Як зробити Баддха Конасана і які його переваги

Home » Review » Yoga Basic » Як зробити Баддха Конасана і які його переваги

Як зробити Баддха Конасана і які його переваги

Санскр बद्धकोणासन; Баддха – Bound, Кон – кут, Асана – Поза; Вимовляється як БАХ-дах конічного AHS-анна

Ця асана названа в честь санскритських слів Баддха Значення пов’язаних, Кон означає кут або розкол, і асану сенс пози. Найчастіше, ви знайдете швець, сидячи в такому положенні, як вони йдуть про свої повсякденні турботи. Так інша назва Баддха Конасана є Швець Поза. Він також називається метелик Поза як відкриті стегна, з’єднані ноги і вгору і вниз рухів нагадують позицію метелики в русі. У той час як він надзвичайно простий, він має цілий багато переваг в своєму активі.

Що ви повинні знати, перш ніж ви це робите асани

Ця асана повинна бути здійснено на практиці з іншими асан йоги рано вранці. Але в разі, якщо ви не можете прокинутися або інший клопіт потурбуватися, ця асана може бути зроблена у вечірній час.

Просто переконайтеся, що ви залишити зазор, по крайней мере, від чотирьох до шести годин між вашим харчуванням і вашої практикою. Ваш шлунок і кишечник повинен бути порожнім, якщо ви зробите це асани.

Рівень : Основний
стиль : Виньяса
Тривалість : від 1 до 5 хвилин
Повторення : Ні
не зміцнює : Стегна, ноги, нижня частина спини, Живіт
перегони : Коліна, Стегно, пах

Як зробити Баддха Конасана

 1. Сядьте прямо. Розім’яти ноги. Видихніть і зігніть коліна, як ви тягніть ваші п’яти в бік тазу. Натисніть підошви ваших ніг близько один до одного, і нехай ваші коліна впасти з боків.
 2. Принесіть ваші п’яти якомога ближче до тазу, як ви можете. Потім, використовуючи свій великий палець і перший палець, тримати великі пальці ваших ніг. Переконайтеся, що зовнішні краї ваших ніг завжди повинні бути притиснуті до підлоги.
 3. Після того, як ви звикнете до положенні, швидко перевірити, якщо ваш лобок і куприк знаходяться на однаковій відстані від підлоги. Таз повинен знаходитися в нейтральному положенні, і промежину повинна бути паралельна підлозі. Переконайтеся, що ваш торс подовжений через верхню частину грудини, і ваші лопатки щільно притиснуті до спини. Крижі також повинен бути твердим.
 4. Завжди пам’ятайте, що ваші коліна ніколи не повинна бути примушена на землі. Ви можете спробувати знизити голови стегнових кісток до підлоги. Це автоматично підтягніть коліна вниз. Утримуйте позу від однієї до п’яти хвилин. Вдихніть і підніміть коліна і витягніть ноги. Розслабтеся!

Запобіжні заходи і протипоказання

Подивіться на деякі моменти обережності в той час як ви робите це асани.

 • Найкраще, щоб уникнути цієї асани, якщо у вас є травми коліна.
 • Чи не практикувати цю асану, якщо ви менструація.
 • Якщо ви страждаєте від радикуліту, сидіти на подушці і практикувати цю асану.

Поради для початківців

Знизивши коліна таким чином, що вони сидять на підлозі може бути важко, особливо якщо ваші коліна високі, і ваша спина округлюється. Ви можете сидіти на високій опорі, щоб зробити речі простіше, поки ви не звикнете до асан. Підтримка може бути як однієї ноги від підлоги.

Розширений Поза Variations

Ви можете тримати ноги далеко від серединної лінії, щоб сформувати більший кут між нижньою і верхньою частиною ніг. Це посилить позу.

Як другий варіант, коли ви берете на себе Баддха Конасана, видихнути і нахилитися вперед так, що ваш торс між колінами. Ви повинні рухатися вперед від стегон, а не на талії. Напружте лікті литок або ваші внутрішні поверхні стегон, але переконайтеся, що вони ніколи не підштовхували проти колін. Відпочинок голову на підлогу.

Переваги шевця Поза

Ось деякі дивовижні переваги Баддха Конасана.

 • Ця асана значно виграє вагітних жінок, допомагаючи їм мати гладку і легку доставку.
 • Ця асана покращує функціонування репродуктивної системи у жінок.
 • Це допомагає поліпшити циркуляцію крові по всьому тілу.
 • Він стимулює нирки і передміхурової залози, а також сечового міхура і органів черевної порожнини, а також.
 • Ця асана є великим позбавленням від стресу. Це також допомагає зменшити втому.
 • Це допомагає вилікувати проблеми з менструальним циклом.
 • Він покращує паху і гнучкість регіону хіп, даючи коліна, внутрішню поверхню стегон і паху великою натяжкою.
 • Він також покращує поставу, як він розтягує хребет і допомагає полегшити ішіас.
 • Ця асана також допомагає вилікувати астму, плоскостопість, безпліддя, і високий кров’яний тиск. Кажуть, що регулярна практика цієї асани може тримати вас вільними від будь-яких захворювань.

Наука Позаду Баддха Конасана

Ця асана настільки легко, що просто про будь-хто може зробити це. Це дає як ваші внутрішні стегна і паху хорошу розтяжку. Це також підвищує гнучкість ваших стегон, ноги, щиколотки і коліна. Він відкриває середню область паска, а також збільшує кровообіг в цій області. Ви можете дати стегнами хороший масаж, рухаючись з боку в бік.

Це також відмінна пренатальна поза. Вона не тільки збагачує репродуктивну систему, а й підвищує родючість і робить працю легше.

Метелик Поза дійсно щаслива поза. Ви знайдете полегшення, як фізично, так і психічно.