Як це зробити Halasana і які його переваги

Home » Review » Yoga Basic » Як це зробити Halasana і які його переваги

Як це зробити Halasana і які його переваги

Halasana або Плуг Pose це асана. Санскр हलासन; Хала – плуг, асана – постава; Вимовляється як – ХА-LAHS-анна

Так само, як і інші пози йоги, то Halasana названий так тому, що основна форма пози нагадує типове плуг, який використовується в Тибеті і Індії. Плуг також міфічний символ, який показує в багатьох історіях з Тибету, Китаю, Індії та Єгипту. Це може бути цікаво дізнатися, що король Джанаки знайшов красиву дівчинку, як він орав поле. Він прийняв її і назвав її Сіти. Вона виросла і вийшла заміж за Раму. Ця історія говорить про те, як плуг використовується для виявлення прихованих скарбів. Практикуючий плуг поза робитиме це для вашого тіла. Ця асана одна з обробки представляє, що ви будете робити з самого початку в йозі. Але тільки один раз ваші ноги стосуються земель, стає передовий позою. Читайте далі, щоб дізнатися більше.

Що ви повинні знати, перш ніж ви робите Halasana

Найкраще займатися йогою рано вранці. У разі, якщо ви не можете прокинутися рано, або ціла купа доручень, щоб бігти, як тільки ви, ви можете практикувати цю асану у вечірній час. Просто переконайтеся, що ваш шлунок і кишечник порожній. Це гарна ідея, щоб залишити зазор не менше чотирьох до шести годин між вашою їжею і практикою.

Рівень: Basic / Intermediate
Стиль: Хатха Йога
Тривалість: від 30 до 60 секунд
Повторення: Ніхто
НЕ Відрізки: Плечі, хребту
Зміцнює: Spine, Neck

Як це зробити Halasana

 1. Ляжте на спину, з руки поміщені поруч з вашим тілом і долонями вниз.
 2. Вдихніть і підніміть ноги від землі, використовуючи ваші черевні м’язи. Ваші ноги повинні бути під кутом 90 градусів.
 3. Використовуйте свої руки, щоб підтримати ваші стегна і підійміть їх від статі.
 4. Принесіть свої ноги під кутом 180 градусів, так що ваші пальці розташовані над і за голову.
 5. Переконайтеся, що ваша спина перпендикулярно до землі.
 6. Утримуйте положення протягом хвилини, зосереджуючись на диханні. Видихніть і акуратно збити ноги. Уникайте ривків ноги, вивільняючи позу.

Запобіжні заходи і протипоказання

Ось деякі пункти застереження ви повинні мати на увазі, перш ніж робити цю асану.

 1. Уникайте практикувати цю асану, якщо у вас є такі проблеми:

а. Діарея
б. Менструація
с. травми шиї

 1. Якщо ви страждаєте від високого кров’яного тиску і астми, підтримують ноги з реквізитом в той час як ви практикуєте цю асану.
 1. Якщо ви вагітні, це зробити асану, тільки якщо ви практикували його протягом тривалого часу. Не починайте практикувати, коли ви завагітніли.
 1. Коли ви торкаєтеся ніг на землю, ця асана стає і передові йоги пози. Ви повинні зробити це асани під керівництвом досвідченого викладача йоги.

Рада для початківців

Як новачок, ви можете перенапруження шиї, коли ви потрапили в цю асану. Мета повинна бути натисніть вершини ваших плечей, щоб підтримувати спину і підніміть плечі трохи до вуха. Це гарантує, що задня частина шиї і горла м’які. Відкрийте вашу грудину, натиснувши лопатки щільно прилягають до спини.

Розширена Поза варіації

Після того, як ви освоїли Halasana і можете торкнутися ніг на землю, ви можете посилити свою практику, роблячи Паршв Halasana. Це, як це зробити.

 1. Після того, як ви берете на себе Halasana, ходити ноги до лівої сторони, наскільки ви можете. Ви повинні переконатися, що ви відчували себе комфортно.
 2. Цілком можливо, що одна сторона стегна буде опускатися на підлогу. Намагайтеся тримати таз нейтральним, щоб уникнути цього. Переконайтеся, що ваші стегна паралельні землі.
 3. Утримуйте позу протягом приблизно хвилини. Тоді, як ви вдихаєте, принести ноги назад в центр. Затримайтеся на кілька вдихів. Видихніть і повторіть з правого боку. Поверніться до центру і випуску.

Переваги орного Поза

Ось кілька дивних переваг Halasana.

 • Це асана масажує травні органи, і, отже, покращує травлення і регулює апетит.
 • Він регулює обмін речовин і допомагає у втраті ваги.
 • Це відмінна асана для пацієнтів з цукровим діабетом, оскільки він нормалізує рівень цукру в крові.
 • Він згинає спинний мозок і відпускає напруга в спині, тим самим покращуючи поставу і зменшуючи біль.
 • Це допомагає полегшити симптоми менопаузи і стимулює репродуктивну систему.
 • Це допомагає зменшити стрес і втому.
 • Ця асана також допомагає заспокоїти мозок.
 • Це дає хребет і плечі хороший стрейч.
 • Вона працює на щитовидній залозі, а також.
 • Це допомагає лікування болю в спині, безпліддя, синусит, безсоння і головні болі.

Наука Позаду Halasana

Практикуючи цю асану регулярно омолоджує і живить весь організм. Halasana збільшує приплив крові і податливість в поперековому і грудні областях в організмі, а також випускає стрес і напруження в горлі і шиї. Якщо є накопичення слизу або харкотиння в дихальній системі або придаткових пазух носа, ця асана допомагає очистити все це. При регулярній практиці, ваше дихання буде також спрощено.

Halasana загоює і заспокоює симпатичну нервову систему. Це допомагає збалансувати виділення в залозах, зокрема, тироксин і адреналін. Він також видаляє токсини з сечового і травного тракту. Якщо ви мали історію високого кров’яного тиску, ця асана допомагає зменшити гіпертонії, а також.

підготовчі Пози

Саламбо сарвангасани
сет бандха сарвангасани

Follow-Up Пози

Адо Муха Svanasana
Paschimottanasana

Тепер, коли ви знаєте, як зробити Halasana пози, що ви чекаєте? З практикою ви навчитеся робити цю асану, не надаючи надто багато м’язової сили, як ви будете піднімати свій хребет, тому що це живий, а не силою. Це дозволить забезпечити безпечну практику. Halasana поліпшить ваше здоров’я і життєздатність.