Як це зробити Astavakrasana і які його переваги

Home » Review » Yoga Basic » Як це зробити Astavakrasana і які його переваги

Astavakrasana або вісім кут Pose є асана. Ashta – Вісім, ВАКР – Curve / Bend, Асана – Поза; Виражена As – ahsh-Тах-Ваг-krahs-анна

Ця асана в посвяченні до мудреця Аштавакра. Легенда свідчить, що Аштавакра був розгніваний його батька, коли він був ще в утробі матері, так що він був проклятий і народився криво в восьми містах.

Ця асана є передовою рукою баланс, але вона має закрутку. Коли дивишся на нього, може здатися, що вісімка-Angle Поза абсолютно неможливий і криво спосіб помістити своє тіло, і все, в той час як ви баланс себе на руках.

Аштавакра мудро каже: «Якщо хтось думає про себе як вільний, один вільний, і якщо хтось думає про себе як межа, один пов’язаний.» Так що, коли ви намагаєтеся цю асану, ви повинні пам’ятати, щоб відпустити свої слабкості або обмежень, як фізичного, так і психічного. Це дозволить вам знайти простір і свободу, щоб піднятися і баланс в той час як ви знаходитесь в цій позі.

Що ви повинні знати, перш ніж робити асани

Як і інші асани йоги, це дуже важливо, щоб ваш шлунок і кишечник порожній, коли ви практикуєте цю асану. Переконайтеся, що зазор щонайменше, від чотирьох до шести годин між вашою їжею і практикою. Це дасть вам достатньо часу, щоб переварити їжу і генерувати енергію для вашої практики.

Крім того, вранці ідеально підходять для занять йогою. Але, в разі, якщо ви не можете займатися йогою вранці, вечорами хороший час теж.

Рівень: Advanced
Стиль: Аштанга Йога
Тривалість: 60 секунд
Повторення: Після того, як на кожній стороні
трасами: ноги, руки
Зміцнює: Руки, Зап’ястя

Як це зробити Astavakrasana

  1. Почніть з Dandasana. Потім, обійняти праве коліно, що робить його, що він знаходиться близько до грудей. Вдихніть і дозволяють дихання, щоб допомогти відкрити стегна. Ваша ліва нога повинна залишатися прямій і розширена, з вашої нога зігнута.
  2. З правого коліна ще втягується в тулуб, притисніть долоні твердо стоїть на землі. На даний момент, ваша права нога повинна бути розташована за праве плече, таким чином, що задня частина правого стегна спочиває на правій трицепси. Намалюйте плечі на спину так, щоб задня частина тіла займаються.
  3. Вдихніть і штовхати свої руки, щоб підняти ноги і стегна від землі. Засувка лівої щиколотки над правою. Видихніть і принести свої плечі вперед, щоб створити кут в 90 градусів в ліктях, як ваші ноги гойдатися на правій стороні. Нехай ваші внутрішні стегна стиснути праву руку так, що ваші ноги є твердими.
  4. На даний момент, ваш сердечник повинен бути включений. Ви можете заблокувати свій погляд в будь-якій точці на підлозі перед вами, щоб допомогти вам зберегти рівновагу. Утримуйте позу протягом приблизно 30 до 60 секунд і повільно відпустіть. Відпочинок протягом декількох секунд, як ви тримаєте ваше постійне дихання. Повторіть асану з правої ноги витягнув і ліва нога складена.

Запобіжні заходи і протипоказання

Поза слід уникати, якщо у вас є травми в ваших плечах, зап’ястях або ліктях.

Рада для початківців

Як новачок, ви можете знайти його важко збалансувати в цій позі. У таких випадках ви можете використовувати валик для відпочинку в нижній частині стегна і ваші зовнішніх ніг.

Розширена Поза переробки

Ця асана в просунутій позі, і, отже, не має ніякого подальшого прогресу.

Переваги з восьми Углов Пози

Ось деякі переваги Astavakrasana.

  • Це робить руки і зап’ястя сильним.
  • Тонізує і зміцнює м’язи живота, тим самим покращуючи травлення.
  • Це допомагає побудувати концентрацію і рівновагу.
  • Це позбавляє організм від стресу і тривоги.
  • Порушення менструального циклу і симптоми менопаузи, які заспокоїли.
  • Завдання пози допомагає тілу і розуму, щоб побудувати чудове поєднання.

Наука Позаду Astavakrasana

Це може здатися досить складній позі, коли ви вперше бачите його. Руки підніміть стегна, торс опускають в якийсь поштовх положенні вгору, а ноги обгорнуті навколо руки. Балансування вашого тіла в той час як ви підтримуєте свій світ, спокій і благодать може бути досить страшними. Якщо поза здається неможливим досягти, не здавайтеся тільки поки. Ви повинні працювати на вашій руці і основні сили першої, і з часом і досвідом, ви зможете досягти досконалості в цій асан, що забезпечує почуття схвильованості, а також розширення прав і можливостей.

Тепер, коли ви знаєте, як зробити Astavakrasana пози, що ви чекаєте? Тільки тоді, коли ви кинути виклик собі кожен день, що ви будете рости. Ця асана дає можливість підштовхнути себе і дізнатися щось нове про свій розум і тіло, як ви берете на себе завдання заволодіння ним.