Як це зробити шавасана і яке його перевага

Home » Review » Yoga Basic » Як це зробити шавасана і яке його перевага

Як це зробити шавасана і яке його перевага

Шавасани, шавасана або Труп Pose є асан , де Shava – Труп; Асана – Поза; і Вимовляється як – Shuh вах-Sana; санскр  शवासन

Ця поза нагадує позу мертвого тіла і, отже, названу в честь нього. Shava  (शव, Сава) , що означає «труп», і  асани  (आसन, асана) , що означає «позу» або «місце» .Цей позиція здається досить легко, але це також може бути одним з найскладніших , так як вам потрібно , щоб повністю розслабити тіло і розум. Ця поза зазвичай практикується після активного заняття йогою. Це прищеплює глибоке зцілення і повністю розслаблює тіло. Ви також можете практикувати цю позу , коли ви дуже втомилися , і потрібно , щоб повернутися до роботи швидко. Це освіжаючий і омолоджуючий.

Що ви повинні знати, перш ніж практикуючи асани

Шавасани сприяє відпочинку і релаксації. Тим не менш, ви повинні стримувати себе від засипання, як ви практикувати це. Якщо ви відчуваєте сонливість, все, що вам потрібно зробити, це повинен набрати більш глибокі, швидкі вдихи. Концентрація має ключове значення для цієї асани.

Рівень: Базовий
тип: Аштанга Йога
Тривалість: 10 – 12 хвилин
Повторення: None
Переваги: Відновлює тіло

Як зробити Шавасани (Corpse Поза)

  1. Ляжте на підлогу, переконавшись, що там не буде ніякого порушення протягом всього терміну позою. Переконайтеся, що вам зручно, але не використовуйте подушки або подушки. Це буде краще, якщо ви будете лежати на твердій поверхні.
  2. Закрий очі.
  3. Помістіть ноги таким чином, щоб вони комфортно один від одного. Переконайтеся, що ваші ноги повністю розслабитися і ваші пальці стикаються убік.
  4. Руки повинні бути розташовані вздовж тіла і злегка розсунуті, залишаючи ваші долоні відкритими і звернені вгору.
  5. Тепер, повільно привернути увагу до кожної області вашого тіла, починаючи з пальців ніг. Як ви це зробите, дихайте повільно, але глибоко, встановлюючи ваше тіло в стан глибокої релаксації. Чи не засинайте в цьому процесі.
  6. Дихайте повільно, але глибоко. Це додасть повне розслаблення. Як ви дихаєте, ваше тіло буде перебувати під напругою, і, як ви видихаєте, ваше тіло заспокоїться. Зосередьтеся на себе і своє тіло, забуваючи всі інші завдання. Відпусти і здатися! Але переконайтеся, що ви не задрімати.
  7. Приблизно від 10 до 12 хвилин , коли ваше тіло відчуває себе розслабленим і оновилася, крен в одну сторону, тримаючи очі закритими. Перебування в положенні в протягом хвилини, поки ви сидите в Sukhasana.
  8. Зробіть кілька глибоких вдихів і отримати розуміння вашого оточення, перш ніж відкрити очі знову.

Запобіжні заходи Або протипоказання шавасану

Ця асана є абсолютно безпечною і може бути здійснена будь-яким і кожним. Якщо ваш лікар не порадив вам не лежати на спині, ви можете практикувати цю асану.

Якщо ви вагітні, це може бути гарною ідеєю, щоб відпочити голову і груди на валик для комфорту.

Рада для початківців

У наших зайнятих, стресових життя, це може бути досить завдання, щоб повністю відпустити і розслабитися. Найважча частина про Шавасане є звільнення головки стегнової кістки, так що паху пом’якшується. Якщо пах НЕ розм’якшується, це може обмежити правильне дихання і, отже, створює напругу по всьому тілу. Для боротьби з цим, ви можете розмістити гирі п’ять-кіло на стегнах, в паховій складці, а потім уявіть голови стегнової кістки притискають через вагу.

Розширена Поза підганяючи

  1. Якщо ви відчуваєте тяжкість в плечах, грудях або спині, плечі не буде лежати на підлозі, і це буде напружувати шию. У цьому випадку, це гарна ідея, щоб трохи підняти голову і довести його до такого ж рівня, як на шиї. Це допоможе пом’якшити задню частину шиї. Все, що вам потрібно зробити, це покласти складену ковдру під головою так, що вона закінчується у верхній частині плечей.
  2. Якщо м’язи нижньої частини спини або стегна напружені, це може бути гарна ідея, щоб підняти ноги в той час як ви практикуєте труп або шавасана позу. Це добре працює, навіть якщо у вас є біль і дискомфорт у нижній частині спини і стегон. Все, що вам потрібно зробити, це помістити валик прямо під колінами. Якщо ви не маєте валик під рукою, ви можете складають ковдри і помістити їх під колінами.

Переваги Шавасане (Corpse Поза)

Ця поза є однією з найважливіших поз йоги, і вона має безліч переваг.

1. приносить тіло в медитативному стані

Тіло розслаблюється і переходить в глибоке медитативний стан, яке, в свою чергу, допомагає відновити клітини і тканини і вивільняє стрес.

2. Розслабляє і заспокоює тіло

Шавасани поповнює і омолоджує тіло. Це великий кінець тренування, особливо якщо він був інтенсивний один. Шавасана також дає простір і час для тренування, щоб потонути. Це є ідеальним буфером між фізичними вправами і вашими повсякденними справами.

3. Знижує кров’яний тиск і занепокоєння

Як ваше тіло розслабляється і заспокоюється, ваше кров’яний тиск також падає, і це допомагає розслабити ваше серце. В результаті, занепокоєння знаходиться під контролем.

4. Покращує концентрацію і пам’ять

Прямий ефект медитації фокус і концентрація. У той час як ви зосереджені на кожній області вашого тіла, поки ви перебуваєте в Шавасане, ваш розум автоматично покращує концентрацію і пам’ять.

5. підвищує рівень енергії

Шавасана це найшвидший і безпечний спосіб отримати миттєву енергію. 10-хвилинна перерва дає вашому організму заряд енергії, і тим самим підвищує продуктивність.

Наука Позаду Шавасане (Corpse Поза)

Шавасани дозволяє кінцевої релаксації вашого тіла і розуму, який є настільки ж важливим, як фізичні вправи і збалансоване харчування є.

Після напруженого тренування, яка включає розтягнення, скручування, укладання договорів, і інвертування м’язів, Шавасани дозволяє вашому тілу відпочити і перегрупуватися. Навіть самі занедбані м’язи отримають якийсь час, щоб відпустити їх напруги в такий короткий проміжок часу.

Йога дає нервову систему в цілому багато нейром’язової інформації. Шавасани допомагає вашій нервової системи інтегрувати цю інформацію, перш ніж ваш розум стає зайнятий з регулярним стресом дня.

Шавасани надає глибоке розуміння розуму і тіла. Ви стаєте дуже обізнані про кожного вдиху. Тому велике введення в глибоку медитацію для тих, хто зацікавлений в ньому.

Йога це ритуал. Він призначений, щоб почати з розминки, а потім саму практику, а в кінці свого роду фази інтеграції для ефекти фізичних вправ, щоб проникати в розум і тіло. Шавасани допомагає досягти цього. Це ідеальний кінець до задовільного тренування.

підготовчі Пози

Ця асана має бути зроблено після того, як ви закінчите з усіма активними асан і пранаями.

подальший Пози

Стежити за шавасана з Sukhasana або легкої позою.

Він розслабляє розум, і він лікує тіло. Краща частина полягає в тому, що він не робить ніяких зусиль, щоб зробити цю асану, і це дає вам можливість відпустити і по-справжньому розслабитися. Додайте цю важливу асану для вашого режиму йоги, щоб скористатися всіма його перевагами.