Що таке відповідний час для практики йоги?

Home » Review » Health » Що таке відповідний час для практики йоги?

Що таке відповідний час для практики йоги?

Ми так багато говоримо про йогу, але часто не обговорюємо найкращий час, щоб практикувати його. Я не впевнений, якщо ви знаєте, але є ціла наука, яка говорить про те, коли і де займатися йогою.

Інтригуючий, чи не так? І все це в той час, ми практикували йогу, не знаючи нічого з цього.

Крім того, ви ніколи не замислювалися, чому програми йоги, як правило, представлені в ранкових слотах на ТБ? Там впевнені, що повинна бути причина для цього, і є. Давайте знайдемо його нижче.

Коли займатися йогою?

День ділиться на чотири частини, в йогичеськой науці. Вони є Брахма Мухурта, схід, полудень і захід.

Якщо ви хочете практикувати йогу як засіб, щоб підняти своє духовне істота, Брахма Мухурта це ідеальний час для практики. Але, якщо ви тільки дивлячись на фізичне благополуччя, час сходу або заходу сонця час буде робити.

Полудень не рекомендуються, так як це час їжі, і ваше тіло потребує зазорі не менше 4 до 6 годин після їжі займатися йогою, так що їжа перетравлюється тоді і витрачає енергію. Крім того, ви потієте опівдні через спеку, і це зневоднює ваше тіло.

Таким чином, в ідеалі, Брахма Мухурта буде найкращий час для занять йогою, але краще вибрати час, який зручно для вас, а не бути жорстким. Що важливіше, щоб забезпечити найкраще з кожної сесії йоги і випробувати різні методи, щоб поліпшити ваш досвід.

Асани може бути здійснено або вранці або ввечері на голодний шлунок, але переконайтеся, що ви не практикуєте складні асани, які дротяних вас безпосередньо перед сном. Проте, в першій половині дня, ви можете практикувати їх все unstiffen і оживити ваше тіло.

Пранаяма теж, як асана, можна практикувати ранок або вечір, але переконайтеся, що він не в два-чотири години після їжі. Це ідеальний спосіб, щоб тримати напругу і втому в страху.

Беручи до уваги, що ви можете практикувати медитацію в будь-який час доби, до тих пір, поки ви не сонний, сп’янілий, або гіпер. Прокидаються і розслаблений стан розуму це відмінна можливість медитувати. Крім того, протягом двох годин після їжі, щоб медитувати, щоб не відчувати себе похмурим і сонливою.

Йога нідра може бути здійснено в будь-який час доби, навіть відразу після прийому їжі до тих пір, поки ви не заснути, поки ви на нього.

Тепер, коли ми знаємо, коли і якщо не займатися йогою, давайте з’ясуємо, найкращий час, щоб практикувати його.

Що таке найкращий час для практики йоги?

Світанок найкращий час для занять йогою. Брахма Мухурта, який є 3:40 годин ранку, не практичний варіант для багатьох з нас. Тому, на думку експертів, час сходу сонця є ідеальним і практичним.

Подібно до того, як ви починаєте свій день з кавою або чаєм, зробіть це з йогою. Свіже повітря вранці ідеально підходить і допомагає вам підготуватися до викликів дня вперед. І що ще краще, енергія імпульс ви отримаєте від заняття йогою, які не кава або чай не може бити.

У той час як пози активувати вас і зробити вас гнучкими протягом дня, йогічний дихання стимулює, очищає і заряджає свій розум. Він також тримає вас свіжим і молодшим. Практика йоги вранці буде тримати вас збалансованим і не дозволяйте питання, як пробки, напружений графік роботи, або домашніми справами турбувати вас.

Після того, як ви прокинетеся, спорожнити кишечник, очистити і отримати відразу ж практикуватися. Таким чином, ви менш імовірно, щоб пропустити практику або отримати дуже втомився, щоб зробити це.

Вечорами ці симптоми, швидше за все, тому, що після довгого дня на роботі, ви б краще охолодити і дивитися телевізор замість того, щоб займатися йогою. Таким чином, зроблено і посипаний з ним вранці.

Ранку є, коли ваші м’язи і суглоби найжорсткіші. Йога розтягує і додає гнучкість до них, тим самим допомагаючи вам бути на ваших ніг протягом усього дня без будь-яких ускладнень.

Практикуючи йогу рано вранці це відмінний спосіб освіжити свій розум і дух, і будьте готові взяти на себе проблеми дня. Це буде в кінцевому рахунку, розбудити вас і змусити вас прийняти динамізм дня.

Крім того, виробництво поту низький вранці, зберігаючи зневоднення організму значно нижче. Ваш одяг теж не отримає жирної і слизькою.

З такою великою кількістю переваг, прикріпленими до нього, не дивно, що багато традицій не вважають ранкову час як священні.

Тепер, давайте вивчати аспекти, які працюють найкраще для повноцінного і цілісного досвіду йоги.

Манера практики йоги для досягнення найкращих результатів

1. Терміни

Як ми вже говорили, ранку краще. Схід час особливо рекомендується. В іншому випадку, в будь-який час між 5 ранку до 7 години ранку буде робити. Це коли ви відчуваєте себе активними, і свіже повітря. Тренування вийде бути приємним.

2. Місце практики

Виберіть місце, яке є чистим і мирним. Це може бути у вашому будинку або на відкритому повітрі, як в парку, або навіть місце йоги. Переконайтеся, що ви комфортно в просторі і може повністю зосередитися на своїй практиці.

Уникайте займатися йогою під прямими сонячними променями, холодний вітер, або місце, з великою кількістю комах.

3. Йога аксесуари

Аксесуари зроблять вашу практику гладкою і більш зручним. Отримати собі хороший килимок для йоги. Килимок, який дозволяє практикувати пози, а також медитувати з комфортом.

Кілька інше обладнання, як блоки, ремені, подушка і ковдра, допоможе вам полегшити в пози краще. Вони стануть в нагоді для початківців, літніх людей та людей з фізичними проблемами.

4. Одяг

Переконайтеся, що ви носите середнє прилягання і зручний одяг, яка не обмежує ваші рухи і допоможе вам вигин і поворот легко.

Видаліть будь-які речі з вашого тіла, як окуляри, годинники, ювелірні вироби та важких, і тримати їх в стороні.

5. Послідовність замовлення

Почнемо з асан. Слідуйте за ним з пранаями, а потім медитувати. Замовлення, щоб підготувати ваше тіло з наукової точки зору добре медитувати. Асани, щоб ви в хорошій фізичній формі, і пранаяма готує свій розум до медитації. Поінформованість з кожним кроком зростає, допомагаючи вам медитувати краще.

застереження

Залежно від віку і здібностей практикуючого, індивідуальна практика йоги повинна бути розроблена. Після стандартного формату йоги не рекомендується без консультації.

Не займатися йогою під впливом алкоголю, наркотиків або будь-який інший п’янкий матеріалу.

Ті, з фізичними або психічними проблемами або хворобами повинні спочатку проконсультуватися зі своїм лікарем і працювати з інструктором йоги, щоб уникнути будь-яких ускладнень.

Тепер давайте відповісти на деякі загальні питання з йоги.

Відповіді експерта для Питань читачів

Як довго я займатися йогою?

В ідеалі, через годину або півтори години хороші. В іншому випадку, провести принаймні 20 хвилин на практиці.

Як часто я займаюся йогою?

Практика йоги кожен день, якщо це можливо, або принаймні три рази в тиждень.

Будучи в стані займатися йогою щодня без особливих зусиль це краще, що ви можете зробити для себе. Але як? Кілька простих порад і прийомів допоможуть, і ті, які згадані вище стане в нагоді. Внести зміни у вашій практиці, відповідно, і отримати максимальну віддачу від нього. Действуй!