Як зробити ваджрасана і яке його перевага

Home » Review » Yoga Basic » Як зробити ваджрасана і яке його перевага

Як зробити ваджрасана і яке його перевага

Санскр वज्रासन; Ваджра – алмаз або Thunderbolt, Асана – Поза; Вимовляється як vahj-RAH-САК-на

Vajrasana є уклінна поза, і вона бере свою назву від санскритського слова Ваджра (वज्), що означає алмаз або блискавки. Асана (आसन), звичайно, означає поза. Цей алмаз поза також називається Adamintine Поза. Зазвичай, дихальні вправи, як пранаяма, капалабхаті і Anulon Vilom виконуються сидячи в цьому положенні, і це говорить про те, що при цьому, тіло стає сильним, як алмаз.

Що ви повинні знати, перш ніж робити асани

Йога повинна бути практикується на порожній шлунок, але ця асана є одним з небагатьох винятків. Ви можете безпечно виконувати цю асану після їжі. Насправді, це більш ефективно, якщо виконується відразу ж після їжі. Ця поза сприяє правильному травленню.

 • Рівень: для початківців
 • Стиль: Виньяса
 • Тривалість: від 5 до 10 хвилин
 • Чи не Повторення: None
 • Відрізки: щиколотки, стегно, колінні, тазостегнові
 • Зміцнює: Ноги, Спина 

Як зробити ваджрасана 

 1. Встати на коліна, розтягуючи нижні ноги назад і тримати їх разом. Ваші великі пальці повинні перетинатися один з одним.
 2. Обережно опустіть тіло так, щоб ваші сідниці покояться на п’яти і стегна на м’язи литок.
 3. Покладіть руки на коліна, і встановити свій погляд вперед голова абсолютно прямий.
 4. Увімкніть вашу увагу на своє дихання. Будьте повністю інформовані про те, як ви дихаєте, і уважно спостерігати, як ви вдихаєте і видихаєте.
 5. Ви можете закрити очі, щоб зосередитися на своєму диханні, і, щоб заспокоїти свій розум.
 6. Постарайтеся залишатися в цьому положенні протягом як мінімум 5 до 10 хвилин.

Запобіжні заходи і протипоказання

Ця асана є надзвичайно безпечним. Проте, ці кілька речей, які ви повинні бути обережні, коли ви починаєте практикувати цю асану.

 • Найкраще, щоб уникнути цієї асани, якщо у вас є проблеми з коліном або переніс операцію на колінах останнім часом.
 • Вагітні жінки повинні тримати свої коліна трохи один від одного, коли вони практикують цю асану так, що вони уникають тиснути на їх животі.
 • Якщо ви страждаєте від будь-яких захворювань хребта колонки на нижніх хребцях, то краще за все, щоб уникнути цієї пози.
 • Ті, які страждають від кишкових виразок, гриж, або будь-яких інших проблем, пов’язаних з більшим чи тонкою кишкою, повинні практикувати цю позу під керівництвом інструктора йоги.

Поради для початківців

Як новачок, коли ви берете на себе цю позицію, цілком ймовірно, що ваші ноги можуть почати болю в найкоротші терміни. Якщо це станеться, все, що вам потрібно зробити, це скасувати асану, і розім’яти ноги вперед. Дайте щиколотки, коліна і литкові м’язи хороший масаж. Згодом, з практикою, ви повинні бути в змозі йти до 30 хвилин з комфортом в цій асани.

Крім того, новачки повинні працювати повільно і поступово на поліпшення сили м’язів в нижній частині спини, перш ніж вони намагаються йти глибше в позу або збільшення тривалості. Після того, як нижня частина спини посилюється, напруга на диханні зменшується. Важливо також відзначити, що якщо ви штовхаєте себе більше, ніж ваше тіло може прийняти, перевага пози зведені до мінімуму.

Розширена Поза підганяючи

Просунута варіація Ваджрасану є Супта Vajrasana. У цьому варіанті, коли ви сидите в Ваджрасану, вам потрібно зігнути назад і помістіть обидва передпліччя, а також лікті на підлозі. Потім, вигинати хребет і шию до верхівки голови не торкнеться підлоги. Ця асана допомагає зміцнити м’язи шиї, спини і грудей регіонів. Він також розширює груди і знімає проблеми з легенями. Тим не менш, важливо освоїти Vajrasana, перш ніж спробувати цю позу. Крім того, краще практикувати Супта Vajrasana під керівництвом інструктора йоги.

переваги Ваджрасана

Ось кілька дивних переваг Ваджрасана.

 • Ця асана покращує травлення і зі звичайною практикою, усуває запори.
 • Краще травлення запобігає виразку і кислотність.
 • Ця асана зміцнює спину і знімає пацієнтів, які страждають від нижньої частини спини проблеми і радикуліту.
 • Ця асана зміцнює м’язи тазового теж.
 • Це допомагає полегшити біль з праці, а також зменшує менструальні спазми.
 • Ця асана є одним з кращих, щоб припустити, коли ви хочете, щоб увійти в медитативний стан, так як це вертикально поза.

Наука Позаду Ваджрасану

Vajrasana стійка, фірма поза, і ті, хто вважає, це не можуть бути легко струшують. Це медитативна поза, але сидить в цій позі може бути досить складним завданням. Потрібно перемогти біль в ногах і хвилювання на увазі освоїти позу і увійти в медитативний стан. Потрібно тренувати себе сидіти і бути готові вкладати свої думки в ній.

Vajrasana регулює кровообіг в нижній області таза. Сидячи на ногах зменшує приплив крові в ногах і збільшує його в травної області, тому підвищення ефективності роботи травної системи.

Тепер, коли ви знаєте, як зробити Vajrasana прекрасно, що ви чекаєте? Ця асана являє собою ідеальне поєднання зміцнення тіла і зосередити увагу. Це може бути один з найпростіших асан в йозі, але це досить складно, щоб переконатися, що ваш розум і тіло нерухомо.