Як це зробити Paschimottanasana і які його переваги

Home » Review » Yoga Basic » Як це зробити Paschimottanasana і які його переваги

Як це зробити Paschimottanasana і які його переваги

Paschimottanasana, сидить Нахил вперед, або Інтенсивні Спинний Stretch є асана. Санскр पश्चिमोत्तानासन; Paschima – Захід / Назад, Uttana – Інтенсивне Stretch, асана – поза; Вимовляється як – POSH-е-е-MoH-тан-AHS-анна

Це, здавалося б, простий асана є класичним Хатха Йога являє, що має багато переваг. Paschimottanasana охоплює цілі багато систем в організмі і є особливо корисним для лікування діабету і високого кров’яного тиску. Ця асана також дає всьому тілу хорошу розтяжку. Цікаво, що передня частина тіла називається Сходом і назад зазвичай називають Заходом. Ця асана концентрується на задній частині тіла, і, отже, вона називається як такої. В англійській мові, ця асана називається Сидяча нахил вперед або Intense дорсальній Stretch.

Що ви повинні знати, перш ніж робити асани

Ви повинні переконатися в тому, щоб тримати ваш шлунок і кишечник порожній, перш ніж практикувати цю асану. Є їжі, принаймні чотири-шість годин, перш ніж робити асану так, що ваша їжа перетравлюється і є достатньо енергії, щоб ви витрачаєте під час практики.

Найкраще займатися йогою насамперед вранці. Але в разі, якщо ви не можете працювати в першій половині дня, це добре практикувати це у вечірній час.

Рівень: Базовий
тип: Хатха Йога
Тривалість: 30 – 60 секунд
Повтор: Ніхто
не розтягувати: Хребет, плечі, біцепс
Зміцнює: Назад, Хребет

Як це зробити Paschimottanasana

 1. Сидіть прямо, з ногами, витягнутими перед вами. Переконайтеся, що ваші пальці зігнуті до вас.
 2. Вдихніть і підніміть руки над головою. Stretch.
 3. Видихніть і нахилитися вперед. Відчуйте складку від ваших тазостегнових суглобів. Ваш підборіддя повинен рухатися в напрямку ваших ніг.
 4. Простягніть свої руки, і нехай вони досягають далі вони можуть, можливо, до ваших пальців. Але переконайтеся, що ви не розтягувати занадто далеко.
 5. Вдих. Потім, злегка піднявши голову, подовжене хребет.
 6. Видихніть і перемістити пупок осторонь колін.
 7. Повторіть це кілька разів. Потім помістіть голову на ноги, і утримувати позу.
 8. Вдихніть і придумати назад в сидячому положенні з руки витягнута.
 9. Видихніть і опустіть руки.

Запобіжні заходи і протипоказання

Це кілька пунктів застереження ви повинні мати на увазі, перш ніж робити цю асану.

 • Уникайте цю асану, якщо у вас астма або діарея.
 • У разі, якщо у вас є травми спини, ви повинні переконатися в тому, щоб практикувати цю асану тільки під керівництвом сертифікованого інструктора йоги.
 • Вагітні жінки повинні уникати практики цієї асани.

Рада для початківців

Як новачок, ви повинні пам’ятати, ніколи не змушуйте себе, якщо вас не влаштовує в передньому вигині. Це більш важливо, якщо асана передбачає, сидячи на підлозі. Коли ви рухаєтеся вперед, і ви відчуваєте, що простір між пупком і лобкової скорочується, стоп, підняти себе трохи, і продовжувати рухатися вперед. Як новачок, ваші напружені м’язи ніг можуть зробити його важким для вас зігнути занадто багато, і це може виглядати, як ви сидите. Все добре. З практикою, ваше тіло стане більш гнучким.

Розширена Поза переробки

Для того, щоб збільшити розтяжку, поки ви в цьому асан, необхідно повторно розширити свої лікті. Щоб зробити це, коли ви знаходитесь в асан, ви повинні обхопити руками навколо підошви ваших ніг. Можна також включити задню частину з одного боку, до підошви, і зчеплення зап’ястя з іншою стороною.

Переваги сидить Форвард Бенд

Ось деякі дивовижні переваги Paschimottanasana.

 • Ця асана заспокоює розум, а також знімає легку депресію і стрес.
 • Плечі, хребет і стегно отримати хорошу розтяжку.
 • Нирки, печінка, матка, яєчники і активуються.
 • Практикуючи цю асану регулярно допомагає поліпшити травлення.
 • Менопауза і менструальний дискомфорт може бути combatted з цієї асани.
 • Занепокоєння, головні болі і втома знижується.
 • Високий кров’яний тиск, безсоння, безпліддя і синусит можна вилікувати за цієї асани.
 • Paschimottanasana кажуть, для лікування захворювань, підвищення апетиту і зниження ожиріння.
 • Ця асана особливо добре працює для жінок після того, як вони поставили дитина.

Наука Позаду Paschimottanasana

Ця асана дає задню частину тіла добре розтягуватися, весь шлях від кісточок до голови. М’язи передньої частини тіла стискаються, і це створює тиск на черевної порожнини та грудної клітини, тим самим, покращуючи дихальні функції і функціонування внутрішньочеревного залоз, зокрема, зосередивши увагу на секретах. Гнучкість в поперековій області, стегон і стегон поліпшується. Існує посилення в циркуляції крові в спині, і нерви спинного мозку тоновані. Ця асана також допомагає зменшити жир в стегнах, стегон і області живота. Ця асана очищає Наді, а також стимулює Кундаліні Шакті.

Тепер, коли ви знаєте, як зробити сидячи нахил вперед позі, що ви чекаєте? Paschimottanasana дуже розслабляє. Дивно, як є так багато відбувається (розтягнення, тонування, зміцнення), і ви як і раніше вдається відчувати себе такими, що відпочили і розслабленими. Тобто сила йоги.