Як це зробити Sukhasana і які його переваги

Home » Review » Yoga Basic » Як це зробити Sukhasana і які його переваги

Як це зробити Sukhasana і які його переваги

Sukhasana, Easy Поза, Гідна Позою, або Приємна Позою є асана практикується в йозі. Санскр सुखासन; Сук – задоволення, Асана – Поза; Вимовляється як – Су-Ках-SAH-Нах.

Ця поза найкраще підходить для медитації для початківців, так і просунутих практиків. Sukhasana походить від санскритського слова сукха, що означає легке, радість, комфорт і задоволення. Люди різного віку можуть зробити цю асану.

Що ви повинні знати, перш ніж робити асани

Ця асана є медитативної позою, так що краще, якщо ви практикуєте цю позу вранці.

Це не обов’язково, що ця асана повинна бути зроблена на порожній шлунок. Але якщо ви до або після його з асани йоги, то краще за все у вас є страви, принаймні чотири до шести годин, перш ніж робити цю асану. Крім того, переконайтеся, що ваш кишечник в чистоті.

Рівень: Базовий
тип: Виньяса
Тривалість: До тих пір , як вам зручно
Повторення: Ніхто
НЕ Відрізки: колінні, гомілковостопні
Зміцнює: Назад

Як зробити Sukhasana

 1. Сидіть прямо, з ноги витягнувши перед вами.
 1. Тепер схрестіть ноги так, щоб ваші коліна широко, гомілок перетинаються, і кожна нога ставиться під коліном. Ваші коліна повинні бути зігнуті, і ваші ноги повинні бути заправлені в тулуб.
 1. Ваші ноги повинні бути розслаблені, а зовнішні краї повинні лежати на підлозі, а внутрішня кромка повинна арку на гомілках. Коли ви дивитеся вниз на ноги, ви повинні побачити трикутник, утворений гомілок, які перетинаються і обидва стегна.
 1. Забезпечити комфортний простір між тазом і ногами. Ваш таз повинен знаходитися в нейтральному положенні.
 1. Ваша спина повинна бути збалансована таким чином, щоб куприк і лобкова кістка знаходиться на однаковій відстані від підлоги.
 1. Тепер, коли ваші ноги знаходяться на своєму місці, ви можете розмістити ваші долоні складені на колінах. Або ви можете також покласти їх на коліна долонями вгору або долонями вниз.
 1. Подовжений куприк, і ущільнити плечі. Але переконайтеся, що нижня частина спини не вигнулась так, що вона тицяє нижні ребра вперед.
 1. У йозі, вони кажуть, що якщо ви можете сидіти в позі протягом двох годин і тридцять дві хвилини, ви впоралися з цим. Ви можете сидіти в цій позі до тих пір, як вам зручно.
 1. Просто переконайтеся, що ви чергувати схрещування ніг. Ви можете тримати праву ногу над лівими по парних днях, а зліва над правом на непарні дні.

Запобіжні заходи і протипоказання

Ось деякі пункти застереження ви повинні мати на увазі, перш ніж практикувати цю асану.

 1. Уникайте цю асану, якщо у вас є стегна і травма коліна, або якщо вони обидва запалюються.
 1. Практика обережність, якщо у вас є послизнувся проблеми диска. Ви можете використовувати амортизацію, щоб зробити позу комфортно.

Поза для початківців

Як новачок, це може бути важко сидіти прямо на підлозі протягом тривалого часу. Ви можете використовувати блоки і амортизацію, щоб отримати право постави. Ви також можете притулитися до стіни, щоб тримати спину прямо.

Розширена Поза підганяючи

Ця асана може виглядати дуже просто, але це не так просто, як це виглядає. Після того, як ви звикнете до позі, ви повинні встановити твердий намір і нахилятися в медитативний стан. З практикою, ви будете відчувати більшу радість і щастя наповнюючи серце.

переваги Sukhasana

Ось деякі дивовижні переваги Sukhasana.

 1. Він поширюється відчуття спокою і миру через ваш розум і тіло.
 1. Це розслабляє мозок.
 1. Ви будете почувати себе все виснаження, стрес, занепокоєння і залишити свою істоту.
 1. Груди і комір кістка розширюється.
 1. Ваше положення тіла поліпшується.
 1. Практикуючи цю асану допомагає подовжений хребту.
 1. Ваша спина стає сильнішою і стійкішою.
 1. Ця асана дає коліна і щиколотки хорошу розтяжку.

Наука Позаду Easy Поза

Якщо ви будете тримати право постави, як ви практикуєте Sukhasana, створити невимушену атмосферу для вашого розуму і тіла. Ви повинні переконатися, що вага вашого тіла рівномірно розподіляється на ваші сідничні кістки, коли ви берете на себе позицію. Це гарантує, що ваші плечі в тому ж рядку, що і ваші стегна, і що ваша голова знаходиться прямо в центрі вашого хребта. Це може бути досить складним завданням, щоб розслабити ноги, як ви сидите в цій позі. Але як тільки ви освоїте це, ви станете професіоналом в цій асан. Для всього цього вам буде потрібно ваше ядро, щоб бути сильним. Коли ви зробите це асани регулярно, весь ваш торс отримує тоноване. Коли все це поширюється на хребет, ви будете рухатися вашу увагу до вашого серця. Коли це станеться, ви отримаєте комфортно в позі, і отримати як фізичне, так і психічне рівновагу.

Коли ваше тіло стійко, і ваше дихання синхронізується і розширюється, ви знайдете крайню радість. Тоді ви розумієте, що ваш розум, дихання і тіло єдині, і ваше серце вільне від тягаря.

підготовчі Пози

Dandasana

Follow-Up Пози

Anulom-Vilom
Капалабхаті
Vajrasana
Uttanasana
Balasana
Dhanurasana

Йога це все про те, підключені до себе під час здачі в спробі виправити асану. Це приносить мир, радість і легкість. Якщо вам вдасться сплести цю асану в ваше життя, ви будете рухатися через нього без будь-якого страху або паніки.