Що очікувати під час перших Бікрам йоги класу

Home » Review » Yoga Basic » Що очікувати під час перших Бікрам йоги класу

 Що очікувати під час перших Бікрам йоги класу
Бікрам Йога дуже специфічна методика гарячої йоги. Важливо розуміти , що Бікрам Йога завжди гаряча йога, але гаряча йога не завжди Бикрам. Іншими словами, Бікрам Йога є «назва бренду» версії йоги , виконуваної в гарячій студії.

Для будь-якого нового до концепції гарячої йоги, це може бути корисно, щоб зробити перший клас в студії Бікрам просто тому, що стандарти Бікрам неймовірно докладно, і все студії Бікрам дотримуватися тих же стандартів. Це зменшує деякі невизначеності в спробі нового класу, тому що, крім інструктора, в значній мірі всіх деталей тренувань є наперед відомі. Новий студент може підготувати для класу і точно знати, чого очікувати. Наприклад, Бикрам студії і класи повинні:

  • Нагріти до 105 градусів за Фаренгейтом, з вологістю 40%
  • Є килимове покриття
  • Є дзеркала на передній стінці
  • Навчені Бикрам-сертифікованих інструкторів
  • Останні 90 хвилин
  • Складається з конкретного початку послідовності йоги, включаючи два дихальні вправ і 26 поз (відхилення від цієї серії не допускається)
  • Є яскраве освітлення
  • Не має відтворення музики під час занять

В якості нового студента, ви можете бути впевнені, що будь-який клас ви берете участь в даний час належним чином контролюватися, і що ви не будете змушені протиснутися повз ваших особистих обмежень. Це дуже важливо, так як робота в гарячому, вологому приміщенні, якщо не вдалося належним чином, може привести до теплового пов’язаних з хворобою.

Я взяв свій перший клас Бікрам в рамках підписки на ClassPass, і дуже сподобався. Це було важко, це був смердючий, і я потів, як собака, але потім, я відчував себе дивно. Якщо ви плануєте вирушити в довколишні студії, це те, що ви повинні знати, перш ніж йти:

1. Чи може пахнуть

Покладіть 30 осіб в гарячу вологу кімнату, протягом 90 хвилин, з метою стимулювання інтенсивного поту, і ви будете в кінцевому підсумку з смердючої кімнаті. Клас я взяв почався близько 30 хвилин після того, як в попередньому класі, і ходити в перший раз, коли я відчував, що я йшов в інтенсивний варіант середньої школи хлопчики роздягальні. Ви можете акліматизуватися до запаху, як тільки ви були в кімнаті на деякий час, але ніколи повністю не йде. Просто зрозумійте, що ваше власне спітніле тіло почне смердюче до місця, теж, так що ви не можете ненавидіти смороду інших народів.

2. Буде жарко-плаття Належним

Я помилково носив довгі штани йоги і топ бавовни бака до мого першого класу. Повірте мені, коли я кажу, що був одягнений дуже ошатно. Багато жінок носять йог спорядження на кшталт трофеї шорт і спортивний бюстгальтер, в той час як хлопці, як правило, без сорочки і в спортивних трусах.

Не соромтеся носити те, що ви відчуваєте себе найбільш комфортно в, але щільно облягати, піт-відвідний механізм, зокрема, шорти і топ або спортивний бак бюстгальтер для жінок, і шорти з або без поту затікання футболки для чоловіків є найкращим ставки.

Якщо вам не подобається, тепло або пітливість, ви, ймовірно, не буде, як Бікрам. Це не для всіх.

3. Довести воду і їжу

Зволожуючий перед класом неймовірно важливо, як ви хочете, щоб переконатися, що ви не зневоднена, перш ніж витрачати 90 хвилин на 105 градусів тепла. Важливо також, щоб принести воду з собою в студію. Інструктор пропонує одну перерву води рано в класі, але ви можете прийняти добровільні перерви у всьому. З кількістю ви будете пітливість, ви повинні докласти зусиль, щоб випити кілька унцій, принаймні через кожні 10-15 хвилин.

Після того, як клас, вам необхідно поповнити рідини, таким чином поповнити пляшку з водою або мати іншу руку, так що ви можете випити. Я також виявив, що голодний після занять. Я хотів би запропонувати упаковки легких закусок ви можете з’їсти по дорозі додому, можливо, яблука і струнного сиру або порціонної частини хумус і кренделів. Поєднання білків і вуглеводів може допомогти підтримувати вас, поки ви не в змозі сісти за наступний прийом їжі.

4. Довести переодягнутися

Бикрам студії зобов’язані надавати душові, так що якщо ви віддаєте перевагу поливати відразу після класу, це завжди варіант. Однак, якщо ви віддаєте перевагу душ будинку, ви все одно хочете, щоб переодягнутися, перш ніж покинути студію. Я не перебільшую, коли кажу, потів більше під час мого класу Бікрам, ніж я грав 6-годинник баскетболу в не-тренажерному залі з кондиціонером в Техасі в середині літа. Ви не хочете, щоб їхати додому, а носити одяг так змочувати він відчуває, як ви тільки що вилізли з басейну.

5. Ви можете (і повинні) Робіть перерви в міру необхідності

Коли я увійшов в студію і сказав інструктору це був мій перший раз спробувати Бікрам, вона сказала мені, «Ваша єдина мета на сьогоднішній день, щоб залишитися в кімнаті. Я не хвилює, якщо ви просто лежати на килимку в цілому клас і не намагаюся жодного пози, я просто хочу, щоб залишитися в кімнаті «. Іншими словами, я міг робити все, що мені потрібно зробити, щоб отримати через клас. Я виявив, що приймаючи регулярні перерви води, і в той час як я намагався кожна поза, я вибрав з верблюда пози, тому що я знайшов себе отримання легковажного. Замість цього, я сів, випив воду, і приєднався ще в коли запаморочення минуло.

Навіть загартовані Бікрам йогів часто робити перерви, так візьміть стільки, скільки потрібно, і переконайтеся, що ви п’єте достатньо води. Мета, особливо якщо ви новачок, щоб залишитися в кімнаті і звикають до тепла.

6. Ви будете заохочувати залишатися в номері

Дивіться пункт вище. Перебування в кімнаті і акліматизації до спеки є важливою частиною Бикрам йоги, тому що спека сама по собі допомагає послабити вас, щоб збільшити гнучкість м’язів.

7. Пози новачків

До мого першого класу, я сказав моєму чоловікові: «Я сподіваюся, що вони не просять нас, щоб зробити будь-які божевільні або баланс стійки на голові позах.» Вони не робили. Серія 26-пози береться з хатха-йоги, а команда дуже починаюча дружні. У той час як більш просунуті версії кожної пози введені, все можливо для справжніх початківців взяти на себе, навіть ті, хто не є дуже гнучкими.

8. You May Not Like It Відразу

Я не великий шанувальник Бикрам в той час як клас відбувалося. Я не заперечував проти пози, і це не те, що я ненавидів тепло. Це був досвід загального дискомфорту, екстремальна спека, активність, і постійно збільшується зневоднення працювати разом, щоб збільшити мій серцевий ритм, виклик моє дихання, і штовхнути мене перед моїми нормального діапазону руху. Знадобилося багато розумової концентрації, щоб зосередитися на належній формі, намагаючись не думати про загальний дискомфорту я відчував. Я був готовий до класу бути більш приблизно на півдорозі.

Проте, Ieaving студії, я відчув, як втомився і живим активізувалися. Змучені, але і схвильований для іншої частини мого дня. Почуття тривало протягом цілих 24 годин. Будь-які тренування, який надає такий ментальну вигоду і позитивне світіння тренування варто робити знову.