איך יוגה יכולה לעזור לך לרדת במשקל

Home » Review » Weight Loss » איך יוגה יכולה לעזור לך לרדת במשקל

 איך יוגה יכולה לעזור לך לרדת במשקל
עושה יוגה באופן קבוע מציע יתרונות רבים, כולל גורם לך להרגיש טוב יותר לגבי הגוף שלך כמו שאתה להתחזק יותר גמיש, וחיטוב השרירים, הפחתת מתח, ושיפור רווחתם הנפשית וגופנית. אבל איך זה יכול לעזור לך לרדת במשקל?

מה יוגה לא יכול לעשות

תרגול כל סוג של יוגה יבנה כוח, אך מחקרים מראים כי יוגה אינה מעלה קצב הלב שלך מספיק כדי להפוך אותו הצורה היחידה של פעילות גופנית שאתה צריך להשיל קילוגרמים. כדי לרדת במשקל, אתה חייב לאכול בריא ולשרוף קלוריות על ידי עושה תרגיל זה מעלה את קצב הלב שלך על בסיס קבוע. עוד סגנונות יוגה נמרצים יכולים לספק אימון טוב יותר מאשר יוגה עדינה, אבל אם הרזיה היא המטרה העיקרית שלך, אתה רוצה לשלב יוגה עם ריצה, הליכה, או כל פעילות גופנית אירובית אחרת כי אתה נהנה. ובכל זאת, יוגה יכולה לשחק תפקיד חשוב בתכנית הרזיה.

מה יוגה יכולה לחולל

בעוד ירידה במשקל יכול להיות פשוט על קלוריות קלוריות לעומת החוצה משוואה, הרבה יותר נכנס לשנות את ההרגלים שלך בהצלחה לקבל החלטות בריאות לטבע השני. יוגה מסייעת ידי הבאה כדאי בהרמוניה עם הגוף שלך, שיפור הדימוי העצמי ואת תחושת רווחה. הפחתת מתח ובכך מדגיש אכילה היא דרך נוספת כי יוגה יכולה לתמוך הרזיה. על ידי עידוד אורח חיים בריאים, תרגול יוגה עקבי עושה את זה יותר סביר להניח כי תוכל לשמור ההרזיה שלך. אולי הכי משמעותי, הדגש של יוגה על ההקשבה לגוף שלך בראש ובראשונה יכול להיות שינוי ים עבור אנשים נאבקו כדי להשיל קילוגרמים בעבר. יוגה יש תפקיד חשוב לשחק גישה הוליסטית הרזיה.

איזה סוג של יוגה?

אם מעולם לא עשה יוגה לפני, הקפד להתחיל עם כיתות מרמת מתחילים. תוכל לשרוף את הקלוריות ביותר בכיתות ויניאסה אתלטים. סגנונות אלה בדרך כלל מתחילים עם סדרה מהירה של תנוחות שנקראות ברכות שמש, ואחריו זרימת תנוחות עמידות אשר תשמורנה אותך נע. ברגע שאתה התחמם, עמוק מתיחות כפיפות לאחור מוצגים. ויניאסה כוללת הרבה סגנונות יוגה פופולריים, מזיע, כגון:

  • אשטנגה : אשטנגה יוגה היא סגנון מאוד נמרץ של התרגול המתרגל שלה הן בין הייעודי של היוגים ביותר. למתחילים קרובות מעודדים להירשם לסדרת שיעורים, אשר תסייע עם מוטיבציה. מאז אשטנגה עוקב אחר אותו בסדרה של תנוחות כל זמן, ברגע שאתה לומד את הרצף, אתה יכול להתאמן בכל עת בבית או להצטרף לקבוצה מייסור בסגנון, שבו יש מורה נוכח אך כל תלמיד הולך בקצב שלהם.
  • פאוור יוגה : יוגה כוח היא מאוד פופולרית במכוני כושר ומועדוני בריאות, למרות שהוא זמין נרחב באולפני יוגה ייעודיים כמו גם. פאוור יוגה מבוססת על בניית החום והעוצמה של אשטנגה תוך ויתור על סדרה של תנוחות קבועות.
  • יוגה חמה : יוגה ויניאסה מתבצעת בחדר חם קופץ את ההימור על ידי הבטחה אתה תזיע דליים. שימו לב כי ביקראם יוגה חמה אינן מלים נרדפות. ביקראם היא בסגנון חלוצי של יוגה חמה, הכוללת סדרת סט של תנוחות, אכן, תסריט שפיתח מייסד ביקראם צ’ודהורי. בימים אלה, ישנם סגנונות רבים אחרים של יוגה חמה העושים שימוש בחדר החם אבל לא הסדרה ביקראם.

יוגה עדינה, תוך שריפת קלוריות פחות, הוא עדיין דרך מצוין לטפח ולטפל בגוף שלך.

  • האטת יוגה : אמנם לא כל כיתות ההאטה הם עדינות, המונח הגיע לשמש אולפני יוגה כדי לציין כיתות שאינן קשורות ויניאסה. שאל בסטודיו או בחדר הכושר שלך.
  • יוגה אינטגרל : כשם שהשם מרמז, אינטגרל הוא על כל שילוב הגוף והנפש במטרה לחיות חיים מאושרים יותר. זוהי גישה שיכולה להפיק תועלת רבה לאנשים המרגישים מנותקים מגופם.
  • יוגה Kripalu : Kripalu הוא סגנון ידוע קבלתה הפתוחה בכל הרמות של סוגי תרגול גוף. הגישה האישית שלו הפכה אותו לבחירת דף עבור אנשים עצבניים על השתתפות שיעורים קבוצתיים.

עושה יוגה בבית

אתה גם יכול לעשות יוגה בבית על הימים שאתה לא יכול לעשות בכיתה. אתרי וידאו באינטרנט יוגה מקלים להתאמן בסלון שלכם. כדי למקסם את היתרונות של היוגה, זה נהדר לעשות קצת כל יום. החל תרגול מדיטציה הביתה הוא אחר. היתרונות של יוגה הם נפשיים ופיסיים, מה שהופכים אותו לחלק אינטגרלי של משטרים רבים הרזיה מוצלחת.