Як це зробити вірасан і яке його перевага

Home » Review » Yoga Basic » Як це зробити вірасан і яке його перевага

Як це зробити вірасан і яке його перевага

Санскр वीरासन; Віра – герой, Асана – Поза; Виражена As – Veer-AHS-анна

Virasana це санскритське слово, яке перекладається в герої Поза. Звичайний герой з тих, хто бореться за мир. Він захищає і охороняє свої власні. Він сидить до сих пір тільки один раз він переміг свого ворога. Йогічний герой покликаний подолати його / її власний внутрішній переполох. Ця асана робить саме це.

Що ви повинні знати, перш ніж робити асани

Ця асана є медитативної позою, так що краще, якщо ви практикуєте цю позу вранці. Але ви могли б зробити це ввечері, а також.

Це не обов’язково, що ця асана повинна бути зроблена на порожній шлунок. Але якщо ви до або після його з асани йоги, то краще за все у вас є страви, принаймні чотири до шести годин, перш ніж робити цю асану. Крім того, переконайтеся, що ваш кишечник в чистоті.

Рівень: Базовий
тип: хатха Йог
Тривалість: від 30 до 60 секунд
Повтор: Ніхто
не розтягувати: Коліна, Стегно, щиколотки
Укрепляют: склепіння стопи

Як це зробити вірасан

 1. Коліна на підлозі. Переконайтеся, що ваші коліна знаходяться безпосередньо під стегнами. Нехай ваші руки спираються на коліна.
 2. Принесіть ваші коліна ближче один до одного так, що автоматично збільшує розрив між вашими ногами. Вона повинна бути ширше, ніж ширина стегон.
 3. Потім, щільно притисніть вершини своїх ніг на підлозі.
 4. Обережно опустіть стегна так, щоб ваш виявляються сидячи на килимку. Ролл телята геть. Переконайтеся, що ваші стегна прямо між вашими п’ятами.
 5. Ви повинні переконатися, що в той час як ви отримаєте в позу, ви не відчуваєте ніяких гострих, звивисті відчуття в колінах.
 6. Нехай ваші пальці спрямовані назовні і назад. Ваші внутрішні щиколотки повинні бути зроблені, щоб захистити ваші коліна.
 7. Втягніть пупок. Продовжити куприк від верхівки голови до підлоги.
 8. Утримуйте положення протягом приблизно 30 секунд. Release. Після того, як ви звикнете до цієї позі, ви можете також використовувати його в якості медитативної позі.

Запобіжні заходи і протипоказання

Це кілька пунктів застереження ви повинні мати на увазі, перш ніж робити цю асану.

 1. Уникайте цю асану, якщо у вас є проблеми з серцем.
 2. Якщо у вас болить голова, ляжте на валик, коли ви практикуєте цю асану.
 3. Уникайте цю асану, якщо у вас є травми коліна, якщо ви не практикуєте під керівництвом сертифікованого інструктора йоги.

Рада для початківців

Як новачок, ви можете знайти його важко збалансувати тиск у верхній частині ноги на підлозі. Ви побачите, що внутрішня частина вершини Ваших ніг натиснути сильніше, ніж зовнішні частини. Щоб уникнути цього, притисніть підставу ваших долонь уздовж зовнішніх країв ніг, обережно розсунути маленькі пальці кожної ноги на підлозі.

Розширена Поза переробки

Щоб поглибити позу, поглине коліна долонями, і зробити ваші руки прямо. Тепер, тягніть коліна. Переконайтеся, що ваші лопатки стійкі до спини. Підніміть верхню частину грудини, і нехай ваш підборіддя впасти на груди. Переконайтеся, що задня частина шиї не напружені. Утримуйте позу протягом приблизно 20 секунд. Потім відпустіть коліна і підніміть голову в нейтральне положення, але продовжуйте утримувати ліфт в грудині.

Переваги героя Поза

Ось деякі дивовижні переваги Вірасана.

 1. Це дає щиколоток, стегна і коліна добре розтягуватися.
 2. Склепіння ноги стають сильними.
 3. Ця асана діє як дижестив, який не тільки покращує процес, але і знімає газ.
 4. Це допомагає полегшити симптоми менопаузи.
 5. Це допомагає полегшити і зменшити набряк ніг через другий триместр вагітності.
 6. Це покращує циркуляцію крові в ногах і знімає втомлені ноги.
 7. Це допомагає поліпшити поставу.
 8. Це допомагає вилікувати високий кров’яний тиск, астма, і плоскостопість.

Наука Позаду Вірасана

Ви можете виявити, що спантеличує, що більшість йогів втрачають почуття нестриманості, коли вони практикують вірасан. Хоча ця асана виглядає неймовірно просто, це вимагає стегна, щиколотки і згиначі стегна, щоб бути гнучким. Він також вимагає коліна, щоб мати глибоку складку. Так як ми не звикли сидіти на підлозі, є величезний тиск на вершинах ніг. Ви також будете почувати нижню частину тулуба компрес і ваше напруга стегон. Ви знайдете дуже мало людей сидять весело в Вірасане, якщо, звичайно, вони не є ветеранами.

Але, тримайся! Переваги вірасана дивні. Це дає вашим ногам хорошу розтяжку, і допомагає вам у простих щоденних дій, як біг, ходьба, їзда на велосипеді і. Він дає силу склепіння ніг. Ваш чотириголового подовжені, і ваш крижі розширюється. Це добре, тому що, коли ви сидите в кріслі весь день, крижі часто переповнюється. Ця асана також сприяє правильному травленню.

Коли ви берете на себе вірасан, його позиція прищеплює відчуття простору і спокою, що робить цю позу ідеально підходить для медитації. Ви також стало відомо про ваш психічному стані, не будучи занадто прив’язаний. Позиція нагадує сильний, насичений і стабільний мислячих воїн.

підготовчі Пози

Баддха Конасана
Balasana

Follow-Up Пози

Падмасана
Bakasana

Тепер, коли ви знаєте, як Virasana пози, що ви чекаєте? Це прекрасна асана, яка допоможе вам вникати глибоко всередині, щоб зрозуміти ваше істота і стати сильніше і більше усвідомлювати себе і світ навколо вас.