Що таке віньяса?

Home » Review » Yoga Basic » Що таке віньяса?

Що таке віньяса?

Неначе практика йоги мало інтригуюча, у вас є різні види йог на вибір – Аштанга, Айенгар, Бікрам і т.д.

Виньяса Йога просто означає рух, пов’язаний з диханням. Пози нанизані разом або в короткий або довший потік.

Стиль Виньяса йоги неймовірно динамічний. Це означає, що ваш розум повинен залишатися зосередженим і в сьогоденні, щоб бути в змозі йти в ногу з потоком практики. Крім того, коли ви зосереджені, ви уникаєте віддаляється. Таким чином, ви в тандемі з вашим тілом, а не застряг в голові.

Виньяса 101

Що таке Виньяса Flow?

Виньяса йога, як і інші форми йоги, виникає з хатха-йоги. Виньяса відноситься до вирівнювання дихання з рухом. Це перетворює інакше статичну асану в більш динамічний потік.

Сучасні форми потоку Виньяса, яка також називається силова йога і потік, як правило, описується як фрістайл Ashtanga. Вони не прилипають до жорсткої конструкції на практиці.

Принципи та основні положення, що лежать в основі практики

Як стверджується, Виньяса є ідеальної координації дихання з рухом. З огляду на, що ці основні положення і принципи цієї практики в такий спосіб.

конкретні руху

Виньяса відноситься до дуже специфічної послідовності рухів, які часто відвідують себе між кожною асани в серії. Це на розсуд йога інструктора, тому важливо, щоб ви вибрали експерта ретельно.

дихання

Тривалість часу ви вдихаєте або видих визначає тривалість часу, який ви проводите в переході між асанами. Ви повинні звернути увагу на дихання і подорож між асанами, а не тільки вдосконаленням постави. Ви повинні дихати, використовуючи невимушений діафрагмальної стиль, практикуючи цей стиль йоги. Здавалося б, як шум океану резонує в горлі – Удджайі стиль дихання.

м’язові скорочення

Виньяса також звертає увагу на Бандху або м’язової замок, який дає вам можливість безпечно і плавно перехід в і з кожної асани. Є три основних Бандха:

  1. Мула бандха , яка виконується шляхом затягування м’язів в промежині і тазовій областях.
  1. Уддияна бандха , яка виконується, потягнувши пупка в бік хребта, а потім рухається трохи вгору. Це допомагає скоротіть м’язи в нижній частині живота.
  1. Джаландхара бандха , яка виконується обережно опускаючи підборіддя, в той час як ви підніміть грудину і перенесіть погляд на кінчик носа.

Переваги Виньяса Йоги

Ось деякі дивовижні переваги практикуючих Виньяса Йоги.

1. прищеплює почуття спокою

Існує стійкий цикл, утворений, як ви вдихаєте і видихаєте. Це допомагає заспокоїти як ваш розум і ваше тіло.

2. Detoxes всього тіла

Узгоджені руху від однієї пози до іншої генерувати внутрішнє тепло і діяти в якості кардіо тренування. Це дозволить вам потім його, тим самим допомагаючи в очищенні організму.

3. допомагає підвищити гнучкість і сила м’язів

Чи є ваша практика повільний або швидкий темп, це робить для великої тренування для вашого тіла.

4. дозволяє вам залишатися в сьогоденні

Йога допомагає вам жити в даний момент, і це двері до істини і щастя.

Виньяса Практика Сьогодні

Якщо ви реєструєте себе для класу Виньяса Йоги, ви виявите, що це, як правило, досить динамічно. Практика віньяса вимагає, щоб залишатися зосередженими і в даний час. Практика порівнянна з медитацією, і часто називається медитація в русі.

Темп може змінюватися в залежності від інструктора, так що якщо клас занадто швидко або занадто повільно по своєму смаку, ви можете змінити ваш інструктор.

Звичайний клас Виньяса починається з Сурья Namaskaras. Є кілька класів, які включають медитацію до і / або після класу.

Що таке Виньяса Крама?

Виньяса Крама прогресія крок за кроком в певної мети. Ця мета може бути складним або просунутим асан.

Розіб’ємо цю концепцію далі.

Виньяса є синхронізація дихання і руху.

Крама є крок за кроком прогресу.

Тому, коли ви беретеся Виньяса Крама йогу, ви в основному перерости в щось. В цьому випадку при переході від простого до більш складної асан. Ви готуєте себе, перш ніж потрапити в вдосконалений або «пік пози».

Як правило, послідовність Виньяса Крам буде грунтуватися на індивідуальну тему, наприклад, нахил вперед тему або нахил назад тема. Але ваш інструктор буде також працювати над тим, класу округлу один, концентруючись на кожній частині, яка повинна працювати, як ви просувається в пік позі.

Більшість студентів вважають, що додавання Виньяса Крама до віньяси Флоу робить набагато більше сенсу для розуму і тіла. Тіло, здається, бути готовим, коли мова йде про більш складних асан, і систематичний гілка перебуває під вас спокійним і напругою.

Як ви досліджувати глибини йоги, переконайтеся, щоб додати Виньяса Flow / Крам до вашій практиці. Це один з найбільш ефективних і систематичних методів йоги. Ви впевнені, що люблю його!