Як це зробити Віпаріт Карань і яке його перевага

Home » Review » Yoga Basic » Як це зробити Віпаріт Карань і яке його перевага

Як це зробити Віпаріт Карань і яке його перевага

Санскр विपरीतकरणी; Viparita – Перевернутий, Карань – Doing; Вимовляється як – віп-п-е-е-Тахи автомобіль-AHN-Й.

Viparita Карань є м’якою інверсією і також називають перевернуте озером Пози або ногами вгору по стіні пози. Він омолоджуючий ефект на вашому тілі, крім цілого ряду інших переваг для здоров’я. Деякі індуїстські писання стверджують, що Viparita Караньте не тільки зменшують зморшки, але і зберігає як старість і смерть в страху. Ця асана, будучи відновлювальних позі, дозволяє крові циркулювати до кожної частини тіла. Таким чином, це допомагає зменшити майже будь-яку недугу.

Що ви повинні знати, перш ніж ви робите Viparita Карань

Ви повинні переконатися в тому , щоб тримати ваш шлунок і кишечник порожній , перш ніж практикувати цю асану. Є їжі , по крайней мере чотири-шість годин , перш ніж робити асану так , що ваша їжа перетравлюється і є достатньо енергії , щоб ви витрачаєте під час практики.
Найкраще займатися йогою насамперед вранці. Але в разі , якщо ви не можете працювати в першій половині дня, це добре практикувати це у вечірній час .

Рівень: Базовий
тип: Хатха Йога
Тривалість: від 5 до 15 хвилин
Повторення: Ніхто
не розтягувати: передня частина тулуба, задньої частини шиї, Задні ноги

Як це зробити Віпаріт Карань

Будучи відновне позі, багато людей користуються з використанням реквізиту, як валиками, подушок і згорнутих ковдр, роблячи цю асану. Тримайте опору вашого вибору поруч з вами під час виконання цієї асани. Потім виконайте наступні дії.

 1. Знайти відкритий простір біля стіни і сісти поруч з ним, так що ваші ноги знаходяться на підлозі, поширюватися перед вами, а ліва сторона вашого тіла торкається до стіни.
 2. Видихніть. Ляжте на спину, переконавшись, що задній частині ноги притиснуті до стіни, і що підошви ваших ніг звернені вгору. Це займе у Вас трохи руху, щоб освоїтися в цьому положенні.
 3. Помістіть ваші сідниці трохи від стіни або притиснути їх до стіни.
 4. Переконайтеся, що ваша спина і голова лежить на підлозі. Ви побачите, що ваше тіло утворює кут в 90 градусів.
 5. Підніміть стегна вгору і ковзають опору під ними. Ви можете також використовувати свої руки, щоб підтримати ваші стегна і формують цю криву в нижній частині тіла.
 6. Тримайте голову і шию в нейтральному положенні і пом’якшують горло і обличчя.
 7. Закрийте очі і дихати. Утримуйте положення протягом принаймні п’яти хвилин. Випуск і рулет з якої-небудь однієї сторони. Дихайте, перш ніж сісти.

Запобіжні заходи і протипоказання

Ось деякі пункти застереження ви повинні мати на увазі, перш ніж робити цю асану.

 • Ця асана є м’якою інверсією, і, отже, його слід уникати під час менструації.
 • Уникайте цю асану, якщо у вас є серйозні проблеми із зором, як глаукома.
 • Якщо у вас є серйозні спини і шиї проблеми, переконайтеся, що ви робите це асани під керівництвом сертифікованого інструктора йоги.
 • Якщо ви помітили поколювання в ваших ніг, коли ви практикуєте цю асану, зігніть коліна і доторкнутися до підошов, в результаті чого ваші п’яти ближче до тазу.

Рада для початківців

Як новачок, ви можете знайти його важко отримати право вирівнювання в цій позі. Для цього, ви повинні дихати таким чином, що глави ваших кісток стегна щільно притиснуті до стіни. Це допоможе звільнити хребет, живіт і пах. Ви повинні уявити собі інгаляцію спускається через тулуб, і штовхаючи голови стегнових кісток близько до стіни. Як ви видихаєте кожен раз, нехай ваші стегнові кістки натиснути сильніше на стіну і торс відсунутися від стіни.

поза варіації

Якщо у вас є достатньо місць, ви можете викладати свої ноги в широкому «V», коли вони притиснуті до стіни. Це дозволить збільшити розтягнення в області паху і стегон. В якості альтернативи, щоб збільшити розтяжку, зігнути коліна і доторкнутися до підошов разом. Потім зрушують зовнішні краї ноги вниз і привести п’яти ближче до тазу. Напружте руки до верхньої частини внутрішньої поверхні стегон, щоб збільшити розтягнення в області паху.

Переваги перевернутого озера Поза

Ось деякі дивовижні переваги Віпаріта Карань.

 1. Це допомагає розслабити втомлені, що затекли ноги і ноги.
 2. Це дає передню частину тулуба, спини ніг і задньої частини шиї хороший стрейч.
 3. Він знімає м’які простріли.
 4. Це асана, що допомагає заспокоїти і заспокоїти розум.
 5. Ця асана має терапевтичні переваги для наступних дій :
  а. Занепокоєння
  б. Артрит
  с. Проблеми з травленням
  d. Головні болі
  е. Високе і низьке кров’яний тиск
  ф. Безсоння
  р Мігрені
  ч. М’яка депресія
  я. Респіраторні захворювання
  J. Сечовивідної
  к. Варикозні вени
  л. Менструальні спазми
  м. Передменструальний синдром
  н. менопауза

Наука Позаду Віпаріта Карань

Ця асана є збудження інверсії, що полегшує хребет, ноги, ноги, і нервова система. Вона м’яко призводить тіло в стан повної релаксації. Незалежно від рівня досвіду, будь-який студент йога може зробити цю асану. Кажуть, що, коли ви берете деякий час в свій день, щоб звернути назад поступальні рухи акторської, роблячи, й чуда чинить, ваше тіло і мозок переходить в стан чистого буття. Це дозволяє розуму увійти в стан глибокої медитації. Він також заспокоює мозок і робить його більш самосвідомістю.

Саме через ці заспокійливих переваг, що ця асана зазвичай робиться в кінці режиму йоги, просто перш ніж ваше тіло переходить в Шавасане. Але ця асана також може бути здійснено на практиці самостійно, а не як частина рутини.

Якщо додати цю асану до вашої звичайної тренуванні, ваш розум, тіло і дух, безсумнівно, буде ослаблена і відновлено. Ця асана миттєво піднімає ваш настрій після довгого, виснажливого дня, особливо якщо ви були на ногах весь день. Все, що вам потрібно, це п’ять хвилин – ви будете здивовані, як це просто асани порушить вас!