Як зробити Ocean Breath (Удджайі Пранаяма) Йога

Home » Review » Meditation » Як зробити Ocean Breath (Удджайі Пранаяма) Йога

 Як зробити Ocean Breath (Удджайі Пранаяма) Йога

Також відомий як:  сичачи дихання, яка перемогла дихання, дихання Дарта Вейдера

Цілі: Дихальні

Рівень: початковий

Ocean Breath ( Удджайі пранаяма ) найчастіше використовується для підтримки пози йоги, особливо в стилі Виньяса. У цій техніці дихання, ви зменшуєте кількість повітря , яке може пройти через горло, подовжуючи ваше дихання циклу. Кожен вдих і видих довгі, повні, глибокі, і контрольовані. Ви можете дізнатися це подих, сидячи в зручному положенні зі схрещеними ногами. Як тільки ви отримаєте повісити його, почати використовувати його під час практики йоги.

пільги

Ocean Breath концентрує і направляє дихання, даючи асани додаткову потужність і спрямованість. Це збільшує споживання кисню. Клінічне дослідження від відділу нейрофізіології в Національному інституті психічного здоров’я і нейронаук в Бангалорі, Індія знайшла удджайі пранаяма може збільшити споживання кисню під час тренування приблизно 50 відсотків.

Практика цього патерну дихання також заспокоюється політ або політ реакція вашого організму. Ваше тіло говорить вам, що він хоче, щоб вийти з пози, як скоро можна, але з глибоким диханням, ви говорите в resonse, що все в порядку, і ви можете тримати довше.

Інший спосіб думати про удджом диханні візуалізувати ваше горло, як садовий шланг, з диханням, що проходять через як цівку води. Якщо ви помістіть свій великий палець частково над отвором шланга, ви збільшуєте силу води, яка приходить через. Це те ж саме, що ви робите з вашим горлом під час удджого дихання. Повітря, який приходить через ваше звужене горло потужне, спрямоване дихання, що ви можете відправити на частину вашого тіла, які потребують її під час практики.

Виньяса йога часто називають диханням синхронізовані руху, а це значить, при переході від однієї пози до іншої на вдиху або видиху дихання. Але це подих моделі не тільки для поточної стилі, це йога це повне глибоке повільне дихання, яке може закликати, щоб допомогти вам знайти свій танк в резерв довго тримає.

Крок за кроком інструкції

  1. Сядьте високий напружуючи плечі від ваших вух і закрийте очі. Для того, щоб підготуватися, усвідомити своє дихання, не намагаючись контролювати його на всіх. Починає вдихати і видихати через рот, якщо ви дихали через ніс.
  2. Принесіть вашу обізнаність до горла. На ваших видихів, починають тон задньої частини горла (ваш голосової щілини або м’якого неба), трохи звужуючи прохід повітря. Уявіть, що ви запотівання пари окулярів. Ви повинні почути м’який шиплячий звук.
  3. Як тільки ознайомлення з видихом, починають застосовувати ті ж стиснення горла до вдихів. Ви повинні ще раз почути м’який шиплячий звук. Це де назва походить від дихання: це звучить як океан. (Це також звучить як Дарт Vadar.)
  4. Коли ви в змозі контролювати горло як на вдиху і видиху, закрити рот і почати дихати через ніс. Продовжити застосовуючи ті ж тонізуючу до горла, що ви робили, коли рот був відкритий. Дихання буде ще зробити гучний шум і з носа. Це удджайі дихання.
  5. Тепер почніть використовувати це дихання під час практики. Якщо вчитель говорить вам, щоб перейти на вдиху, зробити його удджай вдих. Якщо вам потрібно щось додатково, щоб підтримати вас, утримуючи позу, пам’ятайте це дихання і застосувати його.

поширені помилки

Найпоширеніша помилка в диханні океану посилює горло. Ви хочете тільки невелике звуження.

Модифікації та варіації

Практика океан дихання часто, як ви стаєте знайомі з практикою. Ви хочете, щоб мати можливість використовувати його в занятті йогою без паузи. Попросіть інструктор йоги дати вам зворотний зв’язок щодо того, що ви робите це правильно чи необхідні додаткові сигнали або модифікацію.

Додаткові практики можуть вивчити інші варіанти з належною інструкцією. Використовуючи м’язові замки ( бандхи ) є передовою технікою, як і дихання утримань (kumbhakas).

Безпека і запобіжні заходи

Якщо у вас є дихання труднощі або стану, такі як астма, це структура дихання може бути важким. Переконайтеся, що ви досить дихання і покласти край практиці, якщо ви відчуваєте запаморочення або запаморочення. Ви не повинні відчувати біль під час цієї практики.