Як це зробити Ustrasana (Camel Поза) і які його переваги

Home » Review » Yoga Basic » Як це зробити Ustrasana (Camel Поза) і які його переваги

Як це зробити Ustrasana (Camel Поза) і які його переваги

Ustrasana, Ushtrasana або Camel Поза є асана. Санскр उष्ट्रासन; Устра – Верблюд, Асана – Поза; Виражена Як OOS-TRAHS-анна

Ця асана, в народі званого Camel Позою, є відсталим вигином проміжного рівня. Устра означає верблюд на санскриті, і ця поза нагадує верблюд. Відомо, щоб відкрити серцеву чакру і збільшити міцність і гнучкість. Ця асана також часто називають Ushtrasana.

Що ви повинні знати, перш ніж робити асани

Ця асана є дивним нахилом назад. Воно повинно бути здійснено вранці разом з іншими асанами йоги. Але якщо ви не можете керувати часом для тренування вранці, підпрограма йоги ввечері буде творити чудеса для вас.

Ця асана повинна бути здійснено на практиці, коли ваш шлунок і кишечник порожній. Переконайтеся, що ви мали їжу, принаймні чотири-шість годин до практики.

Рівень: Базовий
тип: Виньяса
Тривалість: від 30 до 60 секунд
Повторення: Ніхто
не розтягувати: Живіт, Стегна, Thorax, щиколоток, чотириголового м’яза стегна, паху, велика поперековий м’яз, Горло, Вся передня частина тіла
Зміцнює: Назад

Як це зробити Ustrasana

 1. Почніть асани стоячи на колінах на своєму килимку і розміщуючи свої руки на стегна.
 2. Ви повинні переконатися, що ваші коліна і плечі знаходяться в одній і тій же лінії, і підошви ваших ніг стикаються зі стелі.
 3. Вдихніть і залучити куприк в напрямку вашого лобка. Ви повинні відчувати тягу на пупку.
 4. У той час як ви робите це, вигинати спину. Акуратно ковзати долоні ноги і випрямити руки.
 5. Тримайте шию в нейтральному положенні. Це не повинно бути напруженими.
 6. Утримуйте позицію протягом приблизно 30 до 60 секунд, перш ніж відпустити позу.

Запобіжні заходи і протипоказання

Найкраще практикувати цю асану під керівництвом інструктора йоги. Якщо у вас є спини або шиї травми, або якщо ви страждаєте від низького або високого кров’яного тиску, то краще за все, щоб уникнути цієї асани. Ті, хто страждає від безсоння або мігрені слід уникати цієї асани.

Поради для початківців

При рушанні, це може бути важко досягти ваших ніг з руками, не викликаючи напругу в спині або шиї. Ви можете перетворити ваші пальці, і підняти п’яти. Якщо ви все ще не можете досягти ваших ніг, використовуйте дерев’яний брусок і помістіть обидві руки на них.

Переконайтеся, що ви не тримаєте цю позу протягом більше 20 секунд, коли ви новачок.

Розширений Поза Variations

Щоб поглибити позу, все, що вам потрібно зробити, це торкнутися ваших стегон, литок і внутрішні ноги в той час як ви знаходитесь в позі.

Переваги Ustrasana (Camel Поза)

 • Ця асана допомагає поліпшити травлення, як це масаж внутрішніх органів.
 • Він відкриває груди і лобові частини тулуба.
 • Він зміцнює спину і плечі.
 • Це допомагає полегшити біль в нижній частині спини.
 • Це робить хребет більш гнучким, а також допомагає в поліпшенні вашої постави.
 • Він знімає менструальний дискомфорт.

Наука Позаду Ustrasana

Ця асана є дивовижною натяжкою. Він працює в напрямку відкриття до передньої частини вашого тіла, а також відкриваючи грудні м’язи і згиначі стегна. Він також тонізує кінцівки, стегна, груди і живіт. Таким чином, в основному, вся фронтальна область і сторони нашого тіла брати участь в цій асан.

Він також повільно, але вірно, працює на кровоносну, дихальну, лімфатичну, скелетної, ендокринної та травної систем в організмі. Якщо ви страждаєте від діабету, астми, щитовидної залози, паращитовидних залоз, спондиліт, або бронхіт, ця асана працює як терапія на всіх з них. Лікарі також рекомендують цю асану людям, які страждають на ожиріння або мають проблеми з нирками або репродуктивної системи. Він також сказав, щоб залікувати коліт, запор і диспепсія.

Кундаліні потік йоги вважає, що ця асана може відкрити і пробудити серцеву чакру.

підготовчі Пози

Dhanurasana
бхунджангасана
Salabhasana
Супта Virasana
Virasana
Урдхва Муха Svanasana

Follow-Up Пози

Dhanurasana
Сарвангасана
Chakrasana
Virasana
Janusirsasana
Dandasana

Так само, як верблюд виживає в екстремальних умовах пустелі, ця асана, якщо практикується регулярно, може допомогти вам подолати кінцівки, що життя кидає на вас, будьте то фізично чи розумово.