Як це зробити Прасаріта Padottanasana і які його переваги

Home » Review » Yoga Basic » Як це зробити Прасаріта Padottanasana і які його переваги

Як це зробити Прасаріта Padottanasana і які його переваги

Прасаріта – Wide / витягнуто, пад – нога, Uttana – Інтенсивне Stretch, асана – поза; Виражена As – Пра-са-РЗЕ-тах тьху-DOH-tahn-AHS-анна.

Коли ви практикуєте цю асану, ви будете відчувати ваше тіло залікувати і розширюватися, особливо після того, як ви зробили вправу, як їзда на велосипеді, ходьбу і біг. Ця асана зазвичай практикується в кінці стоячих поз і служить хорошою підготовчої позою для інверсій. Ця асана є заспокійливим нахилом вперед, який тягнеться як спини і біцепси.

Що ви повинні знати, перш ніж робити асани

Ця асана має бути зроблено тільки на порожній шлунок. Ви повинні переконатися, щоб ваше харчування від чотирьох до шести годин до практики і дати вашому тілу достатньо часу, щоб переварити їжу. В ідеалі, повинна бути 10-12 годин розрив між вашим харчуванням і практикою, тому він найкраще рекомендується практикувати цю асану рано вранці. Однак через щільний графік, багато людей вважають, що це важко працювати вранці. Такі люди можуть займатися йогою в вечірній час. Ваш кишечник також повинен бути чистим, в той час як ви практикуєте цю асану.

Рівень: Базовий
тип: Віньяс потік
Тривалість: від 30 до 60 секунд
Повтор: Ніхто
не розтягувати: Хребет, Нога
Зміцнює: Хребет, Ноги

Як це зробити Прасаріту Padottanasana

 1. Для того, щоб почати цю асану, стояти в передній частині мату в Tadasana.
 1. Вдих. Зробіть крок назад правою ногою, щоб ваше тіло стикається з довгим краєм мату.
 1. Розтягнути руки, таким чином, що вони знаходяться на висоті плечей і прямо над ногами. Моменту піднесення руки до стегон.
 1. Вдих і подовжити вашу груди і серце вгору, так що ваш торс розтягується, а також. Видихніть і нахилятися вперед, поки ваші пальці не торкнуться килимка перед вами.
 1. Як ви тримаєте розтяжку, принести верхівки голови до землі, і розсунути сідниці до стелі. Ваші м’язи живота повинні також взаємодіяти з подовженням хребта.
 1. Що стосується ваших рук, ви можете або помістити їх під ваші ноги або на килимку, поруч з головою, лікті зігнуті. Ви можете також тримати ваші великі пальці з пальцями.
 1. Утримуйте позу до однієї хвилини. Дихайте глибоко і повільно. Потім, йдіть руки вперед, поки торс не паралельний підлозі. З повним спинального зачепленням, тримайте руки до стегон. Вдихніть і підніміть тулуб. Поверніться до Tadasana.

Запобіжні заходи і протипоказання

Ось деякі пункти застереження ви повинні мати на увазі, перш ніж робити цю асану.

 • Уникнути цього асани за всяку ціну, якщо у вас є біль або травму в нижній частині спини.
 • Крім того, щоб уникнути цієї асани, якщо у вас є пазухи носа.

Поради для початківців

Як початківці, це може бути важко для вас, щоб торкнутися ваш вінця на підлогу. Натисніть себе тільки стільки, скільки ви можете. Використовуйте ковдру, валик або м’який блок для підтримки голови в цій асан.

Розширена Поза підганяючи

Для того, щоб просунутися в цій позі, використовувати блок і працювати руками, поки ви перебуваєте в цій позі. Просто встановіть блок на одній стороні килимка на підлозі перед вами. Як ви нахиляєтеся вперед, захопіть блок таким чином, що він знаходиться між передпліччям, трохи нижче колін. Забрати його. Для завершення пози, помістіть долоні на поле, і видавити блок між передпліччям. Внутрішня сторона рук повинна бути щільно притиснута до підлоги. Ця дія руки буде служити великої підготовчої позою для стендів руки.

Переваги Широкий одноногий нахил вперед

Ось деякі дивовижні переваги широких ніжок нахилу вперед.

 • Назад, внутрішня частина ніг і хребет розтягуються і зміцнюються.
 • Черевні органи тоновані, і, отже, травлення поліпшується.
 • Мозок заспокоївся.
 • Він знімає болі в спині, головні болі, втому і легку депресію.

Наука Позаду Прасаріта Padottanasana

Коли ви відчуваєте, як ви знаходитесь в стані рівноваги, щось середнє між почуттям переплачує і порожній, в якому ви відчуваєте себе розслабленими, напруга, і щасливим, цей стан називається Суттєво. Це ключ, щоб знайти духовне просвітлення і сяюче здоров’я. У цьому стані, ви пильні, але в спокої; ви піднесені ще заземлені.

Коли ви практикуєте Прасаріта Padottanasana, ви отримаєте можливість вивчити ваш Суттєво. Ви тверезомисляча і в гармонії. Ви відчуваєте приземленість на нижню частину тіла, як ваш розум ковзає в спокій. Ваші ноги постійно ставиться під сумнів, щоб залишитися стійкими, сильними і впровадженим. Ваше серце і голова заспокоїлися і очистилися. Це асана, отже, також використовуються в якості бальзаму для неспокійних нервів.

Тепер, коли ви знаєте , ч OW робити Прасаріта Padottanasana, що ви чекаєте? Занурення в стан світу , як ваше тіло спить в його околицях. Насолоджуйтесь контрастів і найкраще з обох світів з цієї асани.