איך לעשות את Prasarita Padottanasana ‘ומה ובברכתו

Home » Review » Yoga Basic » איך לעשות את Prasarita Padottanasana ‘ומה ובברכתו

איך לעשות את Prasarita Padottanasana 'ומה ובברכתו

Prasarita – Wide / שרוע, Pada – פוט, Uttana – מתיחה אינטנסיבית, Asana – תנוחה; מבוטא כמו – PRA-sa-רי-טה PAH-DOH-טאן-AHS-אנה.

כשאתה תרגול אסאנות זה, אתה תרגיש את הגוף לרפא ולהרחיב, במיוחד אחרי שעשית תרגילים כמו רכיבה על אופניים, הליכה, ריצה ו. אסאנה זו בדרך כלל מתרגלת בסוף של התנוחות העמידות ומשמשת תנוחה הכנה טובה תנוחות הפוכות. אסאנות זהו עיקול מרגיע קדימה המשתרעת משני האחורי ואת hamstrings.

מה כדאי לדעת לפני שאתה עושה את Asana

אסאנה זו חייבת להיעשות רק על קיבה ריקה. אתה צריך לוודא שיש הארוחות שלכם ארבע עד שש שעות לפני האימון שלך ולתת לגוף מספיק זמן כדי לעכל את האוכל שלך. באופן אידיאלי, שם צריך להיות פער 10-12 שעות בין הארוחות והתרגול שלך, ולכן זה מומלץ מומלץ להתאמן אסאנה זו מוקדם בבוקר. עם זאת, בשל לוח זמנים צפופים, הרבה אנשים מתקשים להתאמן בבוקר. אנשים כאלה עשויים לתרגל יוגה בערב. המעיים שלך גם חייבים להיות נקיים תוך כדי תרגול אסאנות זה.

רמה: בסיס
סגנון: התזרים ויניאסה
משך: 30 עד 60 שניות
חזרה: אין
מותח: עמוד שדרה, רגליים
מחזקות: עמוד שדרה, רגליים

איך לעשות את Prasarita Padottanasana

 1. כדי להתחיל אסאנה זו, לעמוד בקדמת המחצלת שלך Tadasana.
 1. לִשְׁאוֹף. קחו צעד אחורה עם רגל ימין שלך, כך הגוף שלך פונה אל הקצה הארוך של המזרן.
 1. למתוח את הידיים החוצה כך שהם יהיו בגובה הכתפיים, ממש מעל הרגליים. ואז, להביא את הידיים כדי הירכיים שלך.
 1. שאף, ולהאריך החזה שלך לשמי לב, כך הגוף שלך הוא נמתח כמו גם. נשוף להתכופף קדימה עד אצבעותיך לגעת המחצלת מולכת.
 1. כפי שאתה לשמור על מתיחה, להביא את הכתר של הראש על הקרקע, ודחוף את הישבן לכיוון התקרה. שרירי הבטן שלך חייבים גם לעסוק עם התארכות עמוד השדרה שלך.
 1. באשר הידיים, אתה יכול גם למקם אותם מתחת הרגליים או על מחצלת שלך, ליד הראש, עם כופף את המרפקים. אתה יכול גם להחזיק אצבעות הגדולות שלך עם האצבעות.
 1. לשמור על התנוחה למשך עד דקה. נשום עמוק ואיטיות. ואז, ללכת הידיים קדימה עד הטורסו הוא מקביל לרצפה. עם מעורבות שדרה מלאה, להביא את הידות כדי הירכיים שלך. שאפו אוויר והרימו את פלג הגוף העליון. חזור אל Tadasana.

אמצעי זהירות תוויות

אלו הן כמה נקודות של זהירות שאתה חייב לזכור לפני שאתה עושה אסאנה זו.

 • הימנע אסאנה זו בכל מחיר אם יש לך כאב או פציעה בגב התחתון.
 • כמו כן, להימנע אסאנה זו אם יש לך גודש בסינוסים.

טיפים למתחילים

כפי למתחילים, זה עלול להיות קשה לך לגעת הכתר שלך על הרצפה. לדחוף את עצמך רק כמה שאתה יכול. להשתמש בשמיכה, לחזק, או בלוק מרופד כדי לתמוך את ראש אסאנה זו.

מתקדם תנוחת שינויים

כדי לקדם בתנוחה זו, להשתמש בלוק ולעבוד הזרועות שלך כאשר אתה נמצא בתנוחה זו. רק להגדיר בלוק בצד אחד של המזרן על הרצפה מולך. כפי שאתה להישען קדימה, אחיזה גוש כזה שהוא נמצא בין האמות, ממש מתחת המרפקים. תרים את זה. כדי להשלים את התנוחה, למקם את כפות הידיים על הרצפה, וסוחטים את הבלוק בין האמות. הצד הפנימי של הידיים חייב להיות לחוץ בחוזקה על הרצפה. פעולת זרוע זו תשמש תנוחה הכנה מצוינת עבור ביציעי הזרוע.

היתרונות של Wide-Legged קדימה בנד

אלה הם כמה יתרונות מדהימים של כפיפה קדימה רחבה רגליים.

 • הגב, החלק הפנימי של הרגליים, ואת עמוד השדרה נמתחים וחיזקה.
 • אברי הבטן הם שרירים, ולכן, עיכול משתפר.
 • המוח הוא הרגיע.
 • זה מקל על כאבי גב, כאבי ראש, עייפות, דיכאון מתון.

המדע מאחורי Prasarita Padottanasana

כאשר אתה מרגיש כאילו אתה נמצא במצב של איזון, את שביל הזהב בין התחושה מעבר לנדרש ריק, שבו אתה מרגיש רגוע, אנרגיה, ומאושר, מצב זה נקרא Sattva. זהו המפתח כדי למצוא הארה רוחנית ובריאות קורנת. במצב דברים זה, אתה ערני, עדיין בנוח; אתה מרומם, עדיין מקורקע.

כאשר אתה מתרגל את Prasarita Padottanasana, אתה מקבל את ההזדמנות כדי לחקור Sattva שלך. אתה צלול בהרמוניה. אתה מרגיש את אֲדָמִיוּת על הגוף התחתון כפי דעתך מחליקה לתוך שלווה. הרגליים שלך מאותגרות כל זמן להישאר יציב, חזק, מושרש. הלב והראש שלך נרגעו מתנקים. אסאנה זו, ולכן, גם לשמש מזור עצבי חרדה.

עכשיו שאתה יודע h אווה לעשות Prasarita Padottanasana, מה אתם מחכים? לצלול לתוך מצב של שלום כמו הגוף שלך הוא ההתראה וסביבתה. תהנה את הניגודים ואת הטוב שבשני העולמות עם אסאנות זה.