Як йога може допомогти вам схуднути

Home » Review » Weight Loss » Як йога може допомогти вам схуднути

 Як йога може допомогти вам схуднути
Займаючись йогою регулярно пропонує безліч переваг, в тому числі змусити вас почувати себе краще про своє тіло, як ви стаєте більш сильним і гнучким, тонізуючу м’язи, зменшуючи стрес, і поліпшення психічного і фізичного благополуччя. Але як це може допомогти вам схуднути?

Що Йога не може зробити

Практикуючий будь-який тип йоги будуватиме сили, але дослідження показують, що йога не викликає досить, щоб зробити його єдиною формою вправ вам потрібно, щоб пролити фунтів частоту серцевих скорочень. Для того, щоб схуднути, ви повинні харчуватися і спалювати калорії, роблячи вправи, що підвищує частоту серцевих скорочень на регулярній основі. Більш енергійні стилі йоги можуть забезпечити кращу тренування, ніж ніжні йоги, але якщо втрата ваги є вашою основною метою, ви хочете поєднати йогу з бігом, ходьбою, або будь-який інший аеробікою, які Вам подобаються. Проте, йога може відігравати важливу роль в програмі втрати ваги.

Що йога може зробити

Хоча втрата ваги може бути спрощена до калорій проти калорій, виконаної рівняння, набагато більше йде в успішно змінюючи свої звички, щоб зробити здоровий вибір другої природи. Йога допомагає, приносячи вам краще в гармонії з вашим тілом, покращуючи вашу самооцінку і відчуття благополуччя. Зменшення стресу і, таким чином, стрес, їдять ще один спосіб, що йога може підтримувати втрату ваги. Стимулюючи здоровий спосіб життя, послідовна практика йоги робить його більш імовірно, що ви будете в змозі підтримувати свою втрату ваги. Може бути, найголовніше, увага йога на прослуховування вашого тіла, перш за все, може бути зміна моря для людей, які боролися, щоб пролити фунтів в минулому. Йога грає важливу роль в цілісному підході до втрати ваги.

Якийсь йоги?

Якщо ви ніколи не робили йоги до того, переконайтеся, щоб почати з класами початкового рівня. Ви будете спалювати калорії найбільш в спортивних класах віньяси. Ці стилі, як правило, починаються з швидко розвивається серією поз званих сонячними привітаннями, а потім потоком стоячих поз, які будуть тримати вас в русі. Після того, як ви розігрівається, більш глибокі ділянки і прогини введені. Виньяса включає в себе багато популярних, спітнілі стилі йоги, такі як:

  • Аштанга : Аштанга йога дуже енергійний стиль практики і його практики є одними з найвідданіших йогів. Початківці часто рекомендується , щоб підписатися на ряд класів, які допоможуть з мотивацією. Так як Аштанга слід з тієї ж серії поз кожен раз, коли ви дізнаєтеся послідовність, ви можете практикувати в будь-який час вдома або приєднатися до групи Майсора-стиль, в якому є вчитель присутній , але кожен учень йде в своєму власному темпі.
  • Силова йога : Силова йога надзвичайно популярна в спортивних залах і клубах здоров’я, хоча він широко поширений в спеціалізованих студіях йоги , а також. Силова йога заснована на створення тепла і інтенсивності Аштанга у час відпустки із зафіксованою серією поз.
  • Гаряча йога : Виньяса йога зроблено в жаркому приміщенні піднімає ставку, гарантуючи вам потіти відра. Майте в виду , що Бікрам і гарячої йоги не є синонімами. Бікрам є новаторським стиль гарячої йоги, яка включає в себе безліч серій поз і, по суті, сценарій , розроблений засновником Бікрам Чоудхурі. У ці дні, є багато інших стилів гарячої йоги , які використовують гарячу кімнату , але не серії Бікрам.

Ніжна йога, а спалювання калорій менше, як і раніше відмінний спосіб, щоб плекати і піклуватися про своє тіло.

  • Хатха – йога : В той час як не всі класи хатха ніжні, цей термін став використовуватися на студії йоги для позначення класів, що не віньяса. Запитайте у вашій студії або тренажерний зал.
  • Інтегральна йога : Так само , як випливає з назви, Integral все про інтеграцію тіла і розуму з метою прожити щасливе життя. Це підхід , який може принести користь людям , які відчувають себе в відриві від їхніх тіл.
  • Kripalu Йога : Kripalu це стиль , який відомий своєю відкритою прийняття всіх рівнів практики і тіла типів. Його індивідуальний підхід зробив це кращий вибір для тих , хто нервував відвідувати групові заняття.

Займатися йогою будинку

Ви також можете займатися йогою будинку в ті дні, ви не можете зробити клас. Інтернет-йога відео веб-сайтів дозволяють легко практикувати у своїй власній вітальні. Для того, щоб максимально використовувати переваги йога, це здорово, щоб зробити трохи кожен день. Запуск домашньої практики медитації є іншим. Переваги Йога є фізичними і психічними, що робить його невід’ємною частина багатьох успішних режимів втрати ваги.