איך להתחיל יוגה כאשר אתה ביגר גוף

Home » Review » Yoga Basic » איך להתחיל יוגה כאשר אתה ביגר גוף

 איך להתחיל יוגה כאשר אתה ביגר גוף
קל להתחיל לתרגל יוגה יכול להיות מפחיד עבור מישהו: אתה מוכן ליהנות מהיתרונות של היוגה, אבל איך עושים את הקפיצה ממש עושה את זה? אולפני יוגה יכולים להיראות כמו מועדוני פרטים שבו אתה צריך לדעת את לחיצת יד סיסמא הסודית לפני שירשו לך להצטרף. הוסף תרחיש זה הדימוי הפופולרי של יוגי: צעיר, גמיש, ואת קלוע כמו בייגלה ב סטרץ עור הדוק. מה אם התמונה דומה אך במעט את עצמך? אם אתה גדול-גוף, להתגבר על המשוכות שכליות וגופניות מנסה יוגה בפעם הראשונה יכול להיות אפילו יותר מאתגר.

למה לעסוק ביוגה?

כל פעילות גופנית תשפר את הניידות שלך ובריאות כללית. עושה יוגה מפחיתה מתח, משפרת את הגמישות, וכן מגביר טונוס שרירים וכוח. אנשים עם גופים גדולים לעתים קרובות מתקשים עם כאבי פרקים; יוגה יכולה לעזור על ידי שיפור מערך של הגוף כדי להפחית עומס על המפרקים בכך שהוא מאפשר מסגרת לשאת יותר ממשקל הגוף. יוגה גם מפתחת האיזון שלך, שעוזר לך להרגיש מקורקע ומגביר אריכות ימים. יוגה מסייעת להביא את הקשר בין הגוף לנפש לקדמת הבמה, אשר יכול לשפר את הדימוי עצמי ולקבלה של הגוף שלך. והכי חשוב, יוגה יכולה לעזור לך להרגיש טוב יותר הן על ידי שיפור הכושר הגופני שלך ומרומם את מצב הרוח שלך.

איך להתחיל

הדרך הטובה ביותר ללמוד יוגה היא ממורה מוסמכת לשיעור יוגה. שיעורים מיוחדים לסטודנטים גדולים בעל גוף הופכים פופולריים יותר, אך לא ניתן למצוא בכל מקום. כמו הקמת יוגה מזהה צורך, יותר מורים עוברים הכשרה בעיבודים לסטודנטים גדולים. אם אפשרויות אלה אינן זמינות לך, אתה כנראה יהיה לך החוויה החיובית ביותר מ שיעורי יוגה הראשונים שלך בפועל ההאטה עדינה ברמה של מתחילים. Kripalu, ויניוגה, ו אינטגרל הם גם בחירה טובה, אם הוא זמין בגלל המורים מאומנים לעבוד עם יכולות שונות וסוגי הגוף. יו”ר יוגה גם אפשרות לבעלי ניידות מוגבלת.

אב לנץ, מייסד יוגה במשקל כבד ב אוסטין, טקסס, מציע לדבר עם המורה לפני כיתת יוגה הראשונה שלך כדי להבטיח שאתה חש בנוח והמורה תהיה מוכנה להציע שינויים ואבזרים לפי צורך. אם אתה לא מרגיש מוכן לשיעור קבוצתי, הפעלות יוגה פרטיות עשויות להיות הדרך ללכת. זו יכולה להיות דרך מצוינת ללמוד תנוחות בסיסיות ולהשיג את הביטחון להשתמש באביזרים בצורה יעילה לפני שהצטרף תרגול בקבוצה. Becoming בקיא יוגה היא הדרך הטובה ביותר להבטיח כי אתה תרגיש בנוח.

אלה שאין להם גישה שיעורי יוגה יכולה עדיין להתחיל בעבודה בעזרת תקליטורי DVD בבית. של לנץ יוגה במשקל הכבד DVD (ראה להלן) הוא בחירה מצוינת, כפי שהוא מוביל אותך דרך תרגילים בסיסיים ומציע שינויים עבור אנשים בגדלים שונים mobilities.

קהילות מקוונות

קואליצית יוגה הגוף Image  כבר בחוד החנית של קידום להכללה וגיוון איך יוגה מתוארת בתקשורת נהוגה בעולם האמיתי. דור חדש של צעירים yoginis, כולל Jessamyn סטנלי ודנה Falsetti משתמש Instagram כדי לקדם חיוביות הגוף ולהראות חסידיהם איזה אימון מתקדם עם גוף גדול נראה. אם אתה רק מתחיל, יש לזכור כי אקרובטים יותר תנוחות הם מפגינים אינם הנורמה עבור היוגים בכל גודל.

פסד יוגה משקל

כדי לרדת במשקל, אתה חייב להגביל את צריכת הקלוריות שלך ובד בבד גם לעסוק בפעילות גופנית סדירה כי מעלה את קצב הלב שלך. אם הרזיה היא המטרה העיקרית שלך, יש שיטות יעילות יותר יוגה. עם זאת, יוגה היא דרך נפלאה להגביר שלווה פנימית והערכה עצמית כפי שאתם יוצאים למסע אל עבר העצמי הטוב ביותר שלך (בבית מה הגודל שאתה מרגיש בריא).

כמה מילים על אביזרים

האביזרים הם הולכים להיות החבר הכי טוב שלך יוגה. שימוש באביזרים לא אומר שאתה נח: זה אומר שאתה חכם. אם תנסה סוג של יוגה, כי הוא לא להשעין ידידותי, למצוא בכיתה אחרת. כנ”ל לגבי כל מורה שאינו מעודד כי השימוש באביזרים.