Як це зробити Matsyasana і які його переваги

Home » Review » Yoga Basic » Як це зробити Matsyasana і які його переваги

Як це зробити Matsyasana і які його переваги

Matsyasana або риби Pose є асана. Санскр मत्स्यासन; Matsya – Риба, Асана – Поза; Виражена Як – MOT-см-AHS-анна

Коли ви озираєтеся тому, індуїстська міфологія стверджує, що Matsya був втіленням Господа Вішну, зберігача Всесвіту. Кажуть, що земля стала корумпованою, і потоп збирався змити землю. Вішну надягали аватар риби, званої Matsya і транспортуються всі мудрецям безпеки, забезпечуючи тим самим всю їх мудрість була збережена. Ця асана прагне бути зосередженим і стійким, коли ви відчуваєте, з рівноваги, так само, як Matsya вдарив, що баланс між землею і морем.

Що ви повинні знати, перш ніж ви робите Matsyasana

Дуже важливо, щоб переконатися, що ваш кишечник і шлунок порожній, перш ніж виконувати цю асану. Це може бути гарною ідеєю, щоб дати зазор в декілька годин між останнім прийомом їжі і фізичних вправ. Це дозволить достатньо часу для вашої їжі добре засвоюється. Ця асана працює найкраще, коли практикується вранці, але ви можете практикувати це у вечірній час теж.

Рівень: Базовий
тип: Хатха Йога
Тривалість: від 30 до 60 секунд
Повтор: Жоден
не розтягувати: горло, пупок, велика поперековий м’яз (згиначі стегна), передньої частини шиї, м’язів (міжреберні) між ребрами
підсилює: М’язи верхньої частини спини, задня частина шиї

Як це зробити Matsyasana

 1. Ляжте на спину, переконавшись, що ваші ноги разом, і ваші руки зручно розміщені поруч з вашим тілом.
 2. Помістіть долоні під стегнами так, що долоні звернені до землі. Тепер, доведіть лікті ближче один до одного, поміщаючи їх близько до вашої талії.
 3. Схрестіть ноги так, щоб ваші ноги перетинаються один з одним в вашому центрі, і ваші стегна і коліна знаходяться на поле.
 4. Вдихніть і підніміть груди вгору так, щоб ваша голова також піднята, і ваша коронка стосується статі.
 5. Переконайтеся, що вага вашого тіла на ліктях, а не на голові. Як груди підводиться, злегка герметизувати лопатки.
 6. Утримуйте позицію тільки до тих пір, поки комфортно. Дихайте нормально.
 7. Видихніть і звільнити місце, піднявши голову, а потім опускаючи грудну клітку на землю. Розплутати ноги і розслабитися.

Запобіжні заходи і протипоказання

 • Найкраще, щоб уникнути цієї пози, якщо ви страждаєте від високого або низького кров’яного тиску.
 • Крім того, у пацієнтів з безсонням і мігренню просять утриматися від риби Пози.
 • Якщо у вас була травма спини, настійно рекомендується, щоб уникнути цієї асани.

Рада для початківців

Як новачок, то можливо, що ви можете відчути напругу у вашій шиї, коли ви починаєте практикувати цю асану. Щоб уникнути цього, ви можете або трохи нижче груди, або покласти складену ковдру під головою, поки ви не відчуєте себе комфортно в цій асан.

поза Варіації

Ця асана також може бути зроблена з ногами тримали прямо і пальці, що вказують назовні. Для того, щоб засікти його трохи, ви могли б також підняти ноги близько шести дюймів від землі, забезпечуючи ваші пальці загострені.

Якщо ви хочете, щоб збільшити розтяжку, помістіть руки в Анджали мудра, замість того, щоб помістити їх під сідниці. Для того, щоб привести свої руки в Анджали мудра, розім’яти руки, і нехай ваші пальці вказують на стелю.

Переваги Риба Поза

Ось кілька дивних переваг matsyasana.

 • Ця асана підбурює поглинання поживних речовин. Він також розтягує грудні і шийні площі і знімає напругу в плечах і шиї.
 • Це знімає проблеми з диханням, оскільки це сприяє правильному виду дихання.
 • Він також тонізує гіпофіз, паращитовидних залоз і шишкоподібної залози.
 • Вона розтягує спину і тонізує її, тим самим знімаючи навантаження зі спини і болі в спині.
 • Це також робить м’язи у верхній частині спини і задньої частини шиї сильніше.
 • Це дає згиначі стегна і м’язи між ребрами хороший стрейч.
 • М’язи в передній частині шиї і живота активується.
 • Горло і органи травлення отримати хороший масаж.
 • Ця асана допомагає поліпшити поставу.
 • Відомо , що знищити всі хвороби, і особливо корисно для наступних цілей :
  а. Запор
  б. Респіраторні захворювання
  гр. М’які болю в спині
  д. Втома
  е. Занепокоєння
  е. менструальний біль

Наука Позаду Matsyasana

Ця асана відома, щоб ви зосереджені і пружними, коли ви відчуваєте невпевненість і струшують. У цій асан ноги заземлені до того, що вони відчувають себе глибоко занурилася в землю. Це піднімає груди і поглиблює дихання. Риба Поза робить спину і живіт сильніше, а крива шиї працює на користь щитовидної залози. Як і всі назад изгибающих пози, ця асана працює в напрямку освітлення вашого настрою.

Вони кажуть, що ця асана працює як освіжаючий перерву, який мелені вас і розбудити вас. Ви будете почувати себе енергійними і сповнений життя. Ніхто не заважає вам робити цю асану в середині дня! Якщо ви перебуваєте на вашому столі роботі, і ваш хребет округлюються в той час як ви сидите весь день, ви можете створити руху, схожі на Matsyasana, сидячи в кріслі, щоб повністю змінити відбитки вашої постави.

Ви не повинні «прокинутися і відчути запах кави», якщо ви інтегрувати Matsyasana у вашому повсякденному житті. Ви почнете жити повним життям, як ви залишатися енергійними і повністю живим кожен момент.