Як зробити компас Pose (Parivrtta Сурья Yantrasana) в Йогі

Home » Review » Yoga Basic » Як зробити компас Pose (Parivrtta Сурья Yantrasana) в Йогі

 Як зробити компас Pose (Parivrtta Сурья Yantrasana) в Йогі
Також відомий як : оберталася сонячний годинник представляють
Цілі : підколінні сухожилля, стегна і плечі
Рівень: Advanced

Йога пози, як правило, є передовою, коли вони вимагають поєднання «навички», сили-гнучкості та рівноваги, наприклад, що це вимагає часу і досвіду, щоб побудувати. Компас поза кваліфікується як просунутому поза, в силі крайней відкритості підколінних сухожиль і плечі, які необхідні для повного вираження руху. Якщо ви ще не там, не хвилюйтеся. Ви можете практикувати цю позу з зігнутою ногою до тих пір, як ви піклуєтеся, щоб уникнути прокаток своєї ваги до задньої частини приклада, що призводить до хребта до круглих вперед.

Як і в більшості поз йоги, компас пози, як правило, включений в серію поз або потік. Хоча є не конкретний потік унікальний для компас позі, дуже важливо, що вибір поз передували компас допомагає зігріє і підготувати свій організм до крайньої підколінного сухожилля натяжкою. Це завжди гарна ідея, щоб отримати тепло з серією сонячних вітань, а потім включити задню поверхню стегна, стегно і плече-відкривачку, в тому числі поз, як стоїть серп, ящірки випад, широкі ноги, стоячи вперед складку, дров’яної камін створює, і ворота являють.

пільги

Компас є відмінною позою для більш просунутих практиків йоги, щоб продовжувати поглиблювати стегна, підколінні сухожилля і гнучкість плеча. Підтримка і підвищення гнучкості через стегно і підколінні сухожилля допомагає підвищити загальну динамічність, роблячи повсякденну діяльність, як навпочіпки, легше виконувати.

Крім того, оскільки поза вимагає накладних охоплення і простягають через косі (зазвичай згадується як «частини тіла» в йозі), поза допомагає зміцнити і подовжити стабілізуючі м’язи хребта, підтримки рухливості хребта. Абсолютно регулярно, подовження, зміцнення і розтяжка, що відбувається з ваших підколінних сухожиль до плечей може привести до поліпшення загального стану постави і вирівнювання. В кінцевому рахунку, хороша постава і добре збалансоване вирівнювання може допомогти запобігти травми і біль, особливо в нижній частині спини.

Крок за кроком інструкції

Крім йога килимок, вам не потрібно ніякого спеціального обладнання для виконання компас позі.

  1. Сидіть в зручному положенні зі схрещеними ногами.
  2. Вдихніть і зігніть праве коліно, притискаючи його в груди. Ви можете залишити свою ліву ногу зігнуті або випрямити його перед вами.
  3. Підніміть праву ногу з лівою рукою. Просуньте руку під праве коліно, в результаті чого правильні кінчиків пальців до підлоги за межами вашого правого стегна. Дихайте повільно і стійко, як ви зосереджені на сидіння високого, подовжуючи хребет і залишатися у вертикальному положенні, як ви рухаєтеся в цю позицію.
  4. Використовуйте ліву руку, щоб розташувати ваше праве коліно, як високо на правій руці, як це можливо. Мета полягає в тому, щоб отримати праве коліно, щоб вирівняти за праве плече з правого прямою ногою.
  5. Принесіть свою ліву руку до зовнішнього краю правої ноги. Починає випрямити праву ногу, як ви протягуєте свою ліву руку назад за головою.
  6. Подивіться в сторону лівої руки, зберігаючи хребет у вертикальному положенні. Візьміть три в п’ять глибоких вдихів тут, як ви тримаєте позу.
  7. Відпустіть позу ретельно, видихаючи, як ви будете направляти праву ногу назад вниз повільно з лівою рукою, перш ніж повторити в інший бік.

поширені помилки

Рухомий свою вагу назад, щоб Досягти Pose

Це поширена помилка, щоб спробувати «потіснитися», щоб поцупити коліно за ваше плече прокатки своєї ваги назад на дупу, в результаті чого хребта округлити вперед. Це кидає своє тіло з вирівнювання і протидіє позитивний ефект Поза розроблена, щоб на вашу поставу і вирівнювання. Помилка виникає, коли ви не розвинули достатню гнучкість через ваші підколінного сухожилля, стегна і плечі. Відвалите пози і спробувати щось подібне, спрямовані на поліпшення стегна і підколінне сухожилля гнучкості, як чапля пози.

примус Pose

Це добре, щоб кинути виклик собі під час практики йоги, але це ніколи не є хорошою ідеєю, щоб підштовхнути ваше тіло повз його поточного рівня здібностей. Примус пози-штовхаючи минуле почуття натяжки почуття болю або дискомфорту, це хороший спосіб, щоб отримати травму. При спробі пози, змушуйте себе до точки світла натяжки, але якщо ви не можете тримати розтяжку комфортно, ви зайшли занадто далеко. Зігніть коліно або захопити ремінець йоги, щоб ефективно змінити позу.

Модифікації та варіації

Потрібна модифікація?

Вузькі стегна можуть бути основною причиною ви не можете рухатися в компасі пози. Спробуйте чаплю пози, як спосіб розвитку гнучкості підколінного сухожилля, схожі на те, що потрібно для компаса пози. Сядьте високий в зручному положенні зі схрещеними ногами. Принесіть ліве коліно до грудей і захопити ліву ногу обома руками. Підтримка хорошої постави, нахилитися трохи назад, щоб сидіти високими, як ви одночасно починаєте продовживши ліве коліно, вказуючи ногу до стелі. Мета полягає в тому, щоб повністю продовжити ваше коліно, але тільки піти так далеко, як ви можете до тих пір, поки не відчуєте розтягування через підколінного сухожилля. Утримуйте позицію протягом 20 до 30 секунд і повторити.

За виклик?

Спробуйте стояти компас позу, як ще більш просунутий підколінне сухожилля і стегно ножа. Починати варто в горах пози. Намалюйте праве коліно до грудей. Спіймати за межі правої ноги правої руки, щоб допомогти вашому правому коліно під і за праве плече. Підтримка хорошої постави, захопіть праву ногу з лівою рукою і відпустіть праву руку. Повільно продовжити праве коліно, злегка нахиляючись вправо, щоб відкрити ліве бічне тіло і підтримувати баланс. Затримайтеся на п’ять вдихів, потім відпустити і повторити на протилежну сторону.

Безпека і запобіжні заходи

Головне, щоб пам’ятати про передовий позі йоги, як компас пози є те, що це вимагає часу і практики, щоб знайти успіх. Прогрес повільно і дати організму час, щоб розвинути гнучкість, необхідну для досягнення повного вираження пози. Примус вашого тіла повз його поточного рівня здатності безпомилковим спосіб отримати травму. Якщо ви не можете тримати розтяжку більше, ніж другий чи так без нього, викликаючи біль, ви висуваючи надто далеко. Відійди і використовувати зміни, необхідні для роботи свого шляху до ретельно пози.