Як виправити Слизький Yoga Mat

Home » Review » Yoga Basic » Як виправити Слизький Yoga Mat

 Як виправити Слизький Yoga Mat
Коли ви, нарешті, зробити великий стрибок у власному йога килимок, він може бути більше, ніж трохи розчаровує, щоб виявити, що ваш так званий липкий килимок не має тяги на всіх. Крім того, що дратує, якщо ви дійсно ковзаючи на ваш килимок, ви можете нашкодити собі. Є кілька ефективних способів зламати в новому килимку, але, перш ніж прийняти рішення, важливо знати, який килимок у вас є.

Який Мат ви повинні використовувати?

Більшість слизькі, коли нові і нові килимки для йоги основного сорту ПВХ, як килимок Gaiam від Target. Навіть преміум килимки з ПВХ, як Мандука PRO можуть бути слизькими в перший. Це особливо неприємно, тому що він відчуває, як ви тільки що заплатили $ 100 за килимок, без захоплення на всіх.

Гума, TPE, і поліуретанові килимки, як правило, не мають ті ж початкові слизькості як той ПВХ. Насправді, велика зчеплення з самого початку йти великий кліщ в стовпці плюс для цих типів килимків. Якщо ковзання на ваш килимок є великою проблемою для вас. Ви можете досліджувати один з цих альтернативних матеріалів, коли прийшов час для оновлення. Гумові килимки включають Harmony Джейд і Мандука EKO, TPE килимки зроблені Kulae і інші, а також гумові / поліуретанові гібриди, пропоновані Lululemon і Liforme. Ці типи килимків мають додаткову перевагу в тому, біорозкладаний, на відміну від ПВХ. Якщо ви відчуваєте плутати про варіанти, наша порівняльна таблиця може допомогти.

Що робити

Якщо у вас вже є килимок з ПВХ, не впадайте у відчай! Основна відмінність між новою блискучою чистою рогожею і добре носяться версією, наданої вашого спортзал очевидно: ваш килимок повинен носити трохи вниз. Ви можете прискорити процес старіння шляху мити килимок з водою. Тонкі килимки з ПВХ (ті, які ви можете легко скласти, тобто не Мандука PRO) можуть навіть виграти від бігу через ніжний цикл вашої пральної машини. Ні мила не потрібно, і переконайтеся, що ви дозволяєте достатньо часу для цього, щоб висохнути на повітрі. Оскільки йога мати абсорбент, змушуючи їх повністю висохне може зайняти до декількох днів. Продовжуйте використовувати свій килимок, і він незабаром придбає без прослизання поверхні.

Якщо у вас є дійсно спітнілі долоні або ноги, які призводять до ковзання, вам, можливо, доведеться використовувати рушник з килимком. Розміщення стандартного рушник для рук по всій передній частині мату може бути все, що потрібно. Ви можете використовувати його, щоб висушити руки або покладіть долоні на рушник, роблячи пози, як звернені вниз собака. Просто переконайтеся, що рушник на килимку, щоб він не ковзає. Якщо ви як і раніше вислизає, дивіться в продукт анти-ковзання, як рушник Yogitoes Skidless. Цей тип можна прати, вбирає рушник призначений для використання над йогом килимком для додаткової тяги і особливо популярний для гарячої практики йоги.

Що не робити

Існує кілька досить погана порада там про те, як зламати ваш килимок. Не застосовувати препарат яблучний оцет, який є сильною кислотою, лікувати або мити килимок. Сонячне світло і сіль зламається каучук, ТЕП і поліуретан, і, ймовірно, не робити багато хорошого, навіть килимок з ПВХ.