Що таке Анусара Йога і які її переваги?

Home » Review » Yoga Basic » Що таке Анусара Йога і які її переваги?

Що таке Анусара Йога і які її переваги?

Йога практикується в нашій країні з часів. Виникнувши в Індії, йога в основному означає «духовну дисципліну». Кожна форма йоги має свій власний набір переваг і існують різні способи їх практикувати. Люди практикують різні види йоги відповідно до їх потреб та вимог. Практика йоги на регулярній основі, тримає вас у формі і прекрасно протягом усього життя. Це допоможе вам у досягненні психічної стійкості і фізичної сили.

Ви хочете навчитися йога і досвіду вічного миру? Ось як це зробити з Anusara йоги.

Анусара стиль йога була розпочата з американським походженням учителем йоги, Джон Friend в 1997 році Серед інших форм йоги, Анусар йог являє собою ідеальне поєднання асани йоги , дихальне вправи і філософію. Ця форма йоги найкраще описується як сучасна форма йоги. Є близько 260 асан , які є частиною Anusara йоги. Це не завжди можливо для нас , щоб практикувати всю цю асану. Таким чином, ці асана була розділена на основну розминку, прогини, стоячі пози, інверсії, вперед вигини і т.д.

Якщо ви хочете дізнатися Анусар йогу, дотримуйтесь нижче згаданим простим і легким асан і приступити до роботи:

1. Ardha Chandrasana:

Встаньте в прямому положенні. Розставте ноги широко розставлені. Тепер поверніть праву ногу зовні в позиції 90 градусів. Постарайтеся торкнутися руки (долоні) на землю по прямій лінії з ногами. Тепер підніміть ліву ногу і спробувати розтягнути його в повітрі стільки, скільки ви можете. Чи не виходити за рамки вашої здатності. Тепер підніміть праву руку і витягніть її в повітрі. Залишаються стабільними протягом 30 секунд і відпустити.

2. бхунджангасан:

Як це зробити бхунджангасан і яке його перевага

У цьому, ви повинні позиціонувати себе в вигнуту позу, яка нагадує змію. Лягайте на землю таким чином, що ваш лоб стосується землі. Тепер помістіть долоні під плечима таким чином, що вони отримують заправлені близько до тіла. Витягніть ноги так, щоб верхня частина ваших ніг тисне вниз на килимок. Тепер вдихніть і повільно притисніть руки, щоб протягнути руки, переміщаючи груди вгору. Ця поза виглядає як змія, і, отже, вона називається кобра позою або змій пози.

3. Ardha Муха Shvanasana:

Як це зробити Адхо Мукха Svanasana і які його переваги

Це 8 – ї  етап Сурья-Намаскар. Тут ви повинні поширювати свої руки і ноги трохи далеко один від одного. Тепер, нахиліться і покладіть руки на землю таким чином , щоб ваші долоні і ступні стосуватися статі. Постарайтеся розтягнути своє тіло стільки , скільки ви можете. Положення тут , як у собаки. Підніміть нижню частину спини і розтягнути його в положення «V».

4. Vakrasana:

Сядьте на підлогу, ноги прямі. Складіть праву ногу і покладіть праву ногу на правій стороні лівого коліна. Ваші руки повинні бути з обох боків з долонями об землю. Тепер скрутіть верхню частину тіла назад, дивлячись через праве плече, ліва рука залишається на правій стороні правої ноги. Перебування протягом 15 секунд і повернутися в початкове положення.

Спробуйте зробити це в іншому напрямку теж.

5. Virabhadrasana:

Як це зробити Virabhadrasana 1 і які його переваги

Ця поза також відомий як воїн позі. Встаньте прямо, а потім перемістити ноги нарізно, близько 4 дюймів одна від одної. Підніміть руки в повітря і розтягнути їх. Тепер поверніть праву ногу на 90 градусів на правій стороні і, відповідно, повернути ліву ногу в тому ж напрямку і розтягувати його. Тримайте спину прямо. Подивіться вгору до вашої руки перед небом.

6. Uttitha Hasta Padangustana:

Встаньте прямо в положенні Tadasana. Тепер спробуйте підняти ліву ногу в напрямі вгору. Постарайтеся торкнутися кісточку лівої ноги з лівого боку. Спробуйте по-іншому теж. Чи не виходити за рамки вашої здатності. Ця асана дає хороший масаж для хребта, нижньої частини спини, стегна, ноги і руки.

7. Garudasana:

Як це зробити Garudasana і які його переваги

Встаньте прямо в положенні Tadasana. Зігніть трохи коліна. Тепер спробуйте підняти ліву ногу і обернути його навколо правої ноги. Зробіть те ж саме з вашими руками. Тепер спробуйте балансувати в цьому положенні. Залишаються стабільними протягом 10-15 секунд і випуску.

8. Vasisthasana:

Встаньте в положення Ardha Муха Shvanasana. Тепер спробуйте підняти праву ногу в повітрі. Постарайтеся торкнутися правої ноги правою рукою. Ліва рука і ліва нога повинна залишатися на місці. Нахиліть голову в напрямку вгору, з видом на небо.

Це кілька простого Анусар пози йоги, ви можете спробувати практикувати будинку. Йога, безумовно, допоможе вам в живих натяжна вільної, спокійної і здорового життя!