Як це зробити Parivrtta Trikonasana і які його переваги

Home » Review » Yoga Basic » Як це зробити Parivrtta Trikonasana і які його переваги

Як це зробити Parivrtta Trikonasana і які його переваги

Parivrtta Trikonasana також відомий як Круговий трикутник Pose є асана. Parivrtta – Круговий, Trikona – Трикутник, Асана – Поза; Вимовляється як – п-е-е-vrit-трик тах конуса AHS-анна

Ця асана в основному лічильник ставить на Утхіте Trikonasana і, безумовно, складніше. Ця асана є поєднанням переднього вигину і глибокий поворот. Необхідно гарне почуття рівноваги і почуття відкритості для того, щоб досягти стабільності в позі. Це одна з перших постійних поз, які ви дізнаєтеся, коли ви реєструєте себе в курсі йоги. Вона вчить, як працювати кожну частину вашого тіла в унісон один з одним.

Що ви повинні знати, перш ніж робити асани

Як і всі асани в йозі, дуже важливо, щоб ваш кишечник і шлунок чистою. Переконайтеся, що у вас є страви, принаймні чотири-шість годин до тренування, так що ви даєте вашій системі досить часу, щоб переварити їжу і видавати необхідну енергію для тренування.

Кращий час для занять йогою, як правило, на світанку або в сутінках.

Рівень: Базовий
тип: Хатха Йога
Тривалість: 30 секунд
Повтор: Після того, як на кожній стороні
Відрізки: колінні, тазостегнові, плечі, стегна, колонка хребетний, Thorax, щиколоток, біцепс, Телята, паху
Зміцнює: Коліна, Стегна, щиколоток

Як це зробити Parivrtta Trikonasana (Круговий трикутник Поза)

 1. Стенд прямо на своєму килимку, бажано в Tadasana.
 2. Потім, візьміть три ноги крок назад правою ногою, і перетворити його в приблизно 25 градусів в сторону. Ваші ліві пальці повинні бути спрямовані вперед. На цьому етапі ваша точка стегна повинна бути звернена в сторону мату. Крім того, швидко перевірити вирівнювання ніг. Вони повинні бути на ширині плечей, причому обидві п’яти вирівняні один з одним. П’яти і арка також повинні бути вирівняні.
 3. Покладіть ліву руку на талії, і вдих і підніміть праву руку над головою, як ви подовженим хребет.
 4. Твердо корінь зовні задньої ноги і тягнути в нижній частині вашого живота, щоб ваша нижня частина спини підтримується. Видихніть і шарнір вперед на талії. Переконайтеся, що ваш хребет розтягується, як ви досягнете з правою рукою.
 5. Залежно від вашої гнучкості та діапазону руху, дозволяють права рука тягнутися до гомілки або на підлозі за межами вашої ноги. Вдихніть і продовжувати розширення через маківку голови, переконавшись, що ваш хребет довго.
 6. Швидко перевірити, якщо за межами правої ноги міцно вкоренилися в землі. Потім видихнути і повернути ліворуч. Простягніть ліву руку до неба, як ви дивитеся на нього.
 7. Дихайте повільно і глибоко, як ви тримаєте позу протягом декількох секунд.
 8. Щоб вийти з пози, дивитися на ліву ногу, і тягнути живіт. Потім, вдихніть і злегка піднятися. Покладіть руки на талії і привести ноги разом. Повторіть асану на протилежному боці.

Запобіжні заходи і протипоказання

Це кілька пунктів застереження ви повинні мати на увазі, перш ніж робити цю асану:

 1. Якщо у вас є спини або травми хребта, ви повинні зробити це асани тільки під наглядом фахівця. Якщо немає, то краще за все, щоб уникнути практики цієї асани.
 1. Крім того, щоб уникнути цієї асани, якщо у вас є такі умови:

а. Низький кров’яний тиск
б. Мігрень
с. Пронос
д. Головний біль
е. безсоння

Рада для початківців

Якщо припустити вузьку позицію, ця асана стає легше. Тому, як новачок, зробити це практикою, щоб довести руки ближче до внутрішньої нозі.

Розширений Поза Variations

Щоб поглибити позу, довести нижню руку до зовнішньої сторони ноги, розташованої перед, а потім щільно притисніть передпліччя до зовнішніх гомілок. Тиск руки на нозі поглибить обертання тулуба.

Переваги The обертався трикутник Поза

Ось деякі дивовижні переваги Parivrtta Trikonasana.

 • Це дає ногам хорошу розтяжку і робить їх сильними.
 • Стегна і хребет отримати хорошу розтяжку.
 • Практика цієї асани відкриває груди, і, отже, дихання поліпшується.
 • Біль у спині полегшення.
 • Органів черевної порожнини стимулюються і, отже, травлення поліпшується.
 • Баланс, фокус і концентрація поліпшуються.

Наука Позаду Parivrtta Trikonasana

Є два різних динамічних енергій, пов’язаних з позі Revolved трикутника. Перше укорінення ноги на землю, а другий направляють енергію вгору через витягнуті руки. Ця асана є ідеальним союзом стхіра і сукха або зусиль і легкості. Завдяки цьому, інші протилежності, як м’яке і жорстке, стиснення і розширення, спадні і висхідні і Сонце і Місяця, також розглядаються в цій асан.

Хоча ця асана здається поворот, коли ви досягнете статі, ви зрозумієте, що це більше про балансуванні. Але ви будете почувати себе стійко і комфортно, якщо ви знаєте, як використовувати ядро ​​і м’язи ніг, щоб підтримати себе. Коли ви отримаєте право вирівнювання, ви досягнете гнучкості і сили, як ви баланс себе з енергетично, так і фізично. Практика цієї асани не тільки робить ваш розум стійким, але це також дає вам відчуття свободи. Тоді, як одна рука досягає землі, а інший злітає до неба, ви знайдете стабільність, яка дозволить вам віддатися сьогоденням і майбутнім.

Тепер, коли ви знаєте, як зробити трикутник кругової пози, що ви чекаєте? Ця асана про балансуванні протилежності. Вона має деякі великі уроки, щоб запропонувати, найважливіше істота справу із суперечливими енергіями. Не відмовляйте собі в велич цієї простої, але хитрою асану, щоб знайти себе по-справжньому вільним.