Як йога може поліпшити ваше сексуальне життя

Home » Review » Health » Як йога може поліпшити ваше сексуальне життя

 Як йога може поліпшити ваше сексуальне життя
Якщо ваша сексуальне життя трохи тьмяним останнім часом, займаючись йогою регулярно, може бути тільки те, щоб принести нову енергію в спальню (або де). Йога може поліпшити ваше сексуальне життя на двох рівнях: розумових і фізичних. Йога протидіє стрес, втому і погане самооцінку, всі з яких можуть пригнічувати лібідо. Ви також вигода від збільшення вашої фізичної підготовки, зокрема, міцності, гнучкості та контролю м’язів.

Зменшити стрес і втому

Ніщо не ставить вас «з настрою», як почуття стресу і втоми. Займаючись йогою регулярно доведено, щоб зменшити стрес і, як і будь-яка форма вправ, дасть вам більше енергії.

Поліпшення вашого тіла зображення

Відчуваючи себе добре і комфортно у вашому тілі є ключем до здорового та повноцінного сексуального життя. Коли ви займаєтеся йогою, ви стали добре знайомі з вашим тілом і що вона може зробити. Ви також навчитеся приймати і бути чутливими до вашого тіла, як сьогодні (а не 15 років тому, коли ви були в середній школі або після того, як ви втрачаєте вагу дитини і повернутися в свої вузькі джинси). У той же час, ви будете розвиватися силу і тонус м’язів, так що ви також будете виглядати і відчувати себе краще.

Будьте в Даному

Йога закликає нас бути в даний момент, підвищення концентрації і обізнаності. Якщо ви коли – небудь знайти собі думати про своїх продуктових покупках або законі і порядку під час сексу, ви будете вивчати методи, такі як фокусування дихання, щоб привести себе назад в даний час .

Підвищити Ваше розуміння тіла

Йога просить вас, щоб перемістити ваше тіло в дуже специфічних способах. Наприклад, щоб поліпшити ваше вирівнювання, ви навчитеся ізолювати тазових половин, переміщаючи одну сторону таза, зберігаючи при цьому інші як і раніше. Зрештою, ви навчитеся відчувати правильне вирівнювання всередині вашого власного тіла і налаштувати себе. Це крайня чутливість до механіки тіла розвиває зв’язки розуму і тіла, що робить вас більш в гармонії з власним тілом.

Збільшення гнучкості, чутливість і контроль

Гнучкість збільшується через позу, як тазостегнові сошники, які дозволяють для більш широкого діапазону руху. Припускаючи, що ці типи позицій, які протидіють годин кожен день ви проводите сидячи в машині або на комп’ютерному терміналі, може також поліпшити кровообіг і приплив крові через таз, збільшуючи чутливість. Інструкція Мул бандха (кореневої замок), який є малюнком в і з тазового дна, так само, як Кегель, може створити поінформованість і контроль цієї області, а також посилити цю нову знайдену м’яз.

Нотатки про йогу і секс

  • Якщо ваш партнер робить йогу або відкрита для пробувати його, ви можете знайти іскру, займаючись разом. книги і заняття йогою партнерів легко доступні для тих, хто хоче вивчити цей шлях.
  • Майте на увазі, що є випадки, в яких необхідно лікувати за допомогою лікаря або терапевта сексуальна дисфункція.