з них можуть допомогти вам знайти силу, стати впевненими в собі і енергійним.

Шивананда йога vendanta dhanwantari ашрам і його шляху придбали величезну популярність протягом багатьох років. Ця форма йоги є традиційним, медитативним і повільним процесом. Свара йога по Swani Шівананди включає пранаями (дихальні вправи), Sun вітань і 12 асан.

пранаяма:

Під час виконання пранаями, виконайте наступні дії:

Глибоко вдихніть Закрийте праву ніздрю і вдихніть лівої ніздрів. Потім негайно закрийте ліву ніздрю і видихніть з правою ніздрею. Таким чином намагаються швидко дихання, змінюючи ніздрі. Завжди вдихайте повільно. Це допомагає в очищенні носового проходу. Ті , що мають проблеми з диханням повинні проконсультуватися з лікарем , перш ніж практикувати це.

Sun Привітання  також є важливим елементом Шивананда йоги. Все , що вам потрібно зробити , це слідувати цим простим крокам , щоб почати:

Крок 1:  Встаньте в прямому положенні , і привести свої руки в молитві позиції. Тут ви повинні видихати.

Крок 2:  Тепер вдихніть і підніміть руки в напрямку вгору, зберігаючи ваші долоні разом.

 Крок 3: Видихніть і потім нахилитися вперед , щоб торкнутися пальців ніг пальцями.

Крок 4:  Знову вдих і крок правою ногою назад, вигнути спину і підніміть підборіддя.

Крок 5:  Тепер видихніть і крок назад ліву ногу. Тепер обидві ноги знаходяться в такому ж становищі дошки. Розтягнути його стільки , скільки ви можете. Тут, вага тіла повністю на руки і ноги.

Крок 6:   Тепер опустіть коліна, груди і лоб і торкнутися землі.

Крок 7:  Вдихніть, розтягнути вперед і вигин в зворотному напрямку. Тримайте руки прямо. Це положення також відомо як Sarpasana або положення змії.

Крок 8:  На цьому етапі ви повинні видихнути і підняти своє тіло, стегно , а потім спробувати розтягнути його стільки , скільки ви можете. Вага всього тіла є правильно збалансований на руках і ногах.

Крок 9:  Вдихніть і крок правою ногою вперед в верхній частині стопи , натягнутої на підлозі. Знову підніміть підборіддя і дивитися прямо.

Крок 10:  Знову, зігніть вниз , щоб торкнутися пальців ніг пальцями.

Крок 11:  Вдихніть і витягніть руки назад від над головою.

Крок 12:  Видихніть і плавно повернутися в перше положення.

Після освоєння Сурья Намаскар, необхідно вивчити 12 пози або асани, які включені в Шивананда йоги. У 12 фундаментальних асани цієї форми йоги:

шіршасана:

Виконуючи цю асану, ви повинні спочатку сісти на підлозі в положенні Vajrasana. Тепер покладіть руки на землю таким чином, що ви будете в змозі тримати ліву руку з правою рукою і правою рукою з лівого боку. Тепер спробуйте помістити верхівку між долонями. Тоді спробуйте взяти ноги трохи вгору. Це відомо як Ардха шіршасана. Спробуйте балансувати це таким чином. Після того, як ви успішно навчитися балансувати, а потім спробувати перемістити свої ноги в напрямку вгору по прямій лінії з тілом. Залишайтеся в цьому положенні протягом 30 секунд і відпустити. Завжди пам’ятайте, що правильний шлях, щоб вийти з будь-якої асани шляху ви входите в нього.

сарвангасани:

Це також відомо, як плече стенд. Тут, ви повинні спочатку лежать на килимку і відпочити спиною на підлогу. Тоді ви повинні спробувати піднімаючи ноги вгору. Ви навіть можете взяти підтримку ваших рук для того ж. Спробуйте відпочити руки на вас назад, так що вони можуть допомогти вам залишатися стабільним в положенні. Після того, як ваші ноги в повітрі, постарайтеся, щоб привести їх у прямій лінії з вашим тілом і розтягнути його стільки, скільки ви можете. Перебування в цьому положенні протягом 30 секунд, а потім відпустити.

Halasana:

Коли ви встановилися в Сарвангасани пози, спробувати привести свої ноги вниз від над головою. Знову ж таки, тут відпочинок на долоні вашої руки на спину, щоб підтримати свою позицію.

Matsyasana:

Ляжте на спину на підлогу, коліна зігнуті, ступні на підлозі. Вдих і злегка підніміть верхню частину тіла від підлоги і рухайте руки нижче сідниць. Потім інші ваші сідниці на спині руками. Залишаються стабільними протягом 15 секунд і відпустити.

Paschimotthanasana:

Сядьте на підлогу з обома ногами витягнуті вперед перед вами. Витягніть руки і тіло вперед і спробуйте торкнутися пальців ніг. Зігніть коліна так само, як ви можете і спробувати досягти ваших ніг.

бхунджангасан:

У цій позі, ви повинні позиціонувати себе в вигнуту позу, яка нагадує змію. Спати на землі таким чином, що ваш лоб стосується землі. Тепер помістіть долоні під плечима таким чином, щоб вона проштовхується ближче до тіла. Витягніть ноги так, щоб верхня частина ваших ніг тисне вниз на килимок. Тепер вдихніть і повільно притисніть руки, щоб протягнути руки, посилаючи груди вгору. Ця поза виглядає як змія, і, отже, вона називається кобра позою або змій пози.

Shalbasana:

Ляжте на живіт руки відпочиває нижче стегон і чола, що спираються на підлозі. Тепер спробуйте підняти ліву ногу до 10 дюймів. Після цього, спробуйте зробити те ж саме з правою ногою теж. На заключному етапі, зробити це з обома ногами.

Dhanurasana:

Це також відомо як поза Bow. Все, що вам потрібно зробити тут, щоб лежати на підлозі живіт торкаючись землі. Тримайте руки, крім грудей. Тепер зробіть глибокий вдих і підніміть ноги і стегна вгору. У той же час, ви повинні спробувати зловити ноги руками. Залишайтеся в цьому положенні протягом 30 секунд і відпустити.

Ardha Matsyendrasana:

Сядьте на підлогу, ноги прямо перед вами. Зігніть коліна, поклав ноги на підлогу, а потім посуньте ліву ногу під праву ногу. Покладіть поза лівої ноги на підлозі. Крок правої ноги на ліву ногу і встати на поле. Натисніть праву руку на підлогу позаду правої сідниці і встановити ліву верхню руку на зовнішній стороні правого стегна біля коліна. Праве коліно буде вказувати безпосередньо на стелю. Тут, ви повинні видихнути і повернути у напрямку до внутрішньої сторони вашого правого стегна. Залишайтеся в цьому положенні протягом приблизно 30 секунд, а потім відпустити. Спробуйте зробити це в інший бік теж.

Kaksana:

Покладіть руки на підлогу перед ногами з долонями вниз. Зігніть лікті і покладіть коліна на верхній частині ваших рук вище ліктя. Злегка перенесіть вагу вперед на ваші руки, поки ваші ноги не прийдуть поступово від статі. Чи не стрибати в положення. Завжди продовжуйте дивитися на підлогу перед руками, утримуючи цю позицію. Затримайтеся на 10 секунд, а потім відпустіть.

Padahastasana:

Встаньте прямо з ноги стикаються один з одним. Тепер видихніть і зігніть вниз від стегон, щоб торкнутися пальців ніг пальцями. Тримайте руки розтягнуті у всьому процесі. Тепер повільно підніматися вгору і повернутися до першої позиції.

Trikonasana:

Встаньте прямо, розділіть ноги широко розставлені. Тепер поверніть праву ногу на 90 градусів і ліву ногу на 15 градусів. Переконайтеся в тому, що вага вашого тіла врівноважується однаково на обох ногах. Тепер зігніть тіло в праву сторону, вниз від стегон. Зберігає вашу талію прямо, тим самим дозволяючи лівою рукою, щоб прийти в повітрі і права рука йде вниз і стосується землі. Намагайтеся тримати обидві руки в прямій лінії. Повторіть з іншого боку.