איך לעשות את Astavakrasana ‘ומה ובברכתו

Home » Review » Yoga Basic » איך לעשות את Astavakrasana ‘ומה ובברכתו

Astavakrasana, או זווית שמונה תנוחה היא אסאנה. Ashta – שמונה, Vakra – Curve / בנד, Asana – תנוחה; מבוטא כמו – ahsh-טה-VAH-krahs-אנה

אסאנות זוהי מסירות החכמות אשטווקרה. האגדה מספרת כי אשטווקרה שהרתיח אביו בעודו ברחם, כך שהוא קילל ו נולד עקום בשמונה מקומות.

אסאנות זהו איזון זרוע מתקדם, אבל יש טוויסט. כשאתה מסתכל על זה, זה אולי נראה כמו שמונה-זווית תנוחת די דרך אפשרית ועקום למקם את הגוף, וכל עוד אתה לאזן עצמכם על הידיים.

אשטווקרה אומר בחוכמה, “אם אחד חושב את עצמו חופשי כמו, אחד הוא בחינם, ואם אחד חושב את עצמו והודפס, אחד מאוגד.” לכן, כאשר תנסה אסאנה זו, עליך לזכור להרפות החולשות שלך או מגבלות, הן פיזית והן נפשית. זה יאפשר לכם למצוא את המרחב והחופש לעלות ואיזון בזמן שאתם בתנוחה זו.

מה כדאי לדעת לפני שאתה עושה את Asana

כמו אסאנות יוגה האחרת, זה חיוני כי בקיבה ובמעיים שלך ריקות כשאתה תרגול אסאנות זה. ודא קיים פער של לפחות ארבעה עד שש שעות בין הארוחה והתרגול שלך. זה ייתן לך מספיק זמן כדי לעכל את האוכל שלך וליצור אנרגיה לאימון שלך.

כמו כן, בבוקר הם אידיאליים כדי לתרגל יוגה. אבל, במקרה שאתה לא יכול לתרגל יוגה בבוקר, בערבים הם זמן טוב מדי.

רמה: מתקדם
סגנון: אשטנגה יוגה
משך: 60 שניות
חזרה: פעם אחת על כל צד
מתיחות: רגליים, ידות
מחזקות: Arms, פרקים

איך לעשות את Astavakrasana

  1. בגין עם Dandasana. ואז, לחבק את הברך הימנית, מה שהופך את זה בטוח הוא קרוב לחזה. תנשום ולאפשר נשימה כדי לעזור לפתוח את הירכיים שלך. רגל השמאל חייב להישאר ישרים מורחבים, עם הרגל מכווצת.
  2. עם הברך ימין עדיין נמשכים לתוך פלג גוף עליון, ללחוץ את כפות הידיים בחוזקה על הקרקע. בשלב זה, רגל הימין שלך חייבת להיות ממוקמת מאחורי הכתף הימנית, כך החלק האחורי של הירך הימנית מונחת על היד האחורית התקינה. צייר את הכתפיים לגב כך שהחלק האחורי של הגוף עוסק.
  3. שאפו ולדחוף את הידיים להרים הרגליים והירכיים שלך מעל הקרקע. נעל את הקרסול השמאלי על אחד התקין. הנשיפה ולהביא הכתפיים קדימה ליצור זווית של 90 מעלות ב המרפקים כמו הרגליים להתנדנד על צד ימין. בואו הירכיים הפנימיות שלך לסחוט נשק זכותך כך רגלי משרד.
  4. בשלב זה, הליבה שלך חייבת להיות מעורבת. אתה יכול לנעול את מבטך בכל נקודה על הרצפה מולך כדי לעזור לך לשמור על איזון. להישאר בתנוחה זו במשך כ -30 עד 60 שניות ולשחרר לאט. לנוח כמה שניות אתה שומר קבוע הנשימה שלך. חזור על אסאנות עם רגל ימין מושטת שמאל רגל מקופלת.

אמצעי זהירות תוויות

התנוחה הזאת יש להימנע אם יש לך פציעות הכתפיים, המפרקים, או המרפקים.

טיפ למתחילים

בתור מתחיל, אתה עלול למצוא את זה קשה לאזן בתנוחה זו. במקרים כאלה, אתה יכול להשתמש לחזק לנוח בתחתית הירך שלך והרגליים החיצוניות שלך.

מתקדם תנוחת שינוי

אסאנה זו מתקדמת לדגמן, ולכן, אין התקדמות נוספת.

היתרונות של שמונה זווית תנוחת

אלה הם חלק מהיתרונות של Astavakrasana.

  • זה הופך את הזרועות ופרקי הידיים חזק.
  • זה צלילים מחזק את שרירי הבטן, ובכך לשפר את העיכול.
  • זה עוזר לבנות ריכוז ואיזון.
  • זה מקל על הגוף של מתח וחרדה שלך.
  • הפרעות במחזור החודשי ועל תסמיני גיל המעבר נעתרים.
  • האתגר של התנוחה מסייע לגוף ונפש לבנות Connect גדול.

המדע מאחורי Astavakrasana

זה יכול להיראות כמו תנוחה די מאתגרת כשאתה ראשון לראות את זה. הזרועות שלך להרים את האגן, הטורסו הוא הוריד במעין עמדת פוש-אפ, והרגליים שלך הם עטופים סביב הזרועות. איזון הגוף כולו שלך בזמן שאתה לשמור על השלום, השקט שלך, וחן יכול להיות די מפחיד. אם התנוחה נראית בלתי אפשרית להשיג, לא לוותר עדיין. אתה חייב לעבוד על זרועך וכוח הליבה ראשונה, ועם זמן וניסיון, אתה תהיה מסוגל להשיג שלמות אסאנה זו, הנותן תחושה של התרוממות רוח, כמו גם עצמה.

עכשיו שאתה יודע איך לעשות Astavakrasana לדגמן, מה אתם מחכים? זה רק כאשר אתה לאתגר את עצמך כל יום שאתה תגדל. אסאנות זה נותן לך את ההזדמנות כדי לדחוף את עצמך וללמוד משהו חדש על הגוף והנפש שלך כמו שאתה לקחת על עצמו את המשימה של מאסטרינג זה.