Як це зробити Супта Matsyendrasana і яке його перевага

Home » Review » Yoga Basic » Як це зробити Супта Matsyendrasana і яке його перевага

Як це зробити Супта Matsyendrasana і яке його перевага

Супта – Що лежить, Matsyendra – Lord Of The Fish, Асана – Поза; Виражена As – СООП-Тах MAHT-см-ан-DRAHS-е – е-Нуха

Супта Matsyendrasana, звана також лежачий Twist, який відпочиває Twist, який відпочиває Lord Of The Fish Пози і Jathara Parivartanasana, є позою загальнозміцнюючих початківців. Кажуть, щоб розслабити розум і тіло. Ця асана названа в честь Господа риби, Matsyendra, який був йогом і учня Господа Шиви.

Що ви повинні знати, перш ніж ви це робите асани

Ви повинні переконатися в тому, щоб тримати ваш шлунок і кишечник порожній, перш ніж практикувати цю асану. Є їжі, принаймні чотири-шість годин, перш ніж робити асану так, що ваша їжа перетравлюється і є достатньо енергії, щоб ви витрачаєте під час практики.

Найкраще займатися йогою насамперед вранці. Але в разі, якщо ви не можете працювати в першій половині дня, це добре практикувати це у вечірній час.

Рівень: Базовий
тип: хатха Йог
Тривалість: від 30 до 60 секунд
Повторення: Після того, як на кожній стороні
трас: Живіт, груди, плечі, попереку, стегон, Близький хребет, Верхня частина спини
Зміцнює: Внутрішні органи, Хребет

Як це зробити Супта Matsyendrasana (Supine Twist)

 1. Для того, щоб почати цю асану, ви повинні лежати плоско і прямо на спину. Видихніть і плавно натисніть нижню частину спини на підлозі.
 2. Стисніть м’язи живота. Потім вдихніть і зігніть коліна, як ви підніміть ноги від підлоги.
 3. Видихніть і розім’яти руки, таким чином, що вони створюють одну пряму лінію з плечима. Покладіть долоні звернені вниз, так що вони дають вам, що додаткову підтримку. Використовуйте ваші основні м’язи, щоб підтримати хребет. У той час як ви робите це, підтягніть коліна і ступні разом.
 4. Вдихніть і підніміть ноги трохи вище, ніж коліна.
 5. Видихніть і опустіть ноги зліва від статі, переконавшись, що ваші коліна і ноги складені. Ви також повинні переконатися, що ваші коліна повинні бути на вашому рівні стегна, і п’яти повинні відпочити ногу від ваших сідниць.
 6. Дихання повільно і глибоко, як ви акуратно повернути голову направо. Root вниз ваше праве плече так, що ви в змозі підтримувати поворот у вашому верхній частині хребта. Якщо ви тримаєте руки на рівні плечей, це допоможе викорінити плечі. Утримуйте позу близько 30 до 60 секунд.
 7. Щоб звільнити позу, притисніть руки в підлогу, і напружити м’язи живота. Вдихніть і підніміть груди і коліна на грудях. Тримайте коліна.
 8. Видихніть. Витягніть ваші стегна до грудей, і підніміть голову і груди на стегнах. Переконайтеся, що ви не піднімайте плечі, голова піднята.
 9. Опустіть плечі і голову на підлогу, і стисніть м’язи живота. Потім протягнути руки знову, і повторити поворот на іншій стороні.

Запобіжні заходи і протипоказання

Ось деякі пункти застереження ви повинні мати на увазі, перш ніж робити цю асану.

 • Уникайте практикувати цю асану, якщо у вас є серйозні проблеми у вашій нижній частині спини.
 • Якщо ви вагітні, практикувати цю асану тільки під керівництвом фахівця. Ви також могли б бути комфортно практикувати цю асану з подушкою між колінами.
 • Уникайте цю асану, якщо ви мали хірургії внутрішнього органу.

Рада для початківців

Як новачок, це може бути важко скласти ноги в цій асан. Тому переконайтеся, що ви розтягнути верхнє коліно тільки стільки, скільки ви можете. Не натискайте занадто сильно. Ви можете використовувати валик або подушку для відпочинку вашого верхнього коліна. Це допоможе зменшити діапазон руху.

Розширена Поза варіації

Для того, щоб збільшити розтягнення в стегнах, ви можете спробувати цей варіант.

Перетнути праве коліно над лівими, а потім, якщо ви досить гнучкі, обернути праву ногу навколо лівої гомілки, майже імітуючи положення ваших ніг в Garudasana. Перемістити ваші стегна трохи вправо, і опустіть коліна вліво. Потім довести ноги назад в центр і повторити асану на протилежному боці.

Переваги лежачого Twist

Ось деякі дивовижні переваги лежачого Twist.

 • Це забезпечує ваш хребет і хребці отримати достатню кількість руху і, отже, стають більш гнучкими.
 • Він стимулює і тонізує ваші внутрішні органи.
 • Він пропонує повну детоксикацію для внутрішніх органів.
 • Ця асана забезпечує краще травлення.
 • Це дає ваші плечі, груди, середній хребта, стегна, нижньої частини спини і верхньої частини спини хорошу розтяжку.
 • Якщо у вас є жорсткість або біль у хребті, стегнах або нижній частині спини, ця асана допомагає зняти його.
 • Він звільняє стрес і занепокоєння.

Наука Позаду Супта Matsyendrasana

Просто про будь-йозі твіст служить як бальзам, щоб допомогти полегшити приглушений подих, мляве травлення, або низьку енергію, крім різних болів і болів. Це дає поштовх освіжаючою енергії. Поворот дає можливість відчути силу вичавлює тіло від його ядра. Ви будете відчувати ваше дихання поліпшується, і напруга в шиї і спині легкість з. Поворот також заспокоює виснажені нерви. Коли ви припускаєте відкинуте положення, ви затримуватися навколо в спіралі і криві пози, і, отже, дозволяєте твіст глибоко проникати в хребет. В кінці, ви обов’язково відчуєте себе очищеним, молодшим і оновлюється.

Тепер, коли ви знаєте  , як зробити сидячи твіст йоги пози, що ви чекаєте? Поворот зручно і заспокоєння, і цей поворот, з додатковими перевагами для здоров’я, повністю варто спробувати.