Як зробити Йога Пориньте Коли ви людина

Home » Review » Fitness » Як зробити Йога Пориньте Коли ви людина

 Як зробити Йога Пориньте Коли ви людина
Колись в новітній історії йоги, в гендерний зсув стався. Йога, яка традиційно була практикується тільки чоловіки, стали домінувати жінки. Сьогодні середній клас йоги буде більше жінок, ніж чоловіків студентів. У Сполучених Штатах, ваш учитель йоги також більш імовірно, бути жінкою, хоча є велика кількість видатних вчителів-чоловіків, в тому числі засновників деяких найбільш популярних сучасних стилів Йога в.

Багато чоловіків турбуються, що йога не підходить для них, тому що вони не є природно гнучкими. Але гнучкість перестав бути необхідною умовою для занять йогою. Справа в тому, у чоловіків є багато, щоб отримати від йоги і, як вітали як жінки майже в кожній ситуації. Якщо ви людина, яка давно хотів спробувати йогу, ось інформація, яку ви повинні зробити цей крок.

Починаємо

Перед тим, як почати, вивчити кілька основних поз і практики на свій розсуд, так що ви можете відчувати себе більш підготовленим для перших класів. Після того:

Отримати Йога-Ready:

 • Читайте на різних видах йоги, і вибрати той, який найкраще підходить вам
 • Відвідайте студію йоги і запитати, якщо ви можете дивитися трохи класу, так що ви знаєте, чого очікувати
 • Виберіть клас інтро, щоб почати с. Ви, ймовірно, будете здивовані, наскільки швидко ви можете заздалегідь

Ось кілька порад, щоб почати роботу робити йогу:

 • Як почати займатися йогою: Є багато людей , які хочуть спробувати йогу , але відчуває , що вони не знають , з чого почати. Це керівництво проведе вас через крок за кроком, включаючи вибір типу йоги, вибираючи клас, знаючи , чого очікувати, щодня розтяжки, і то , що ви повинні і не повинні робити.
 • Гнучкість не є обов’язковим умова: Багато людей думають , що вони не можуть спробувати йогу , тому що вони не можуть доторкнутися до їхніх ніг. До щастя, торкаючись пальцями ніг і бути гнучким не потрібно займатися йогою. Гнучкість може бути розроблена.
 • Починаючи з позою для чоловіків : Навчання кілька основних поз означає , що ви можете практикувати самостійно або відчувати себе більш підготовленим для перших класів.

зубчасті головки

Ось деякі весело спорядження для йоги:

 • Йога обладнання: Це стереотип через: Хлопці , як механізм. Йога не вимагає багато, але ви можете виродок на килимках і блоків , якщо необхідно.
 • Йога штани для чоловіків : Звичайно, ви можете перепрофілювати свій стародавні тренувальні штани коледжу, але є цілий світ спеціалізованих штани йоги тільки для чоловіків там для вас , щоб досліджувати.
 • Йога шорти для чоловіків : Багато чоловіків вважають за краще займатися в шортах, так і є діапазон довжини на вибір, в тому числі в середині теляти верхній частині стегна.
 • Йога подарунки для чоловіків : Тепер, коли ви повністю охопили йог, рука цього список найкращих подарунків йоги для чоловіків навколо , коли ваш день народження або День батька йде вгору.

Йога Список Читання

Якщо ви тип людини, яка любить читати ці книги з йоги може бути для вас:

 • Йога для чайників : Хоча «Йога для чайників» не звучить , як найбільш перспективний або просвітленого назву, ця книга на насправді забезпечує хорошу, просту інформацію для початківців йога.
 • Йога Анатомія : книга Леслі Камінофф зображує пози йоги зсередини за допомогою анатомічних малюнків , щоб виділити ефекти кожної позі на тілі.
 • Stretch: малоймовірному Здійснення Йоги Dude : Ніл Поллак смішно і його перетворення в йозі чувак надає масу можливостей для сміху.