Як це зробити Ардха Matsyendrasana і які його переваги

Home » Review » Yoga Basic » Як це зробити Ардха Matsyendrasana і які його переваги

Як це зробити Ардха Matsyendrasana і які його переваги

Ardha Matsyendrasana, Половина Володаря Рибки Поза, Half Spinal Twist Поза або Vakrasana є асана. Санскр अर्धमत्स्येन्द्रासन; Ardha – Половина, Matsyendra – король риби, асана – поза; Вимовляється як: ARE-д MAT-см-ен-DRAHS-анна

Ця асана названа в честь Йоги Матсьендранаой. Назва взято з санскритських слів «ардха», що означає половину, «Матс», що означає рибу, «Індра», яка виступає за царя, і асани, що означає позу. Ця асана також називається Vakrasana. означає «Вакра» скручені на санскриті. Деякі інші назви для цієї асани включають Половину Господь Риб Пози і твіст Half Spinal. Це сидить спинного твіст і має цілий багато варіацій. Ця поза є однією з 12 основних асан, використовуваних в програмах хатха-йоги.

Що ви повинні знати, перш ніж ви це робите асани

Ця асана повинна бути здійснено або насамперед вранці, або принаймні чотири до шести годин після їжі. Ваш шлунок і кишечник повинен бути порожнім, якщо ви практикуєте цю асану. Їжа повинна бути переварена, так що є достатньо енергії, щоб витратити під час практики.

Як це зробити Ардха Matsyendrasana

 • Рівень: Basic
 • Стиль: Хатха Йога
 • Тривалість: 30 до 60 секунд
 • Повторення: Зробіть це на правій стороні першого , а потім на лівій
 • Розтягування : Стегна, плечі, шия
 • Зміцнює: Spine, травної системи, сечовидільної системи, репродуктивної системи

Як зробити Ардха Matsyendrasana

 1. Сядьте прямо, ноги витягли. Переконайтеся, що ваші ноги знаходяться разом, і ваш хребет абсолютно прямо.
 2. Тепер зігніть ліву ногу так, щоб п’ята лівої ноги знаходиться поруч з правим стегном. Ви можете також тримати ліву ногу розтягується, якщо вам подобається.
 3. Потім помістіть праву ногу поруч з лівим коліном, взявши його на коліні.
 4. Twist талію, шию і плечі вправо, і встановити свій погляд через праве плече. Переконайтеся, що ваш хребет прямо.
 5. Є багато способів, ви можете розмістити свої руки, щоб збільшити і зменшити розтяжки. Але зробити це просто, ви можете помістити праву руку позаду вас, і ліву руку на праве коліно.
 6. Утримуйте позу протягом декількох секунд, приблизно від 30 до 60 років, як ви дихаєте повільно, але глибоко.
 7. Видихніть і відпустіть праву руку, а потім талія, груди, і, нарешті, шия. Розслабтеся, як ви сидите прямо.
 8. Повторіть кроки з іншого боку, а потім видихнути і повернутися на фронт.

Запобіжні заходи і протипоказання

Тепер, коли ви знаєте, як зробити половину спинного твіст позі, давайте подивимося на кілька точок обережності ви повинні мати на увазі, в той час як ви робите це асани.

 1. Ця асана слід уникати під час вагітності і менструації, оскільки це тягне за собою сильний поворот на животі.
 2. Люди, які недавно перенесли черевний, серце або мозок операції, не повинні практикувати цю асану.
 3. Ті, з грижею або виразку повинні робити цю асану ретельно і під керівництвом сертифікованого інструктора йоги.
 4. Люди, які мають незначні проблеми послизнувся диска виграють від цього асани. Але вони повинні робити це під наглядом і з дозволу лікаря. Якщо у вас є серйозні проблеми хребта або серйозні проблеми послизнувся диска, то краще за все, щоб уникнути цієї асани.

Поради для початківців

Безліч варіацій руки в цій позі може зробити це досить важко для початківців, щоб адаптуватися. Перш за все, переконайтеся, що ви сидите на ковдрі і практикувати цю позу. Далі, перш ніж спробувати руки і руки варіації, просто обернути одну руку навколо піднятої ноги, і обіймаю стегно до тулуба. З практикою, ви можете почати пробувати інші варіанти.

Розширений Поза Variations

Це просунута позі ви можете спробувати поглибити розтяжку.

 1. Якщо ваші стегна і хребта є досить гнучкими, ви можете принести верхню ліву руку до зовнішньої частини верхнього правого стегна.
 2. Тримаючи ноги розташовані так, що вони повинні бути, видихнути і повернути свій погляд вправо.
 3. Нахиліться від верхньої частини стегна і зігнути лівий лікоть таким чином, що вона притискає до зовнішньої сторони верхнього правого стегна.
 4. Тепер, притискатися тулуб проти стегна, а не працювати на верхню ліву руку на зовнішньої ноги до задньої частини плеча преси проти коліна.
 5. Нехай ваш лікоть перебування зігнуті, і підняв руку до стелі. Нахиліться, щоб сформувати невеликий верхній задній вигин. Ваші лопатки повинні бути твердими на спину. Переконайтеся, що ви підніміть передню частину тулуба через верхні грудини.

Переваги Половина спинного Twist

Ось деякі дивовижні переваги Ардха Matsyendrasana.

 • Ця асана робить хребет більш гнучким. Він тонізує спинні нерви і покращує на шляху спинний функцію мозку.
 • Ця асана допомагає розтягнути м’язи на одній стороні тіла при стисненні м’язи на іншій стороні.
 • Ця асана допомагає зняти скутість і біль в спині від між хребцями.
 • Ця асана допомагає вилікувати міжхребцевий диск.
 • Потрапляючи в твіст масаж органів черевної порожнини, тому збільшення травних соків і підвищення ефективності функціонування травної системи.
 • Ця асана допомагає масажувати і стимулювати підшлункову залозу, і, таким чином, допомагає тим, хто страждає від діабету.
 • Ця асана допомагає регулювати секрецію як адреналіну і жовчі.
 • Асана допомагає зняти стрес і напруження, яке захоплюється в спині.
 • Він також допомагає відкрити груди і збільшити надходження кисню в легені.
 • Це допомагає послабити суглоби на стегні, а також вивільняє жорсткість.
 • Це збільшує циркуляцію крові, очищає кров і очищає внутрішні органи.
 • Ця асана збільшує циркуляцію крові в області таза, таким чином, забезпечуючи поживні речовини, кров і кисень, а також поліпшення здоров’я репродуктивної системи, а також сечовий системи.
 • Ця асана також допомагає вилікувати інфекції сечовивідних шляхів.
 • Ця асана також корисна для порушення менструального циклу.

Наука Позаду Vakrasana

Після жорсткої, складною тренування, поворот, як Ардха Matsyendrasana може бути дуже розслаблюючим. Але ця поза також загальнозміцнюючі і має цілий багато дивовижних переваг. Так що не дозволяйте собі занадто самовдоволеними, як ви робите це асани. Потрапляючи в позу легко, але реальне досконалість в дії скручування. Коли ви стисніть м’язи тулуба і подовжені і повернути хребет, поглиблюючи своє дихання, ви значно виграли.

Бійтеся і працювати в напрямку отримання вигоди від Ardha Matsyendrasana крок за кроком. Ця асана допоможе вам розтягнути ваші зовнішні стегна і стегно. Він також відкриває перед вашим плечам і грудях, як він будує силу з боків тіла. Крутний буде тримати ваш хребет здоровим, як він стискає і Регідратірующее губчасту диски, які лежать між хребцями. Вони, як правило, щоб отримати стислий, як ви віку.

Намагайтеся уникати сутулий і вигинання протягом цього асани – це буде обмежувати ступінь хребетного обертання, що ви здатні. Для глибокого твісту, ви повинні подовжити хребет і зробити достатній простір між вашими хребцями. Використовуйте дихання, щоб поглибити розтяжку. Вдих і подовжити себе, і видихнути і крутити глибше.

Якщо ця асана практикується з присвятою, це глибинний поворот може протистояти реальності, і нехай ви знаєте, що насправді відбувається в стегна, хребта, і навіть ваш розум. Це дозволяє враховувати роздутий шлунок, а також, якщо ваш подих звужене або м’язи є жорсткими.

підготовчі Пози

Баддха Конасана
Janusirsasana
вірасана
Twist Бхарадвадж в
Супта Padangusthasana

Follow-Up Пози

Paschimottanasana
Janusirsasana

Отримання вашого тіла в глибокий поворот, як ця асана є не тільки корисним, але і відпочинком. Після того, як ви відпустите твіст, ви будете знати, що ви відчуваєте себе розумово, фізично і емоційно.