Як зробити тричастинній дихання (Dirga Пранаяма) Йога

Home » Review » Meditation » Як зробити тричастинній дихання (Dirga Пранаяма) Йога

 Як зробити тричастинній дихання (Dirga Пранаяма) Йога
Цілі: Дихання, фокус

Рівень: початковий

Три частини дихання (пранаяма Dirga) є одним з найбільш заспокійливих, які обгрунтовують дихальних вправ, які ви можете зробити. Це дійсно працює, щоб допомогти зосередити свою увагу на даний момент і отримати в гармонії з відчуттями вашого фізичного тіла. З цих причин, часто вчать на початку заняття йогою як спосіб переходу студентів з їх буденного життя в той час вони відведений для йоги. Якщо ви практикуєте у себе вдома, він може працювати таким же чином. Робіть це пранаяма, коли ви спочатку отримуєте на свій килимок, щоб струсити свій день і підготувати себе до практики.

пільги

Глибоке дихання допоможе насичувати киснем кров, живлячи весь організм. Коли ви перебуваєте в стані стресу, ваше дихання може бути швидко і неглибоко. Навмисне дихання, як в цій практиці допоможе заспокоїти вас. Великий потік кисню в мозок допоможе вам стати більш цілеспрямованими і оповіщенням. Цей метод вчить, щоб зняти стрес і навіть для вирішення панічних атак. Ви можете використовувати його протягом дня, коли ви відчуваєте напругу.

Крок за кроком інструкції

Вам знадобиться місце, де ви можете викласти свій килимок. Хоча це дихання часто робиться, сидячи в зручному положенні зі схрещеними ногами, це теж дуже приємно це робити, лежачи на спині, особливо на початку вашої практики. Коли ви лежите, ви дійсно можете відчути подих рухається через ваше тіло, як він вступає в контакт з підлогою.

 1. Приходьте, щоб лягти на спині із закритими очима, розслабляючи обличчя і тіло. Ви можете тримати ноги простягнутою або зігнути коліна і привести підошви ваших ніг на свій килимок, якщо це більш зручно. Якщо ви зігнути коліна, нехай вони прилягають один до одного.
 2. Почніть з спостереження за природний вдих і видих вашого дихання, нічого не змінюючи. Якщо ви знайшли себе відволікатися на діяльність в вашому розумі, постарайтеся не брати участь в думках. Легко помітити їх, а потім відпустити їх, в результаті чого вашу увагу назад до вдихів і видихів.
 3. Починайте вдихати і видихати глибоко через ніс.
 4. На кожному вдиху наповніть живіт з диханням. Розгорніть живіт з повітрям, як повітряна куля.
 5. На кожному видиху, виганяти все повітря з животом через ніс. Намалюйте свій пупок назад до хребта, щоб переконатися, що живіт порожній повітря.
 6. Повторіть це глибоке дихання живота протягом п’яти вдихів. Це перша частина.
 7. На наступному вдиху наповніть живіт повітрям. Тоді, коли живіт повний, малювати в трохи більше дихання і нехай, що повітря розширюватися в грудну клітку викликаючи ребра для розширення один від одного.
 8. На видиху, нехай повітря йти першим з грудної клітини, дозволяючи ребра ковзають ближче один до одного, а потім з живота, малюнок пупка назад до хребта.
 9. Повторіть це глибоке дихання в живіт і грудну клітку протягом п’яти вдихів. Це частина два.
 10. На наступному вдиху наповніть живіт і грудну клітку вгору з повітрям. Потім потягувати всього трохи більше повітря і дайте йому заповнити верхню частину грудної клітки, аж до ключиці, в результаті чого область навколо серця (яка називається серцевий центр в йозі), розширюватися і рости.
 11. На видиху, нехай дихання йти першим з верхньої частини грудної клітки, дозволяючи серцю центр тонути вниз, потім з грудної клітини, дозволяючи ребра ковзають ближче один до одного. Нарешті, нехай повітря йти від живота, малюнок пупка назад до хребта.
 12. Продовжуйте в своєму власному темпі, в кінці кінців приходять, щоб три частини дихання відбуватися плавно, без паузи.
 13. Продовжуйте протягом приблизно 10 вдихів.

поширені помилки

Щоб отримати максимальну користь від цієї практики, уникнути цих помилок.

Дихання занадто глибоко

Не змушуйте ваші легені в надлишкових потужностей. Ваші легені повинні відчувати себе комфортно повному обсязі, не так, як вони збираються лопнути.

напружені Дихальні

Ваше дихання повинно увійти і вийти гладко.

Модифікації та варіації

Ви можете практикувати цю позу кілька різних способів.

Потрібна модифікація?

Ви можете зробити тричастинне дихання з будь-яких зручних сидячи або напівлежачи позу. Спробуйте Труп Поза, Easy Поза, або Bound кут Поза. Якщо ви не впевнені, чи правильно Ви дихати, покладіть руку обережно на живіт, ребра і ключиці, щоб переконатися, що ви розширення кожного з них в послідовності.

За виклик?

Після того, як ви можете зробити тричастинне дихання без будь-яких проблем, ви можете змінити шаблон. Спробуйте подовжуючи свої видихів.

Безпека і запобіжні заходи

Цей метод повинен бути безпечним для більшості людей, але це може бути важко, якщо у вас астма або інші причини труднощів з диханням. Якщо ви відчуваєте запаморочення, повернутися до звичайної моделі дихання.