Що потрібно знати, перш ніж купити Yoga Mat – Все Мати не створені рівними

Home » Review » Yoga Basic » Що потрібно знати, перш ніж купити Yoga Mat – Все Мати не створені рівними

Що потрібно знати, перш ніж купити Yoga Mat - Все Мати не створені рівними

Навіщо купувати Mat

Йога килимки (також звані липкі килимки) використовуються в більшості класів йоги, щоб забезпечити амортизацію і зчеплення з дорогою. У той час як зазвичай можна орендувати рогожу в студії йоги, це гарна ідея, щоб купити свій власний. Він буде платити за себе досить швидко, так що вам не доведеться чекати і подивитися, якщо ця йога річ палички, перш ніж приймати зануритися у власність мат. У той час як ваша прихильність до йоги не повинна вплинути на ваше рішення, ваші почуття з приводу поту інших людей і тілесних рідини повинні. Загальні мати можуть містити бактерії, в тому числі стафілокок і грибок. Вам також знадобиться килимок, якщо ви плануєте займатися йогою будинку.

Основи йоги Mat

Стандартний розмір йога килимок 24 “х 68”, хоча більш довгі килимки для високих людей. На нижньому кінці спектра цін, ви можете отримати базовий мат близько $ 25. Звідти, ціни варіюються приблизно до $ 140 за люкс мат. Ці дорожчі килимки зазвичай приходять їх цінники чесно, пропонуючи більш екологічні методи виробництва і матеріали. Вони також зазвичай тривають набагато довше, ніж бюджет мат.

Хоча здається, що є багато різних видів йоги килимки доступні, більш пильний погляд показує, що більшість їх відмінності досить поверховим. Килимок може запропонувати досить дизайн або прийти з милою сумкою тоталізатора, але реальна проблема це те, що килимок зроблена з. Є три матеріали, які домінують на ринку килимок йога: ПВХ, гума, і TPE.

  • ПВХ (полівінілхлорид) є штучний матеріал , який не піддається біологічному розкладанню. Це матеріал вибору для низькобюджетних матів , як комунальних них в місцевій студії. Тим НЕ менше, ПВХ не завжди означає дешевий килимок. Він також використовується для дуже популярною високого класу Мандука PRO серії, які набагато товщі , ніж середні циновки і практично НЕ піддається руйнуванню. ПВХ килимки може зайняти деякий час , щоб носити в. Після того, як вони роблять, вони забезпечують хороше зчеплення з дорогою.
  • Гума є досить простим матеріалом. Це природно, поновлюване і біологічне розкладання. Гума забезпечує дуже чіпкі , якщо кілька тверду поверхню килимка. Jade Йога зробила найбільш популярні гумові в протягом багатьох років. Натуральний каучук робить для більш важкого мату і може мати помітний запах в першу чергу. Обидві ці проблеми пом’якшуються в нових гумовому / поліуретанових гібридних матах , зроблених Liforme і Lululemon, які також є дуже абсорбентом і пропонують чудову практику поверхню. Пробкові та джут килимки також варіанти для людей , які хочуть природний килимок, але вони набагато менш широко використовуються.
  • Коли TPE (термопластичний еластомер) килимки з’явилися на ринку, вони , здавалося, вирішити безліч проблем , пов’язаних з іншими матеріалами. Хоча антропогенні, TPE робить біодеградації. Це НЕ має запаху, неймовірно легкий і дуже м’який на практиці в той же час запобігаючи ковзання. Всі ці речі роблять для сильної колонки плюса. На мінус боку, це не дуже довговічні.

ковзання зісковзування

Залежно від матеріалу (ПВХ є найбільшим злочинцем) нові мати можуть бути трохи слизьким. Після декількох класів, проблема зазвичай йде, як ви носите в килимку. Якщо цього не відбудеться, спробуйте мити обережно, оскільки це може прискорити цей процес. Пропустити мило і повісити сушитися. Якщо ваші долоні, як правило, стають пітними, продукт, як рушник Yogitoes Skidless, який поглинає вологу, може допомогти. Ці циновки рушник стало повсюдно в жаркому занятті йогою, де рясний піт може викликати циновки, щоб отримати дуже слизькими.

Де в магазин

Більшість студій йоги носити килимки для покупки. Крім підтримки вашої місцевої студії, цей параметр також пропонує Вам можливість відчути різні види килимків і почути багато думок щодо того, що типу краще. Як йога стає все більш популярним, йога також продукти стали звичайним явищем в магазинах спортивних товарів і універмаги, як Target. Якщо мат вибрав вже, ви можете знайти кращі ціни на покупки в Інтернеті.

При покупці йога килимок, розглянути матеріал, з якого він зроблений з, товщина і міцність. Все буде впливати на ціну.

перенесення Mat

Деякі студії йоги буде зберігати килимок для вас. Якщо у вас немає, це зручно мати килимок сумку йоги, або принаймні ремінь, так що ви можете кинути його через плече. Який мішок найкраще залежить від того, як ви отримаєте в клас і скільки матеріалу потрібно знести. Простий ремінець може бути достатній для людей, які їздять на заняття, в той час як громадський транспорт пасажири і люди, що прямують на роботу потрібні будуть щось цілком достатнім.